Azerbeycanvestel

Azerbaycan’da Vestel rüzgarı

Azerbaycan’da Vestel rüzgarı

Vestel, bölgede hızla büyüyen marka bilinirliğini ve marka algısını artırmak amacıyla Azerbaycan Bakü’de Optimal Live teknoloji mağazasında 800 metrekarelik yeni bir showroom açtı. Showroomda Vestel’in B2B display solutions, LED Aydınlatma gibi ürünlerinin yanı sıra son teknoloji televizyonlar ve beyaz eşyalar satılacak. Azerbaycan Ticari Ataşemizin, devlet yetkililerinin ve iş insanlarının da katıldığı açılışa Vestel’i temsilen Vestel Gelişen Pazarlar Pazarlama Müdürü Kaan Bultan ve Vestel Bölge Satış Müdürü Tufan Tekin katılım sağladı.

Hem teknoloji ve inovasyon deneyim alanı hem de satış mağazası olarak dizayn edilen Optimal Live mağazasının ikinci katında bulunan 800 metrekarelik showroom Vestel’in yurtdışındaki en büyük mağazası. Azerbaycan halkının Vestel teknolojisini bire bir görüp, test edebilecekleri bir deneyim alanı oluşturulan showroomda Vestel’in Akıllı Ev konsepti çatısı altındaki ürünler de yer alıyor.

Showroomda 4 kapılı Vakum teknolojili buzdolabı, Sıcak Hava Kalkanı, Heat Wrap, Smart Fırınlar, görme engelliler için Vestel Engelsiz Köşesi, Smart Oda, Retro serisi, 32’den 96 inç‘e kadar size demo visual solution, 75 inç 2500 nit digital signage, Borderless TV, 55 ve 65 inç OLED TVler, kurutucular, Enerji A+++ -70% çamaşır makinelerini gibi Vestel’in son teknoloji ürünleri ön plana çıkıyor.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR