ARA
  • Televizyonlar, LED Aydınlatma ÜrünleriUydu Sistemleri, Hediyelik, Telefonlar, Ses ve Görüntü Sistemleri,
  • Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Çamaşır ve Kurutma Makineleri, Bulaşık Makineleri, Pişiriciler, Su PınarlarıŞarap Soğutucular,
  • Kahvaltı Hazırlama, Yiyecek Hazırlama, Ütü Grubu, Kişisel Bakım, Elektrikli Süpürge
  • Ankastre Bulaşık Makineleri, Ankastre Fırınlar, Ankastre OcaklarAnkastre Davlumbazlar, Ankastre Mikrodalga Fırınlar,
  • Klimalar, Isıtıcı ve Termosifon, Vantilatörler
  • Hp Dizüstü BilgisayarlarDiğer Bilişim Ürünleri, Dizüstü Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayarlar,
  • Tabletler, Akıllı Telefonlar, Aksesuarlar

Jetwash F18

18 Dakika da 4 kişilik yıkama takımı kapasitesine sahip, az kirli bulaşıklarınızın yıkanmasını sağlayan özel olarak geliştirilmiş Dünyadaki en hızlı programlardan biridir.

Ekstra Hijyen 70ᴼC

Uluslararası test kuruluşu VDE tarafından onaylanmış 70º C Hijyen programı sayesinde bakteriler %99.9999 oranında yok edilmektedir. Bu özelliği sayesinde özellikle bebekler için kullanılan malzemelerin hijyenik yıkanması sağlanır.

SmartWash

Smartwash teknolojisi ile bulaşık makinamız, bulaşıkların kirliliğini sensörler aracılığı ile ölçer, kir miktarına göre en uygun yıkama sıcaklığı ve zamanını seçerek tasarruflu bir şekilde maksimum performans elde edilmesini sağlar.

Dual Prowash

Yıkama Pompasında BLDC teknolojisi kullanılarak alt sepetteki temizlenmesi zor yoğun veya kurumuş kirli tencere ve tavalar yüksek su basıncı uygulanarak kusursuz bir şekilde temizlenirken, üst sepetteki narin bulaşıklara daha düşük su basıncı uygulayarak hassas bir yıkama yapılır. Böylece alt sepetteki zor kirli bulaşıklar ile üst sepetteki hassas cam bardakların aynı anda yıkayabilme esnekliği sağlanmıştır.

Intelligent Serial

Hijyen Seri

Sağlıklı bir hayat için ekstra hijyen 70°C fonksiyonu ve Ekowash teknolojisi sayesinde Vestel Hijyen Seri sizin için hijyenik çözümler sunar.
Intelligent Serial

Hızlı Seri

Vestel Hızlı Seri bulaşık makinelerinin Jetwash 18 ve az bulaşık teknolojileriyle zamanınız kontrol altında. 18 dakikada yıkama özelliği, Vestel Hızlı Seri bulaşık makineleriyle size daha fazla zaman kazandırır.
Intelligent Serial

Eko Seri

Vestel Eko Seri bulaşık makineleriyle doğayı ve bütçenizi koruyun.