ARA
  • Televizyonlar, LED Aydınlatma ÜrünleriUydu Sistemleri, Hediyelik, Telefonlar, Ses ve Görüntü Sistemleri,
  • Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Çamaşır ve Kurutma Makineleri, Bulaşık Makineleri, Pişiriciler, Su PınarlarıŞarap Soğutucular,
  • Kahvaltı Hazırlama, Yiyecek Hazırlama, Ütü Grubu, Kişisel Bakım, Elektrikli Süpürge
  • Ankastre Bulaşık Makineleri, Ankastre Fırınlar, Ankastre OcaklarAnkastre Davlumbazlar, Ankastre Mikrodalga Fırınlar,
  • Klimalar, Isıtıcı ve Termosifon
  • Hp Dizüstü BilgisayarlarDiğer Bilişim Ürünleri, Dizüstü Bilgisayarlar,
  • Tabletler, Akıllı Telefonlar, Aksesuarlar

Image description

Haberler

1. İstanbul Tasarım Bienali

22.11.2012

Vestel'in katkılarıyla bienali tüm ayrıntılarıyla keşfedin! İKSV İstanbul Tasarım Bienali eş sponsorlarından Vestel'in katkılarıyla, Müsibet ve Adhokrasi bienal sergilerini ücretsiz olarak rehber eşliğinde gezebilirsiniz. Rehberli turlar için gişeden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

1. İKSV Tasarım Bienali'nin Eş Sponsoruyuz!

10.10.2012
Vestel’in eş sponsorluğunda gerçekleşen  1. İstanbul Tasarım Bienali 13 Ekim—12 Aralık, 2012 tarihleri arasında tasarım meraklılarını bekliyor! Musibet, İstanbul Modern Sanatlar Müzesi’nde, Adhokrasi, Galata Rum Okulu’nda yer alıyor. Detaylar:http://istanbuldesignbiennial.iksv.org

TV Üzerine Bir Diyalog

17.05.2012
Geleceğin tasarımcıları televizyonu yeniden tanımladı! Vestel'in eş sponsorluğunda gerçekleşen İKSV İstanbul Tasarım Bienali'nde tasarım öğrencileri ve ABD’li ünlü tasarımcı Stephen Burks bir araya geldi! Atölyede, televizyonla kurulan ilişki yeniden yorumlandı. Görselleri incelemek için tıklayın.

Şehirlerin "Soğutucu" Ruhu

30.03.2012
Geleceğin tasarımcıları şehirlerin soğutucu ruhunu tasarladı! İKSV İstanbul Tasarım Bienali kapsamında tasarım öğrencileri, şehirler için soğutucu tasarladı! Görselleri incelemek için tıklayın.

Design Turkey 2012 Ödülleri

05.12.2012
Tasarım ve teknolojiyi biraraya getirdik, Design Turkey ödül gecesinden 7 ödül alarak döndük. No-frost buzdolabı, bulaşık makinesi ve ocak tasarımlarımız ödül aldı. Ödül alan tasarımlarımızı incelemek için tıklayın.