ARA
  • Televizyonlar, LED Aydınlatma Ürünleri, Ses ve Görüntü Sistemleri
  • Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Çamaşır ve Kurutmalı Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Pişiriciler, Su PınarlarıŞarap Soğutucular,
  • Kahvaltı Hazırlama, Yiyecek Hazırlama, Ütü Grubu, Kişisel Bakım, Elektrikli Süpürge
  • Ankastre Bulaşık Makineleri, Ankastre Fırınlar, Ankastre OcaklarAnkastre Davlumbazlar, Ankastre Mikrodalga Fırınlar,
  • Klimalar, Isıtıcı ve Termosifon
  • Toshiba Dizüstü BilgisayarlarHp Dizüstü Bilgisayarlar, Diğer Bilişim Ürünleri, Dizüstü Bilgisayarlar,
  • Tabletler, Akıllı Telefonlar, Aksesuarlar

4 Kat Daha Gerçek Görüntü

Vestel 4K Ultra HD TV ile HD keyfini 4’e katlayın! Full HD’den 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip Vestel Ultra HD TV’ler ile 4 kat daha net, 4 kat daha canlı ve gerçeğe 4 kat daha yakın bir televizyon deneyimi yaşayın.

2 Boyuttan 3 Boyuta

Standart yayın kaynaklarından gelen 2 boyutlu görüntüyü 3 boyutlu görüntüye dönüştüren Vestel 3D TV’ler filmi sadece izletmez, sunduğu gerçeklik duygusuyla adeta yaşatır.

Vestel 3D TV

VESTEL 3D TV, sinema kalitesinde üç boyutlu seyir keyfi sunarak teknoloji ve tasarımda geleceğin çözümleriyle ev eğlencesi kavramına yeni bir anlam kazandırır.

“Akşam ne izlesek?” demeye son!

Bütün akşamınızı, elinizde kumanda, yüzlerce kanal arasında gezinerek boşa harcamayın. Akıllı Rehber özelliği ile, tüm kanalların yayın akışına ve program detaylarına kolayca ulaşın. Bu özelliği, diler Smart TV uygulama menüsü, dilerseniz Vestel Smart Center mobil uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz.

“Televizyonda izleyecek hiçbir şey yok..”

Televizyonda hep sevdiğiniz programlar olsun! Akıllı Tavsiye özelliği, siz televizyon izledikçe tercihlerinizi ve izleme alışkanlıklarınızı öğrensin, tam da size göre programlar önersin, sizi popüler programlardan da haberdar etsin.

Gerçek rekabet şimdi başlıyor!

Artık “Multiplayer” oyunların heyecanı bölünmeyecek. Çifte Eğlence özelliği sayesinde Vestel 3D Smart TV’nizde oyun oynarken ekran ikiye bölünmüyor, görüş alanınız daralmıyor. Vestel 3D Smart TV’niz ile birlikte ücretsiz gelen kırmızı ve beyaz gözlükleri takın, tam ekran rekabetin tadını çıkarın.

Maç mı? Dizi mi?

Kumanda savaşları sona eriyor. Çifte Ekran özelliği ile artık siz maçınızı izlerken aynı anda eşiniz dizisinin keyfini çıkaracak. Üstelik tam ekranda. Tek yapmanız kırmızı ve beyaz gözlüklerden birini sizin diğerini eşinizin takması. Çifte Ekran teknolojisinin detayları için tıklayın.

Dahili HD Uydu Alıcı

Vestel TV’lerde bulunan dahili HD dijital uydu alıcısı özelliği, uydu yayınlarını kumanda, kablo gibi ekstra cihaza ihtiyaç duymadan doğrudan HD kalitesinde izleme rahatlığı sunar.

Pixellence

Vestel patentli görüntü iyileştirme teknolojisi Pixellence ile görüntüler daha canlı, daha net ve gerçeğe yakın.

Vestel Smart TV

Standart televizyonun ötesinde, birbirinden farklı içerik alternatifleri sunan Vestel Smart TV ile evde geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli hale getirir.

Vestel Serilerimizi Yakından Tanıyın.

Teknolojilerimiz sandığınız kadar karmaşık, tasarımlarımız sandığınız kadar ulaşılmaz değil. Biz bu dünyada sadece size daha mutlu,
daha pratik bir hayat, daha şık, daha konforlu evler ve daha yeşil bir dünya sağlamak için çalışıyoruz. Vestel Dünyası’nda her şey sizin için!

Intelligent Serial

9 Serisi

Ödüllü şık tasarımları, sadece Vestel’de bulunan TV ve tablet arasında görüntü aktarımı sağlayan Vestel Smart Center Teknolojisi, Smart TV’nin sunduğu zengin içerik, yeni nesil 3D teknolojisi ile size yepyeni bir televizyon ve multimedya deneyimi sunuyor.
Intelligent Serial

8 Serisi

Sadece Vestel’ de bulunan, TV ve tablet arasında görüntü aktarımı sağlayan Vestel Smart Center teknolojisi, Smart TV’nin sunduğu zengin içerik, 2D yayını 3D’ye çevirme özelliği ve yeni 3D teknolojisi ile televizyon keyfini yeniden tanımlıyor.
Intelligent Serial

ART TV Serisi

ART TV sadece bir televizyon değil, evinize değer katacak bir tasarım harikası. İki farklı çerçeve seçeneğinden evinizin havasını tamamlayacak ART TV’yi seçin, tarzınızı yansıtın.
Intelligent Serial

Cartoon TV Serisi

Sevimli kahramanlara özel tasarlanan Vestel Cartoon Series eğlenceyi evinize taşır. Bugs Bunny, Lola Bunny, Tweety, Batman ve Superman’in renkli dünyası şimdi Vestel LED TV’lerle evinizde!
Intelligent Serial

Color TV Serisi

Beş farklı renk seçeneğiyle tüketicinin beğenisine sunulan Color Serisi, özellikle ortamdaki diğer aksesuarlarla renk uyumu arayanların tercih.
Intelligent Serial

3 Serisi

Fiyat / performans oranında en iyi değerleri hedefleyen Performance Serisi, bütçesini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenlere göre, maksimum seyir keyfini minimum bütçeyle sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Intelligent Serial

5 Serisi

Dahili HD uydu alıcısı sayesinde ayrı bir dijital uydu alıcıya ihtiyaç duymayan Satellite Serisi, ekstra kablo, kutu ve kumanda kullanmadan HD kalitesinde yayın almanıza olanak sağlarken çeşitli içerik sağlayıcı kuruluşlarla bütünleşik oluşturulan ürünler ve HD uydu alıcısını içinde barındıran LCD TV gibi farklı çözümler, bu seriyle sizlerle buluşur.
Intelligent Serial

7 Serisi

Kaçırdığınız diziyi izleyebileceğiniz, dilediğiniz filmi kiralayabileceğiniz, Facebook ve Twitter'a bağlanabileceğiniz, Youtube, Dailymotion, İzlesene gibi video sitelerine girebileceğiniz ya da maçların skorlarını, haberleri, ekonomiyi, sporu takip edebileceğiniz televizyonların en akıllısı Vestel Smart TV ile geleceğin teknolojisi şimdiden evinizde.