Vestel.com.tr web sitesini ekran okuyucu uygulama modunda çalıştırmak için tıklayınız
SEPETE GİT
TOPLAM:

KAMPANYA KOŞULLARI

Vestel’in indirim ve garanti kampanyaları hakkında detaylı bilgilere, hukuki şartlara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Sütaş Kampanyası

• Kampanya 27 Mayıs-24 Haziran 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satış noktalarından ve vestel.com.tr’den yapılan Vestel ankastre fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan 3’lü set alımları için geçerlidir.
• Bahsi geçen ürünlerin hepsi tek seferde aynı satış noktasından tek faturada satın alınmış olmalıdır ve aynı adrese montaj edilmelidir. Kampanya katılım hakkı kazanmak için, belirtilen tarihlerde yapılan set alımlarının en geç 4 Temmuz 2017 tarihine kadar montaj edilmesi gerekmektedir.
• Kampanyaya dahil ürünler 7684, 7688, 8795 ve 1004 model fırınlardan biri ile set edilecek herhangi bir Vestel ankastre ocak ve herhangi bir Vestel ankastre davlumbazdan oluşacak setlerdir.
• Kampanya katılım kodu ürün montajı sonrasında tüketiciye SMS ile iletildiğinden, kampanyaya katılım sağlamak için öncelikle; yetkili Vestel satış noktalarında iletişim izni verilmesi gerekmektedir. Satış noktalarında iletişim izni alınmadığı takdirde, ürünün montajı yapıldıktan sonra kampanya katılım kodu ulaşmadığında, Vestel Müşteri Hizmetleri üzerinden iletişim izni verilebilecek ve kampanya kodu alınabilecektir. Kampanya katılım kodu kişiye özeldir ve tek kullanımlıktır, kod geçerlilik süresi 1 haftadır.
• 200 TL Sütaş paketi değeri, ortalama piyasa market fiyatları göz önüne alınarak hesaplanmıştır. Kampanya 1000 adet stokla sınırlıdır. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. Ayrıntılı bilgi www.vestel.com.tr, Vestel Müşteri Hattı: 850 222 41 23 Whatsupp: 0536 075 41 23.

Tüketici kayıt süreci aşağıdaki gibi olacaktır.

1.Tüketici www.vestel.com.tr adresindeki kampanya sayfasına gelerek, ilgili kampanya sayfasında, kampanya kodunu, kayıt için geçerli bilgileri, adres bilgilerini tam ve doğru bir şekilde kaydetmelidir.
2. Tüketiciden Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamındaki iletişim izinlerini onaylamalıdır.
3. Tüketici, hediye ürünün sevk edilmesini istediği haftayı seçmelidir. Adres bölümünde girilen her il bilgisi için teslim edilecek gün bilgisi sistemde otomatik olarak gösterilecektir, tüketici hafta tercihini yapacaktır. Kampanya kodu ile vestel.com.tr’de formun doldurulması sonrası paket teslimatı formda girilen adrese sağlanacaktır. Form doldurulduktan sonra teslimat tarihi ve adresi değiştirilemez. Hediye gönderimi bir kez yapılır. Tüketicinin, seçtiği teslimat haftasındaki gün teslimat için gelinmesi fakat adresinde bulunmaması durumunda gönderim tekrar yapılmayacaktır. Belirtilen teslimat tarihinde Vestel’den kaynaklanmayan herhangi bir sorun yaşanması durumunda tüketici ile teyitleşme koşulu ile Sütaş teslimat gününü değiştirme hakkını saklı tutar. Kargonun teslimat yapamadığı noktalardaki tüketiciler, paketlerini kendilerine en yakın MNG noktasından teslim alabilirler. Paketleri kargo şubesine ulaştığında SMS’le kendilerine bilgi verilecektir.

Vestel Inverter Klimalar’da 7 Yıl Garanti Fırsatı var! Üstelik 1.899 TL’den başlayan fiyatlarla!

7 Yıl ücretsiz garanti, 3+4 yıl kompresör garantisidir. 4 yıl kompresör garantisi ve 1.899 TL’den başlayan fiyatlar kampanyaya katılan seçili Vestel Yetkili Satıcılarından 1-30 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılan tüm Vestel Inverter Klima alımlarında geçerlidir. Fiyatlar vergiler dahil tavsiye edilen perakende fiyatıdır. 1.899 TL olarak belirlenen fiyat, Vestel Nature Plus Inverter 9 A+ Klima modelinin tavsiye edilen satış fiyatıdır. Ürünler stoklarla sınırlıdır. A+++ Enerji sınıfı klimalar A Enerji sınıfı klimalara göre %45’e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Enerji sınıfı, iyonizer teknoloji ve diğer tüm özellikler modellere göre değişiklik göstermektedir. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.

BAYRAM HAVASI EVLERİ SARIYOR, BAYRAM HEDİYENİZ VESTEL’DEN GELİYOR!

Kampanya 15-25 Haziran 2017 arasında, kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında geçerlidir. Vestel’den 122 ekran ve üzeri televizyon alımlarında 229 TL değerindeki çay makinesi hediye verilecektir. Ürünlerin ilanda yer alan fiyatları KDV dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır. Ayrıntılı bilgi vestel.com.tr ’de.

Vestel’den Altın Kampanya!

“Vestel’den Altın Kampanya!” kampanyası 1-30 Haziran 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında yapılan alışverişlerde geçerlidir. İndirimli fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksit ve senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır.Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. Kampanyaya dahil tüm ürünleri ve fiyatları görmek için tıklayın.

Ayrıntılı bilgi www.vestel.com.tr, Vestel Müşteri Hattı: 850 222 41 23

Küçük Ev Aletlerinden Büyük Gıybet

Kampanya tüm Vestel Mix&Go modellerinde kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. 14 Mayıs ile 31 Ağustos arası 4 farklı renk için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 179 TL yerine 109 TL’dir. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Ayrıntılı bilgi vestel.com.tr’de.

Vestel’den Haziran Ayına Özel 3 Ay Koşulsuz İade!

Kampanya 01-30 Haziran 2017 tarihleri arasında, Kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarından alınan Vestel markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, solo fırın ve ankastre ürünler için geçerlidir. Büro tipi buzdolapları ve ankastre mikrodalga kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, fatura tarihinden itibaren 3 ay içinde işbu “İade Kampanyası Katılım Sertifikası”, fatura aslı, ürünün satın alındığı yetkili Vestel Mağazasından verilecek güvenlik numarasını içeren belgesi ve ürünün montaj sırasında Vestel Yetkili Servisi tarafından gönderilen SMS’te belirtilen güvenlik numarası ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına başvurulmalıdır. Vestel yetkili servisinin tüketici hatasından kaynaklandığını tespit ettiği hasarlı ürünler kampanya dahilinde olmayacaktır. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanyalar birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya dahilindeki ürünleri değiştirme hakkı Vestel Ticaret A.Ş’ye saklıdır.

Buzdolabı Kampanyası

NFKY640 EX A++ Ion buzdolabının kampanyalı fiyatı 1-30 Haziran 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan tüm Vestel yetkili satıcılarında geçerlidir. Taze Hava Teknolojisi bulunan Vestel Buzdolaplarının 30 güne kadar uzanan raf ömrü sağladığı, Maksimum Tazelik Filtresi ile meyvelerin tazeliğini 60 güne kadar koruduğu uluslararası test ve onay kuruluşu Intertek tarafından onaylanmıştır

VESTEL’DEN MUHTEŞEM 3’LÜ!

Set 1 : BM-201, VS 4641G Solo Set Üstü Ocak ve Efes Aspiratör 1.359TL’dir. Set 2: BM-201, VS 4631G Solo Set Üstü Ocak ve Efes Aspiratör 1.399TL’dir. Kampanya 01-30 Haziran 2017 tarihleri arasında, Kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. İndirimli fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksitli veya senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır.

Vestel No-Frost Buzdolaplarının yanında 8 kg Çamaşır Makinesi sadece 899 TL!

“Buzdolabı yanında 8 kg çamaşır makinesi 899 TL!” kampanyası 1-30 Haziran 2017 tarihleri arasında,8 kg çamaşır makinelerinde , kampanyaya katılan Vestel yetkili satış noktalarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Kampanya kapsamında 500 litre ve üzeri no-frost buzdolabı (retro modeller hariç) yanında, 20219367 kodlu Eko 8710 TL modeli 899 TL, 20219368 kodlu Eko 8812 TL modeli 1049 TL’dir. Kampanya belirtilen buzdolabı modelleri yanında belirtilen model çamaşır makineleri alındığında geçerlidir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Stoklarla sınırlıdır
Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. Ayrıntılı bilgi https://www.vestel.com.tr, Vestel Müşteri Hattı: 850 222 41 23

Kampanyaya dahil olan çamaşır makineleri için tıklayın.
Kampanyaya dahil olan buzdolapları için tıklayın tıklayın.

Geniş Hacimli Yeni Buzdolapları Lansmana Özel 3.399 tl fiyatı ile Haziran ayı boyunca sizleri bekliyor!

NFKY640 EX A++ Ion buzdolabının kampanyalı fiyatı 1-30 Haziran 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan tüm Vestel yetkili satıcılarında geçerlidir. Taze Hava Teknolojisi bulunan Vestel Buzdolaplarının 30 güne kadar uzanan raf ömrü sağladığı, Maksimum Tazelik Filtresi ile meyvelerin tazeliğini 60 güne kadar koruduğu uluslararası test ve onay kuruluşu Intertek tarafından onaylanmıştır

Mutfağınıza Zarafet katacak Vestel Ankastre Eğik Beyaz Set Mayıs ayına özel 2549TL!

Vestel Ankastre setler mutfağınıza şıklık katmaya devam ediyor. AFW-7684 model fırın, ADW-6309 model davlumbaz ve AOW-6104 model ocaktan oluşan setimiz Haziran ayında sadece 2549TL! Vestel Ankastre Eğik Beyaz Sette yer alan AFW-7684 modeli A Enerji sınıfı, Multfonksiyon bir fırındır. Gömülebilir düğmeler, sökülebilir cam kapak, katalitik arka ve yan duvarlar ile temizlik ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca ekmek ve yoğurt yapma fonksiyonları ve tavuk çevirme mutfakta harikalar yaratıyor. Kampanya 1-30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır.

ANKASTRE 5 YIL GARANTİ KAMPANYASI

Ankastre ürünlerde 2 Yıl yasal garantiye ek olarak +3 yıl ek güvence kampanyası, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında 02-30 Haziran 2017 tarihleri arasındaki ankastre fırın, ankastre ocak, davlumbaz ve ankastre bulaşık makinesi alımlarında geçerli olup aspiratör ve ankastre mikrodalgalarda geçerli değildir. Ek güvence sadece ücretsiz onarım hakkını içermektedir. Satın alınan ürünlerin 10.07.2017 tarihine kadar montajının yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra montajı yapılan ürünler +3 yıl güvence kampanyasına dahil edilmeyecektir.Kampanyaya dahil tüm ürünleri görmek için tıklayınız.

SHELL KAMPANYASI

15 Mayıs 2017 – 15 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanya Shell ClubSmart programı üyeleri sadece www.vestel.com.tr üzerinden yapacakları tüm televizyon alımlarında geçerli olmak üzere%10 indirim kazanacaklardır. Kampanya 18 Nisan 2017 tarihine kadar Shell ClubSmart sistemine kayıt olmuş ve e-posta iletişimine izin vermiş Shell ClubSmart kart sahipleri için geçerlidir. Fiyatlara KDV dahildir. İndirim hakkından yararlanmak için, Shell ClubSmart programı üyesi olmak şarttır. ClubSmart Kartlıların Vestel E-Ticaret Mağazası’ndan (www.vestel.com.tr) yapacağı televizyon alımı sonrasında ClubSmart kart numaralarını ilgili alana girmeleri gerekmektedir. Kampanyadan her kart sahibi sadece 1 kez yararlanabilmektedir. Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, Extra Card sahipleri ve 18 yaşından küçükler katılamaz. Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda kazanılmış olan indirim hakkı iptal olur. İlgili indirim sadece Vestel E-Ticaret mağazasından yapılacak televizyon alımlarında geçerli olup, mağazalardan yapılacak alımlarda kullanılmamaktadır. Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Shell & Turcas Petrol A.Ş ve Vestel Ticaret A.Ş’ye aittir. Ayrıntılı bilgi www.vestel.com.tr ve www.shell.com.tr’de.

Vestel Bulaşık Makinelerinde ÖTV indirimine ek KDV indirimi

BM-1004 I / BM-1004 X Bulaşık Makinesi 1.729 TL ve BM-803 Bulaşık Makinesi 1.499 TL’dir. Kampanya 01-30 Haziran 2017 tarihleri arasında, Kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. İndirimli fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksitli veya senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır.

Vestel Beyaz Eşyalarda ÖTV Devletten, KDV Vestel’den!

Kampanya seçili Vestel buzdolapları, çamaşır makineleri, solo bulaşık makineleri, derin dondurucular, klimalar ve ankastre fırınlar için geçerlidir. ÖTV ve KDV indirimi seçili beyaz eşyalarda ve tüm ankastre fırınlarda 1-30 Haziran 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında ve online alışverişlerde geçerlidir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil tüm ürünleri görmek için tıklayın.

Gururla yerli ,Gururla Fenerli Kampanyası

4K SMART 49UB1907 49” LED TV, SMART 43FB1097 43” LED TV, Venus V3 5570, V3 5040 2GB ve V3 5010 modellerimiz şimdi Fenerli! Vestel Televizyonlarda, TV üzerinde Fenerbahçe logosu, Açılışta ve Menüde Fenerbahçe logosu, kapanışta #GururlaFenerli ve GururlaYerli etiketleriyle, Venus’lerde ise; arka kapakta Fenerbahçe logosu, ürün açılış ve kapanışında Fenerbahçe logosu ve marşı, Fenerbahçe özel duvar kağıdı seçeneği, Ana zil sesi 1907 marşı ve Kıraç 100. yıl marşı seçenekleriyle seçili Fenerium mağazalarında ve Vestel yetkili satış noktalarında satışa sunulmuştur.Fiyatlar vergiler dahil tavsiye edilen perakende fiyatıdır. Kampanya 01.12.2016 - 30.06.2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında, seçili Fenerium mağazalarında ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Ürün stok ve renk seçenekleri mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

KEA Koşulsuz Değişim Kampanyası

Kampanya, 1 Eylül 2016 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler”de geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında satın aldığı Vestel Küçük Ev Aleti ve Elektrikli Süpürge ürününü 3 ay içerisinde fatura aslı ve ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazası güvenlik numarısını da içerir şekilde düzenlenen işbu “Değişim Kampanyası Katılım Belgesi” ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına veya Vestel Yetkili Servisine başvurabilir. Vestel Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak temin edeği kargo kodu yardımı ile değiştirmek istediği ürün ve belirtilen belgeleri anlaşmalı kargo firması ile yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak göndererek, değişim gerçekleştirebilir. Tüketicinin değişim hakkını kullanacağı ürün “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler Değişim Kampanyası Katılım Belgesi”nde ve faturada belirtilen ürün olup, tüketici bu ürünü aynı ürün ile koşulsuz değiştirme hakkına yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere sahiptir.

Tüm Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürge Ürünlerinde En Az ÖTV Oranında İndirim!

Kampanyamız 1-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcıları ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Ürün stokları e-mağaza ve yetkili satıcı stoklarıyla sınırlıdır

Kehribar Kampanyası

Kampanya 1 Mayıs -31 Mayıs 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcıları, Vestel Yetkili Satış Noktaları ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. İndirimli fiyatlar, peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksitli veya senetli alışverişlerde fiyat değişikliği olabilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

ÜRÜN TÜRÜ ()

UYARI!

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR