Vestel.com.tr web sitesini ekran okuyucu uygulama modunda çalıştırmak için tıklayınız

KAMPANYA KOŞULLARI

Vestel’in indirim ve garanti kampanyaları hakkında detaylı bilgilere, hukuki şartlara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Eski Venus’ünü getir, Venus Z10’u götür !

Kampanya, 23.08.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel mağazalarında, Vestel mağazası tarafından sağlanan taahütname şartlarına uygun katılımcılar için geçerlidir. Gerekli uygunluk kontrolünün Vestel mağaza çalışanı tarafından yapılması ve taahütname imzalanmasının ardından tüketicilere, Venus 4.5, Venus 5.0 V, Venus 5.0 X, Venus 5.5 V, Venus 5.5 X, Venus V3 5570, Venus V3 5070, Venus V3 5040, Venus V3 5040 2GB, Venus V3 5020, Venus V3 5010, Venus V3 5580, Venus V3 5580 Dual, Venus e2, Venus 5000 2GB, Venus V3 5030 modelleri için 200 TL indirim hakkı sağlanır. İndirim Venus Z10 modelinin satın alınması sırasında kullanılabilir. İndirim nakit olarak verilemez, başka tarihte kullanılamaz. Ürün adet ve renk seçenekleri mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Ayrıntılı bilgi www.vestel.com.tr

BİSU - VESTEL KAMPANYASI

- Kampanya kapsamında T.C. sınırları içerisinde Venus Markalı telefon sahipleri tarafından BiSU uygulaması üzerinden mobil ödeme ve Hopi paracık ile satın alınan su alışverişlerinde toplam ödeme miktarı üzerinden %10 indirim sağlanacaktır.

-Kampanyaya katılım için ilk sipariş 1 Ağustos 2017 – 1 Mart 2018 tarihleri arasında verilmelidir. BiSU uygulaması üzerinden su satın alan müşterilere, kredi kartı veya paracık ile alışveriş yapması halinde müşterinin siparişi verdiği ilk günden itibaren 6 ay boyunca yapılan alışverişinde %10 indirim sağlayacaktır.

-Alışveriş anında %10 oranındaki indirim bedeli düşülecek, ödeme indirimli olarak yapılacaktır.

-Kampanyadan yararlanmak için BiSU mobil uygulaması ile sipariş verirken ödeme adımında mobil ödeme seçilip kredi kartı tanımlaması yapılmalıdır. Paracık ile ödeme yapmak için Hopi eşleşmesinin yapılması gerekmektedir.

-Kampanya, mobil ödeme aktif markalarda geçerli olup, satın alınabilecek su markaları kampanya süresince ve teslimat yapılacak olan bölgelere göre değişiklik gösterebilir.

-Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda; depozito ücreti veya farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir.

-Su fiyatları marka bazında değişiklik gösterebilir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 500 TL tutarında verdiği siparişler için faydalanabilir. Sipariş tutarı 500 TL’yi geçen müşteriler için kampanya otomatik olarak durdurulur. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL indirim yapılacaktır.

-BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

-Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stokların tükenmesi durumunda otomatik durdurulur.

-Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adres kampanya kapsamından 1 kez faydalanabilir. Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adresin kampanyadan belirtilen adetten fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

-BiSU, kampanya süresince kampanya koşullarında değişiklik yapma ve gerekli görmesi durumunda her hangi bir neden bildirmeksizin kampanyayı durdurma/sona erdirme hakkını saklı tutar. Kampanyaya ilişkin değişikikler BiSU uygulaması içerisinde fırsatlar sayfası üzerinden duyurulacaktır.

VESTEL’DEN BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI!

Değiştirme ve indirim kampanyası 1-30 Eylül 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Solo Bulaşık Makinelerinin tamamı, Ankastre Bulaşık Makinelerden ise, BMA-611 I ve BMA-811 I modellerinde, Solo Fırın, Derin Dondurucu, Ankastre Fırın, Ankastre Siyah Eğik Set 2, Ankastre Beyaz Eğik Set 2, TV ve Elektrikli Süpürge’de geçerlidir. 1000 TL indirim 4K NF655 EB/ES ve NFKY 640 EX A++ Ion model buzdolaplarının peşin alımında geçerlidir. Değiştirme kampanyası indirimleri, her 1 adet yeni ürün için, 1 adet eski ürünün iade edilmesi durumunda geçerlidir. İade edilecek eski ürünler, yedek parça ve aksesuarları ile tam olmalıdır. Ürünler çapraz olarak değiştirilebilir, Elektrikli Süpürgeler çapraz değişime dahil değildir. ATIK ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK EŞYALARIN KONTROLÜ yönetmeliği kapsamında kampanyadan yararlanan tüketicilerimizin eski ürünleri anlaşmalı Vestel servisleri tarafından teslim alınacak, yönetmelik kapsamında geri dönüşüme tabi tutulacaktır.

Değişim kampanyası kapsamındaki ürünleri görmek için tıklayın.

VESTEL SMART TV ALAN HERKESE FİLBOX HEMEN ABONELİĞİ HEDİYE!

Kampanyamız 1-30 Eylül tarihlerinde geçerlidir. Filbox Hemen servisi tüm Vestel Smart TV modelleriyle birlikte ilk 4 ay ücretsizdir. Smart TV’den ücretsiz üyeliğinizi başlatmak için Filbox Hemen uygulamasına Vestel yetkili montaj ekiplerinin verdiği montaj slibinde yer alan ücretsiz aktivasyon kodunuz ile birlikte üye olmanız gerekmektedir. 4 ay sonunda hediye abonelik kendiliğinden sonlanacaktır. Filbox Hemen aboneliğine devam etmek için Filbox Çağrı Merkezinden veya fillboxhemen.com.tr adresinden Filbox Hemen aboneliği için paket satın almanız gerekmektedir. Kampanya süresi boyunca Vestel Smart TV üzerinden hediye üyelik oluşturulduğu taktirde, 3 aylık hediye süre içerisinde gerçekleştirilen 12 aylık Filbox Hemen abonelik alımları 89 TL yerine 69 TL’dir. Filbox Hemen Filsat TV A.Ş’nin ürünüdür. Filsat TV A.Ş.’nin kanal ve içeriklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Sodexo’lular Vestelleniyor Kampanya Koşulları

Sodexo Club üyelerine tüm Vestel Beyaz Eşyalarda %20 indirim, 9 Eylül - 9 Ekim 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Sodexo Club üyelerine Vestel.com.tr’den tek seferde yapacakları Beyaz Eşya alımlarında geçerlidir.


• Kampanya 1 ay sürelidir. (09.10.2017 tarihine kadar geçerlidir.)
• Kampanya sadece www.vestel.com.tr adresinden tek seferde yapılan beyaz eşya alışverişlerinde geçerlidir. Bedellere KDV dahildir.
• Sepete aynı ürünün 1’den fazla eklenmesi durumunda, indirim aynı ürünlerden 2 tanesinde geçerli olacak, 3. Üründe indirim uygulanmayacaktır.
• Kampanyadan yararlanabilmek için Sodexo tarafından iletilen kodu www.vestel.com.tr adresinden beyaz eşya alışverişi yaparken ödeme esnasında “Promosyon Kodu” alanına girmeniz gerekmektedir.
• Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda kazanılmış olan indirim iptal olur.
• Bu kampanya başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
• Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş. ve Vestel kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Ayrıntılı bilgi için www.vestel.com.tr adresini de ziyaret edebilirsiniz. Vestel Müşteri Hattı 0850 222 4123

Sodexo’dan Büyük Venus Kampanyası Koşulları

Sodexo’lulara özel, Türkiye’nin akıllısı Venus 5580 Altın ve Tekno Gri model cep telefonlarında www.vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde %10 indirim fırsatı!
Sodexo Club üyelerine Venus 5580 Altın ve Tekno Gri model cep telefonlarında %10 indirim, 9 Eylül - 9 Kasım 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Sodexo Club üyelerine Vestel.com.tr’den tek seferde yapacakları Beyaz Eşya alımlarında geçerlidir. Detaylar www.vestel.com.tr ve www.sodexoavantaj.com’da.

• Kampanyadan tüm Sodexo Müşterileri ve Tüketicileri yararlanabilir.
• Kampanya 9 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir.
• Kampanya sadece www.vestel.com.tr adresinden tek seferde yapılan Venus 5580 Altın ve Tekno Gri model cep telefonları için geçerlidir. Bedellere KDV dahildir.
• Sepete aynı ürünün 1’den fazla eklenmesi durumunda, indirim aynı ürünlerden 2 tanesinde geçerli olacak, 3. Üründe indirim uygulanmayacaktır.
• Kampanyadan yararlanabilmek için Sodexo tarafından iletilen kodu www.vestel.com.tr adresinden cep telefonu (Kampanyanın geçerli olduğu modeller) alışverişi yaparken ödeme esnasında “Promosyon Kodu” alanına girmeniz gerekmektedir.
• Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda kazanılmış olan indirim iptal olur.
• Bu kampanya başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
• Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş. ve Vestel kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Ayrıntılı bilgi için www.vestel.com.tr adresini de ziyaret edebilirsiniz. Vestel Müşteri Hattı 0850 222 4123

Vestel Inverter Klimalar’da 7 Yıl Garanti Fırsatı var! Üstelik 1.899 TL’den başlayan fiyatlarla!

7 Yıl ücretsiz garanti, 3+4 yıl kompresör garantisidir. 4 yıl kompresör garantisi ve 1.899 TL’den başlayan fiyatlar kampanyaya katılan seçili Vestel Yetkili Satıcılarından 1-30 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılan tüm Vestel Inverter Klima alımlarında geçerlidir. Fiyatlar vergiler dahil tavsiye edilen perakende fiyatıdır. 1.899 TL olarak belirlenen fiyat, Vestel Nature Plus Inverter 9 A+ Klima modelinin tavsiye edilen satış fiyatıdır. Ürünler stoklarla sınırlıdır. A+++ Enerji sınıfı klimalar A Enerji sınıfı klimalara göre %45’e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Enerji sınıfı, iyonizer teknoloji ve diğer tüm özellikler modellere göre değişiklik göstermektedir. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.

ANKASTRE 5 YIL GARANTİ KAMPANYASI

Ankastre ürünlerde 2 Yıl yasal garantiye ek olarak +3 yıl ek güvence kampanyası, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında 01-30 Eylül 2017 tarihleri arasındaki ankastre fırın, ankastre ocak, davlumbaz ve ankastre bulaşık makinesi alımlarında geçerli olup aspiratör ve ankastre mikrodalgalarda geçerli değildir. Ek güvence sadece ücretsiz onarım hakkını içermektedir. Satın alınan ürünlerin 11.10.2017 tarihine kadar montajının yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra montajı yapılan ürünler +3 yıl güvence kampanyasına dahil edilmeyecektir. Kampanyaya dahil tüm ürünleri görmek için tıklayınız.

Gururla yerli ,Gururla Fenerli Kampanyası

4K SMART 49UB1907 49” LED TV, SMART 43FB1097 43” LED TV, Venus V3 5570, V3 5040 2GB ve V3 5010 modellerimiz şimdi Fenerli! Vestel Televizyonlarda, TV üzerinde Fenerbahçe logosu, Açılışta ve Menüde Fenerbahçe logosu, kapanışta #GururlaFenerli ve GururlaYerli etiketleriyle, Venus’lerde ise; arka kapakta Fenerbahçe logosu, ürün açılış ve kapanışında Fenerbahçe logosu ve marşı, Fenerbahçe özel duvar kağıdı seçeneği, Ana zil sesi 1907 marşı ve Kıraç 100. yıl marşı seçenekleriyle seçili Fenerium mağazalarında ve Vestel yetkili satış noktalarında satışa sunulmuştur.Fiyatlar vergiler dahil tavsiye edilen perakende fiyatıdır. Kampanya 01.12.2016 - 31.08.2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında, seçili Fenerium mağazalarında ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Ürün stok ve renk seçenekleri mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

KEA Koşulsuz Değişim Kampanyası

Kampanya, 1 Eylül 2016 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler”de geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında satın aldığı Vestel Küçük Ev Aleti ve Elektrikli Süpürge ürününü 3 ay içerisinde fatura aslı ve ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazası güvenlik numarısını da içerir şekilde düzenlenen işbu “Değişim Kampanyası Katılım Belgesi” ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına veya Vestel Yetkili Servisine başvurabilir. Vestel Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak temin edeği kargo kodu yardımı ile değiştirmek istediği ürün ve belirtilen belgeleri anlaşmalı kargo firması ile yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak göndererek, değişim gerçekleştirebilir. Tüketicinin değişim hakkını kullanacağı ürün “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler Değişim Kampanyası Katılım Belgesi”nde ve faturada belirtilen ürün olup, tüketici bu ürünü aynı ürün ile koşulsuz değiştirme hakkına yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere sahiptir.

Tüm Küçük Ev Aletleri Ürünlerinde En Az ÖTV Oranında İndirim!

Kampanyamız 1-30 Eylül 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcıları ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Ürün stokları e-mağaza ve yetkili satıcı stoklarıyla sınırlıdır

ÜRÜN TÜRÜ ()

UYARI!

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR