Vestel.com.tr web sitesini ekran okuyucu uygulama modunda çalıştırmak için tıklayınız

TELEVİZYONLAR

Gerçek 4K Ultra HD teknolojisi, Türkiye’nin ilk yerli üretim
4K Kavisli TV’si ve daha fazlası.

TÜM TELEVİZYONLARI LİSTELE
ULTRA PARLAK, ULTRA CANLI, ULTRA GERÇEK:

V-UHD TEKNOLOJİSİ

4K Ultra HD teknolojisiyle Full HD’den 4 kat daha yüksek görüntü kalitesi, V-UHD teknolojisiyle bir adım daha öteye taşınıyor.

Ultra HD görüntü kalitesine eklenen bu teknoloji ile renklerin parlaklık ve canlılık değerleri artırılıyor. UHD parlaklık değeri 350 nit’yken V-UHD’de 450 nit’e yükseltiliyor. Renk spectrumunda UHD %76 DCI kapsarken V-UHD bu oranı %100’e çıkararak gerçek yaşamdaki renklere çok yakın bir deneyim sunuyor.

HER AÇIDAN DAHA GERÇEK GÖRÜNTÜ DENEYİMİ:

KAVİSLİ TV TEKNOLOJİSİ

Kavisli panel teknolojisi, gözün ekrandaki her bir noktaya eşit mesafede olması sayesinde tüm ekranı dik bir açıyla görmesini sağlar. Bu sayede görüş açısından kaynaklanan kontrast kaybı, renk bozulması gibi görüntü kalitesini etkileyen faktörleri ortadan kaldırır, her açıdan gerçeğe daha yakın bir görüntü deneyimi sağlar.

4 KAT DAHA NET VE CANLI RENKLER:

VESTEL 4K ULTRA HD TEKNOLOJİSİ

Vestel 4K Ultra HD Teknolojisi Full HD’den 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip. 4 kat daha yüksek piksel yoğunluğu sayesinde daha canlı renkler sağlar, obje şekillerini keskinleştirir, ayrıntıları netleştirir, görüntü derinliği ile 3 boyutlu görüntüye benzer bir deneyim sağlar.

KUMANDA SAVAŞLARINA SON!

ÇİFTE EKRAN TEKNOLOJİSİ

Maç mı izlensin, dizi mi tartışmaları, farklı odalarda ayrı ayrı televizyon izlemeler sona eriyor. Çifte Ekran özelliği ile artık siz maçınızı izlerken aynı anda eşiniz dizisinin keyfini çıkaracak. Üstelik tam ekranda. Tek yapmanız kırmızı ve beyaz gözlüklerden birini sizin diğerini eşinizin takması.

AKILLI, KEYİFLİ, ZENGİN

SMART TV

Standart bir televizyon ötesinde, birbirinden farklı içerik alternatifleri sunan Vestel Smart TV evde geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli hale getirir.

GERÇEK REKABET ŞİMDİ BAŞLIYOR!

ÇİFTE EĞLENCE TEKNOLOJİSİ

Artık “Multiplayer” oyunların heyecanı bölünmeyecek. Çifte Eğlence özelliği sayesinde Vestel 3D Smart TV’nizde oyun oynarken ekran ikiye bölünmüyor, görüş alanınız daralmıyor. Vestel 3D Smart TV’niz ile birlikte ücretsiz gelen kırmızı ve beyaz gözlükleri takın, tam ekran rekabetin tadını çıkarın.

ÜRÜN TÜRÜ ()

UYARI!

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR