Beyaz Esya Tv Hediye Kampanyasi
1-31 Mayıs 2020
Kampanya Geçerlilik Tarihi

EVDE KALMASI SİZDEN, TELEVİZYONUNUZ VESTEL’DEN!

Şimdi Vestel’den buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, solo fırın veya ankastre fırından üçünü alana 80 ekran TV anında hediye! Üstelik 3 ay koşulsuz iade fırsatı da sizi bekliyor!

Kampanya 1-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Kampanya, 6 farklı ürün kategorisinden 3 farklı ürün alındığında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya 480 lt ve üstü tüm no-frost ve no-frost kombi buzdolapları, 7 kg ve üstü tüm çamaşır makineleri, 3 program ve üstü tüm solo bulaşık makineleri, 6 çekmece ve üstü çekmeceli dondurucular ile 200lt ve üstü sandık tipi dondurucular, turbo fırınlar hariç tüm solo fırınlar ve tüm ankastre fırınlar (AF 5651 X hariç) alımlarından oluşacak setlerde geçerlidir. Hediye TV modeli 32H8500 32” LED TV’dir. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’de paylaşılmıştır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır. Kampanyalar birleştirilemez. Tüketicilerin 3 ay koşulsuz iade kapsamında bulunan beyaz eşyayı iade etmeleri durumunda, set kapsamında hediye edilen televizyonu da iade etmeleri gerekmektedir.

24 Saatte teslimat, tüm ürün kategorilerinde,  en yakın bayi tarafından ve bayi stoğu olma durumunda sevk edilerek yapılacaktır. Aksi durumda siparişin teslim süresi 24 saat hedefini aşabilir. Gün içerisinde saat 14.30’a kadar alınan ve ödemesi gerçekleştirilen siparişler 24 saat teslim kapsamındadır. Saat 14.30 sonrasında oluşan siparişlerin teslimat planı sonraki gün içinde yapılacaktır ve teslim süresi 24 saati aşabilir. Kapsam şehir içi merkezlerdir. Şehir Merkezi dışında bulunan ilçeler kapsam dışıdır. Cumartesi günleri alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde, 24 saat teslimat kurgusu kapsam dışı kalmaktadır. Yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçelerde teslimatlar 24 saat hedefini aşabilir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Vestel Ticaret A.Ş kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi vestel.com.tr’de.

 • 600 LT A++ No-Frost Buzdolabı NF600 E A++ ION
  İNCELE
 • Vestel BM- 803 Bulaşık Makinesi
  İNCELE
 • Vestel CMI 9710 Çamaşır Makinesi
  İNCELE
 • Vestel CDE-M1102 W A+ Dikey Derin Dondurucu
  İNCELE

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR