Ace2019

ACE of M.I.C.E Awards Ödülleri sahiplerini buldu

ACE of M.I.C.E Awards Ödülleri sahiplerini buldu Vestel Yürüteç Projesi ile “En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” ödülüne layık görüldü

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen ACE of M.I.C.E Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri siyaset, iş, medya ve sanat dünyasından birçok isme ev sahipliği yaptı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyaca ünlü markaları ve etkinlik profesyonellerini ağırlayan ACE of M.I.C.E. Awards Ödül Töreni’nde Vestel Beyaz Eşya, Yürüteç Projesi ile ‘En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

3 Nisan tarihinde gerçekleşen ödül törenine sektöre yön veren başarılı şirketler katılım sağladı. Ödül, Vestel’i temsilen törende yer alan Vestel Beyaz Eşya Genel Müdür Yardımcısı Hasan Uğur, Müşteri İlişkileri Sorumlusu Mustafa Kemal Kerpel ve Yönetim Sistemleri Sorumlusu Volkan Akan’a takdim edildi. Ödül töreninde konuşma yapan Vestel Beyaz Eşya Genel Müdür Yardımcısı Hasan Uğur, “Vestel olarak ürettiğimiz teknoloji ile insanların hayatına fayda sağlamanın yanı sıra, doğaya ve canlılara olan sorumlulukla hareket ediyoruz. Yürüteç projemiz bu anlayışımızın en güzel örneklerinden biri. Engelli dostlarımızın engelsiz koşullarda yaşamını sürdürebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Sevginin ve azmin gücünden ilham alarak, geri dönüşüme ayrılan beyaz eşyalardan sevimli dostlarımızın hayatlarındaki engelleri aşmak üzere yürüteçler üretiyor ve ihtiyaç sahibi dostlarımıza ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Projemizin her safhasında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR