ARA
  • Televizyonlar, LED Aydınlatma ÜrünleriUydu Sistemleri, Hediyelik, Telefonlar, Ses ve Görüntü Sistemleri,
  • Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Çamaşır ve Kurutma Makineleri, Bulaşık Makineleri, Pişiriciler, Su PınarlarıŞarap Soğutucular,
  • Kahvaltı Hazırlama, Yiyecek Hazırlama, Ütü Grubu, Kişisel Bakım, Elektrikli Süpürge
  • Ankastre Bulaşık Makineleri, Ankastre Fırınlar, Ankastre OcaklarAnkastre Davlumbazlar, Ankastre Mikrodalga Fırınlar,
  • Klimalar, Isıtıcı ve Termosifon, Vantilatörler
  • Hp Dizüstü BilgisayarlarDiğer Bilişim Ürünleri, Dizüstü Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayarlar,
  • Tabletler, Akıllı Telefonlar, Aksesuarlar
Campaign description
Vestellenin bahar fırsatlarıyla kazandıkça kazanın.

Shell’den 30 TL değerinde smart puan kazanma fırsatı.

Çekilişe Katıl: 140 Ekran Vestel TV veya 5 Venus Telefondan Birini Kazan!

Vestel’in Yeniliklerinden Haberdar Olmak Kazandırıyor: 31 Mayıs tarihine kadar vestel.com.tr’ye girip iletişim izni vererek, Vestel müşterisi iseniz cep telefonunuza gelecek kampanya mesajına cevaben 3325’e IZIN yazıp ücretsiz göndererek veya 44 44 123’den iletişim izni vererek çekilişe katılabilirsiniz.

Kalitemize güveniyoruz, 3 ay iade garantisi veriyoruz!

Vestel Beyaz Eşya, Ankastre ürünler ve 42” ve üzeri LCD TV’ler Nisan ayında da gururla 3 ay iade garantili. Satın aldığınız ürünü iade etmek istediğinizde Fatura kesim tarihinden itibaren 3 ay içinde, iade işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Seçili ütülerden alana, ütü masasında 80 TL indirim!

Kampanyaya dahil olan ütülerden herhangi birini alan herkese, 159 TL değerindeki ütü masası sadece 79 TL’ye! Çünkü bu kadar güzel bir ütünüz olduğunda, masası da ona yakışsın isteriz...

Yuva Kurmak İsteyenler, Vestelleniyor!

İki farklı fırsat paketi ve genç paketi seçenekleriyle Vestel, yuva kurmak isteyenlere çok cazip setler sunuyor. Vestel kalitesine kavuşmak, şimdi çok daha kolay.

Vestel Televizyon ve Tüketici Elektroniği Aylık Broşür - Nisan 2015

Vestel Televizyonlar ve diğer elektronik ürünlerin Nisan ayına özel fiyatlarından, tüm kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için aylık broşürü inceleyin.

Venus, Vestel Tablet ve Bilişim Ürünleri Aylık Broşür - Nisan 2015

Venus Akıllı Telefon, Vestel Tablet ve Notebook'ların Nisan ayına özel fiyatlarından, tüm kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için aylık broşürü inceleyin.

Vestel Beyaz Eşya Aylık Broşür - Nisan 2015

Vestel Buzdolapları, Çamaşır ve Bulaşık Makineleri, Derin Dondurucular ve diğer beyaz eşyaların Nisan ayına özel fiyatlarından, tüm kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için aylık broşürü inceleyin.

Vestel Küçük Ev Aletleri Aylık Broşür - Nisan 2015

Vestel Süpürgeler, Ütüler, mutfak aletlerinin Nisan ayına özel fiyatlarından, tüm kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için aylık broşürü inceleyin.

Vestel Ankastre Ürünler Aylık Broşür - Nisan 2015

Vestel Ankastre Setler ve tekli ürünlerin Nisan ayına özel fiyatlarından, tüm kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için aylık broşürü inceleyin.