ARA
  • Tabletler, Akıllı Telefonlar, Aksesuarlar
  • Ankastre Bulaşık Makineleri, Ankastre Davlumbazlar, Ankastre Fırınlar, Ankastre Mikrodalga Fırınlar, Ankastre Ocaklar
  • Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Çamaşır ve Kurutma Makineleri, Bulaşık Makineleri, Şarap Soğutucular, Su Pınarları, Pişiriciler
  • Isıtıcı ve Termosifon, Vantilatörler, Klimalar
  • Hp Dizüstü BilgisayarlarDiğer Bilişim Ürünleri, Dizüstü Bilgisayarlar,
  • Kahvaltı Hazırlama, Kişisel Bakım, Yiyecek HazırlamaÜtü Grubu, Elektrikli Süpürge,
  • Televizyonlar, Hediyelik, Telefonlar, Ses ve Görüntü Sistemleri, LED Aydınlatma Ürünleri, Uydu Sistemleri

Micrositeler

Mutfaktakiler Web Dizisi

Facebook.com/EvinKalbi sayfasında ilginç gibi, fantastik gibi bir dünya yarattık. Şaka yapan ketçaplar, burun kıvıran limonlar, ağlayan dondurmalar, Mutfaktakiler’in her bölümünde olaylar olaylar..

Cuisine Abla

Mutfakla ilgili tüm dertleri Facebook.com/EvinKalbi’nde Cuisine Abla cevaplıyor. Akıllara hiç gelmeyecek çözümleri ile hem merak edilenleri öğretiyor, hem de eğlendiriyor.

Karalahana Hanginiz?

Mutfaktakiler'in 1. bölümü "Karalahana Benim!" oyunuyla birlikte çıktı. Oynayanlara Vestel E-Mağaza'da güzel indirimler kazandırdı.

Asmadan Viral Video

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi sayesinde çamaşır telleri boşa çıktı ve olaylar gelişti. Olan biteni bir filme döktük, bununla da kalmayıp bir güzel türküyü cover’ladık. İzlemek için tıklayın.

Biz uçtuk sen de uç

Boşa çıkan çamaşır tellerinin hikayesi film ile bitmedi, bir de oyununu yaptık. Oyunu oynayanlar, hem eğlendi, hem de Vestel E-mağaza'dan indirimler kazandı.

Haberler Viral Video

Vestel 3D Smart TV stadı boşalttı, Heberler muhabiri maçtan canlı aktardı. İzlemek için tıklayın

Dark Knight Challenge

Dark Knight Türkiye galası için 100 koltuğumuz vardı. Dark Knight Challenge’da en yüksek puanları yapıp koltukların hakkını verenler, davetiyeleri kaptı!

Anne Bak N’aptım?

Hayatı kolaylaştıran teknolojiler üretmeye sosyal medyada da devam ettik. Anneler Günü’nü Facebook’tan kutlamanın en eğlenceli yolunu keşfettik!