Kampanyakosullari

KAMPANYA KOŞULLARI

Vestel’in indirim ve garanti kampanyaları hakkında detaylı bilgilere, hukuki şartlara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Z20 Ön ve Arka Cam Kırılmalarına Karşı Garantili!

Kampanya, katılan mağazalardan 26 Temmuz-30 Eylül 2018 tarihleri arasında satın alınan Venus Z20 modelinde geçerli olup, Venus Z20 model ve renk seçenekleri mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Kampanya süresince satın alınan Venus Z20 modelinde, fatura tarihi itibariyle 3 ay içerisinde (90 gün) gerçekleşebilecek, tüketici hatası kaynaklı ön veya arka cam kırılmalarında, tüketiciden herhangi bir bedel talep etmeksizin, Venus Guvenusleri tarafından cihazın tamir ve onarımı, yasal süre içerisinde gerçekleştirilmek durumundadır. Kırılmanın kasten yapılmasının tespit edilmesi halinde geçerli değildir. Venus Z20 modelinde, ön ve arka cam kırığı dışında, tüketici hatasından kaynaklı diğer arızalar (sıvı teması, ekran çiziği, çerçevede ezilme/kırılma, ana kart problemleri, kırılmanın kasten yapılması vb bütün arızalar) kampanya kapsamına dahil değildir. Tüketici, kampanya kapsamı süresince, aynı faturayla kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir. Tüketici kampanya süresi boyunca, cihazını faturasıyla birlikte en yakın Guvenussü’ne, elden veya kargo ile teslim etmekle yükümlüdür. Vestel’in her zaman kampanyayı durdurma, sona erdirme ve/veya koşullarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Detaylar için www.vestel.com.tr.

Vestel Smart Tv Alan Herkese Filbox Hemen Aboneliği Hediye!

Kampanyamız 1 - 30 Eylül 2018 tarihlerinde geçerlidir. Filbox Hemen servisi tüm Vestel Smart TV modelleriyle birlikte ilk 4 ay ücretsizdir. Smart TV’den ücretsiz üyeliğinizi başlatmak için Filbox Hemen uygulamasına Vestel yetkili montaj ekiplerinin verdiği montaj slibinde yer alan ücretsiz aktivasyon kodunuz ile birlikte üye olmanız gerekmektedir. 4 ay sonunda hediye abonelik kendiliğinden sonlanacaktır. Filbox Hemen aboneliğine devam etmek için Filbox Çağrı Merkezinden veya fillboxhemen.com.tr adresinden Filbox Hemen aboneliği için paket satın almanız gerekmektedir. Kampanya süresi boyunca Vestel Smart TV üzerinden hediye üyelik oluşturulduğu taktirde, 4 aylık hediye süre içerisinde gerçekleştirilen 12 aylık Filbox Hemen abonelik alımları 89 TL yerine 69 TL’dir. Filbox Hemen Filsat TV A.Ş’nin ürünüdür. Filsat TV A.Ş.’nin kanal ve içeriklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Yeni Dijital Uydu Platformu Filbox’ın Filbox Hemen servisi ile aksiyondan komediye, aileden animasyona yüzlerce filmi, yabancı dizileri, belgesel, spor, yetişkin programları ve Filbox’a özel şifreli canlı yayın kanallarını cepten, tabletten ve Smart TV’nizden izleyebilirsiniz. Ödüllü filmlerin, son trend dizilerin ve bir çok eğlenceli içeriğin yeni adresi olan Filbox ile sizlere sadece bu ayrıcalığın keyfini çıkarmak kalıyor.

Vestel Ankastreler 3 Ay Koşulsuz İade Garantisiyle!

• Kampanya 1-30 Eylül 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Mağazalarından satın alınan Vestel markalı ankastre fırın, ankastre ocak, ankastre davlumbaz ve ankastre bulaşık makinesi ürünlerinde geçerlidir. Kampanya ankastre mikrodalga ürünlerde geçerli değildir.

• Kampanyaya dahil olan modellerde yapılan alımlarda, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

• Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, fatura tarihinden itibaren 3 ay içinde işbu “İade Kampanyası Katılım Sertifikası”, fatura aslı, ürünün satın alındığı Yetkili Vestel Mağazasından verilecek güvenlik numarasını içeren belgesi ve ve ürünün montajı sırasında Vestel Yetkili Servis’i tarafından gönderilen SMS’te belirtilen güvenlik numarası ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına başvurmalıdır.

• Vestel Yetkili Servisi’nin tüketici hatasından kaynaklandığını tespit ettiği hasarlı ürünler kampanya kapsamına dahil değildir.

• V Taksit ve V Hepyeni modelleri kullanılarak yapılan satın almalar kampanyaya dahil değildir.

• Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

RingPara – Vestel Kampanya Koşulları

Venus telefon sahiplerine özel RingPara kampanyası ile telefonunuz çaldığında hem para kazanın, hem de Vestel’in %50’ye varan indiriminden yararlanın. RingPara uygulamasını aktif hale getirin, telefonunuz çaldığında çıkan reklamı izleyin, ilk reklam sonrası Vestel’in indiriminden hemen faydalanın. 30 Eylül'e kadar vestel.com.tr’de geçerli %50’ye varan indirimlerden yararlanın.
Kampanya, 1-30 Eylül 2018 tarihleri arasında, vestel.com.tr’den yapılacak alışverişlerde geçerlidir. İndirime hak kazanmak için Venus telefonlarda, RingPara uygulamasının aktifleştirilmesi gerekmektedir. Uygulama dahilinde ilk reklamın izlenmesinin ardından indirim kodu paylaşılacaktır.www.vestel.com.tr ’de ilgili ürünün alımı sırasında promosyon kodu alanına giriş yapılarak kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İndirim kodları tek kullanımlıktır. Kampanya indirim kodu kullanılarak, kampanya kapsamındaki ürünlerden sepete toplam 3 adet ürün eklenebilir. Bir kullanıcı aynı kampanyaya ait sadece bir kod kullanabilir. Kampanya dahilindeki ürünler stoklarla sınırlıdır. Vestel kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya dahil ürünler ve detayları için tıklayın.

Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgesi alanlara 3 ay boyunca koşulsuz değişim fırsatı!

Kampanya, 1 Temmuz – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler”de geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında satın aldığı Vestel Küçük Ev Aleti ve Elektrikli Süpürge ürününü 3 ay içerisinde fatura aslı ve ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazası güvenlik numarısını da içerir şekilde düzenlenen işbu “Değişim Kampanyası Katılım Belgesi” ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına veya Vestel Yetkili Servisine başvurabilir. Vestel Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak temin edeği kargo kodu yardımı ile değiştirmek istediği ürün ve belirtilen belgeleri anlaşmalı kargo firması ile yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak göndererek, değişim gerçekleştirebilir. Tüketicinin değişim hakkını kullanacağı ürün “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler Değişim Kampanyası Katılım Belgesi”nde ve faturada belirtilen ürün olup, tüketici bu ürünü aynı ürün ile koşulsuz değiştirme hakkına yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere sahiptir.Kampanya katılım belgesini ulaşmak için tıklayınız.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR