Be Yildiz Supurge Kampanyasi
1-30 Eylül 2020
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Vestel Beyaz Eşyalar Evinize Toz Kondurmuyor!

Vestel buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, solo fırın veya ankastre fırın ürünlerinden 3’ünü alana Vestel Yıldız S8500 Şarjlı Süpürge sadece 199 TL!

Kampanya 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında, Vestel.com.tr ve kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup; 6 farklı ürün kategorisinden 3 farklı ürün aynı anda alındığında, 1.599 TL değerindeki Vestel Yıldız S8500 Y Şarjlı Süpürge veya Vestel Yıldız S8500 K Şarjlı Süpürge 199 TL tavsiye edilen perakende fiyat karşılığında satın alınabilecektir. Kampanya 480 lt ve üstü tüm no-frost ve no-frost kombi buzdolapları, 7 kg ve üstü tüm çamaşır makineleri, 3 program ve üstü tüm solo bulaşık makineleri, 6 çekmece ve üstü çekmeceli derin dondurucular ile 200 lt ve üstü sandık tipi derin dondurucular, turbo fırınlar hariç tüm solo fırınlar ve tüm ankastre fırınlar (AF 5651 X hariç) alımlarından oluşacak setlerde geçerlidir. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’de paylaşılmıştır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

24 Saatte teslimat, tüm ürün kategorilerinde, en yakın bayi tarafından ve bayi stoğu olma durumunda sevk edilerek yapılacaktır. Aksi durumda siparişin teslim süresi 24 saat hedefini aşabilir. Gün içerisinde saat 14.30’a kadar alınan ve ödemesi gerçekleştirilen siparişler 24 saat teslim kapsamındadır. Saat 14.30 sonrasında oluşan siparişlerin teslimat planı sonraki gün içinde yapılacaktır ve teslim süresi 24 saati aşabilir. Kapsam şehir içi merkezlerdir. Şehir Merkezi dışında bulunan ilçeler kapsam dışıdır. Cumartesi ve resmi tatil günleri alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde, 24 saat teslimat kurgusu kapsam dışı kalmaktadır. Yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçelerde teslimatlar 24 saat hedefini aşabilir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Vestel Ticaret A.Ş kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR