Cagri Merkezi Online Satis

Vestel’de alışverişin adresi ister bir tıkla internet sitesi, ister bir tıkla çağrı merkezi!

Siz değerli tüketicilerimiz ister internet sitemizden 7/24, isterse de Vestel Çağrı merkezini arayarak alışverişi yapabilirsiniz.

Vestel Müşteri Hizmetleri İletişim merkezimiz; hem ses kanalı hem de yazılı kanallardan hizmet vermektedir.

Sesli kanalımız: Müşterinin direkt cağrı merkezini aradığı telefon kanalıdır. Sesli kanalımıza 0 850 222 4 123’ den ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz 08:00 – 24:00 tür.

Yazılı kanallarımız ise, Whatsapp, capcanlı destek, e-mail ve iletişim talep formudur.

Siz değerli tüketicilerimiz web sitemizin sağ altındaki butona tıklayarak capcanlı destek ile temsilcilerimizle anlik yazışabilirken, dilerseniz 0850 222 4123 numaralı Whatsapp hattımızdan da temsilcilerimizle yazışarak hızlıca bilgi alabilirsiniz.

Capcanlı destek ve WhatsApp kanallarimiz 7/24 hizmet vermektedir. Capcanlı destek ve WhatsApp kanallarımıza 0850 222 4 123’den ulaşabilirsiniz.

Siz tüketicimiz, bize her iki kanaldan da ulaştığında, ilgili yetkilimiz ürün bilgisi ve kampanya bilgilerini size iletecektir.Dilediğiniz kanaldan ürün satın alma talebinizi bıraktıktan sonra, uzman ekibimiz sizi arayarak sizin adınıza siparişinizi oluşturacak veya vestel.com.tr üzerinden siz satın alım yapabileceksiniz.

Siz bu süreçte Vestel teknolojisinden sorunsuzca yararlanın diye biz 7/24 yanınızdayız. #EvdeKalTürkiye

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR