Kampanyakosullari

KAMPANYA KOŞULLARI

Vestel’in indirim ve garanti kampanyaları hakkında detaylı bilgilere, hukuki şartlara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Zubizu - Vestel Kampanyası

Kampanya 20-30 Nisan 2018 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel mağazalarında geçerlidir. Diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Seçili klima ürünlerinde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden indirim uygulanmaktadır. Kampanyadan 1 Zubizu üyesi en fazla 1 kere yararlanabilir. Vestel ve ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

V Hepyeni

Ürün değişimi en erken sözleşme imza tarihinden 2 yıl sonra yapılabilmektedir. V Hepyeni seçili ürün grupları ve modellerde geçerlidir.V Hepyeni’ye, sisteme kayıtlı Vestel Yetkili Satıcılarından dahil olunabilir. V Hepyeni kapsamında ürünler 69 TL’den başlayan aylık ücretlerle sunulmaktadır. Görseller temsilidir. Vestel değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi:www.vhepyeni.com.tr

Gratis- Vestel Retro Buzdolabı Kampanyası

Kampanya 1-28 Şubat 2018 tarihleri arasında vestel.com.tr’de geçerlidir. İndirim kodları vestel.com.tr’de 10 Mart 2018’e kadar kullanılabilir. Kampanya kapsamında vestel.com.tr'deki tüm Retro buzdolaplarında %15 indirim sağlanacaktır. Kampanyadan Gratis'ten 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketiciler faydalanabilir. Kampanyaya katılım için GRATIS BOŞLUK VESTEL yazarak 7889'a ücretsiz sms atarak gelen indirim kodunu vestel.com.tr'de "promosyon kodu" alanına girdiğinizde indirimden yararlanabilirsiniz. Her şifre tek kullanımlıktır. Her 50 TL üzeri Gratis alışverişinde bir şifre alınabilir. Kampanya indirim kodu kullanılarak, kampanya kapsamındaki ürünlerden sepete toplam 3 adet ürün eklenebilir. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya Vestel'in diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Tüm sorular için Vestel Müşteri Hizmetleri (0858 222 4123) ile iletişime geçilebilir. Detaylar: www.vestel.com.tr ve www.gratis.com.

V HEPYENİ ABONELİĞİ NEDİR?

V Hepyeni aboneliği, tüketicinin; Vestel'in yeni teknoloji ürünlerine 24 ay veya 36 ay taksit seçenekleri ile sahip olmasını, bu sürenin sonunda da tercihine göre dilerse bir üst ya da müdavili teknolojiyle yenilenmesini istediği takdirde ürünün daha yeni teknoloji ürünler ile değiştirip aynı ilişki kapsamında devam etmesini sağlayan bir sistemdir. Tüketici dilerse sözleşmede belirtilen borç tutarını yine sözleşmede belirlenen vadeye ve taksit tutarlarına uygun olarak ödeme yapıp sözleşmesini sona erdirebilir. Taksit ödemelerindeki her türlü gecikmeden doğan temerrüt faizleri (vade farkı) aynen tüketiciye yansıtılır. Abonelik sistemi şu anda TV ürünü kapsamında, sadece Vestel Ticaret A.Ş.'nin belirlediği belli modeller için sunulmaktadır. V Hepyeni aboneliği talep eden kullanıcı abonelik başlatmak istediği ürünü seçer. Vestel V Hepyeni sistemiyle tüketicinin findeks puanı ve Vestel algoritmasına göre vade ve borçlanma değerlendirilmesi yapılır. Vestel Ticaret A.Ş. bu değerlendirme kapsamında sözleşme imzalamayarak aboneliği başlatmamak hakkına sahiptir. Tüketici, ürün için kendisine teklif edilen 24 ay ve 36 aylık abonelik seçeneklerinden birini tercih ederek taksitle satış sözleşmesini imzalar ve aboneliğini başlatır. Tüketici Vestel'in belirlediği 24 ve 36 ay vade seçen tekliflerinden birini kabul edebilir. Tüketici 24 ayın sonunda, isterse ürününü yeni teknoloji bir ürün ile değiştirmeye karar verir. Tercih ettiği yeni ürün için yeni bir taksitle satış sözleşmesi imzalayarak bir anlamda yeni bir abonelik başlatır. İsterse de, abonelik seçeneğine göre belirtilen balon ödemeyi yapıp sözleşmeyi sona erdirerek sistemden çıkar ve sahip olduğu TVyi başka bir ücret ödemeden kullanmaya devam eder. Balon ödeme yapıp sistemden çıkan bir tüketici istediği takdirde, yeni bir ürün için yeni bir taksitle satış sözleşmesi imzalayarak yeni bir abonelik başlatma imkanını sahiptir. Yine Vestel Ticaret A.Ş. tüketicinin bir önceki sözleşmesinden oluşan geri ödeme düzenlerine göre yeni sözleşme imzalamayarak yeni bir abonelik başlatmama hakkını saklı tutar. Sözleşme süresinden önce sözleşmenin feshedilmesi ile abonelikten çıkmak istenmesi durumunda ise, sözleşmede tanımlandığı üzere; Erken fesih ve caymayla oluşacak ceza bedeli, vestelin belirlediği ilk abonelik anındaki peşin satış bedelini geçemeyecek şekilde, kalan anapara borcunun yarısı veya iki katı olarak uygulanacaktır. Vestel Ticaret A.Ş.'nin yasal yükümlülükleri saklı kalmak kaydıyla her zaman sistemde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Vestelliler Mutlubiev’de Kazanıyor

1 Mart- 30 Nisan 2018 tarihleri arasında Vestel müşterilerine www.vestel.com.tr’den yapacakları tüm Beyaz Eşya, TV ve Cep telefonu alışverişlerinde tutar ve ürün kısıtlaması olmadan Mutlubiev’den ilk defa hizmet alacaklara 30 TL indirim verilecektir. Kampanya sadece vestel.com.tr‘den gerçekleşecek alımlarda geçerlidir. Vestel müşterileri Vestel tarafından iletilecek kampanya SMS’inde yer alan kodu Mutlubiev sitesine girerek ödeme adımında bulunan promosyon kodu alanına girerek indirimden faydalanabilecek. Kampanyadan faydalanabilmek için Mutlubiev’den daha önce hiç hizmet alınmamış olacak. İndirim kodu 30 Nisan 2018 tarihine kadar geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için www.mutlubiev.com , www.vestel.com.tr ve Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı 0850 200 99 66’nı ziyaret edebilirsiniz.

Mutlubiev-Vestel Kampanya Koşulları

• Kampanya 01.03.2018-30.04.2018 tarihleri arasında sadece ev temizliği hizmetinde geçerlidir.
• Kampanya sadece vestel.com.tr üzerinden yapılacak Beyaz Eşya, TV ve Cep telefonu alımlarında geçerlidir.
• Vestel.com.tr’den alışveriş yaptıktan sonra indirim kodu Vestel tarafından SMS yoluyla gönderilecektir.
• İndirim kodu 30 TL değerinde ve mutlubieve ilk kez üye olan müşterilere özeldir.
• Vestel kullanıcıları şifrelerini mutlubiev.com sitesi ödeme sayfasında bulunan promosyon kodu alanına girerek indirimden faydalanabilir.
• Şifreler tek kullanımlıktır. Her şifre tek bir temizlikte geçerlidir.
• Kampanya başka kampanyalarla ve promosyonlarla birleştirilemez.
• Kampanya inşaat sonrası ve boş ev temizliklerinde geçerli değildir.
• Kampanya ofis temizliği hizmetinde geçerli değildir.

Vodafone Freezone – Vestel Kişisel Bakım Ürünleri Kampanyası

Kampanya 15 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında vestel.com.tr’de geçerlidir. Kampanyaya vestel.com.tr ‘de satışta olan Vestel Lilyum Pro Saç Kurutma Makinesi, Vestel Lavanta Kablo Sarıcılı Saç Kurutma Makinesi, Vestel Lavanta Saç Düzleştirici, Vestel Defne Saç Düzleştirici, Vestel Bambu Elektronik Tartı, Vestel Viyole Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi ve Vestel Defne 2000 Saç Kurutma Makinesi ürünlerinde geçerli %20 indirim sağlanacaktır. Kampanyaya katılabilmek için Avantaj Cepte veya Vodafone Yanımda üzerinden kampanya şifresi almak gerekmektedir. Alınan şifre ile vestel.com.tr’de online alışveriş sırasında kampanya kodu girilerek kampanyadan faydalanılabilir. Her şifre tek kullanımlıktır. Bir şifre kullanılarak, kampanya kapsamındaki ürünlerden sepete toplam 3 adet ürün eklenebilir. Bir kullanıcı bu kampanyadan bir kez faydalanabilir. İndirim, VESTEL'in duyurduğu perakende liste satış fiyatları üzerinden yapılacaktır. Kampanya kodları 28 Şubat 2018 sonrasında geçerliliğini yitirir. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya VESTEL’in diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Ürünü kampanya kodu ile alırken herhangi bir sorun yaşanması durumunda Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Kampanyadan yalnızca Freezone aboneleri faydalanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı VESTEL ve Vodafone'da saklıdır. Vodafone FreeZone'lu olmak için "FREEZONE" yazıp 1525'e göndermek ve belirlenen koşulları taşımak gereklidir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikasına http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz. Detaylar: www.vodafonefreezone.com, www.vestel.com.tr

Zubizu - Vestel Kampanyası

Kampanya 6-31 Mart 2018 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel mağazalarında geçerlidir. Diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Seçili TV ürünlerinde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %10 indirim uygulanmaktadır. Kampanyadan 1 Zubizu üyesi en fazla 1 kere yararlanabilir. Vestel ve ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

Venus Z10 ile 99 TL değerinde Vestel Akıllı bileklik hediye

Kampanya, Kampanyaya katılan Teknosa, Medimarkt, Vatan mağazalarından 25 Aralık 2017 - 5 Ocak 2018 tarihleri arasında satın alınan, Venus Z10 modeli için geçerlidir. Tüketici kampanyaya en fazla 3 kere katılabilir. Venus Z10 model ve renk seçenekleri mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Akıllı bileklik için siyah renkte toplam 205 adet stok, beyaz renkte toplam 600 adet stok bulunmaktadır. 99 TL değerindeki hediye Vestel Akıllı bileklik Hediyesine ilişkin renk seçenekleri stoklar ile sınırlı olduğundan başvuru sırasına göre renk seçiminde öncelik tanınacak ve başvuru sırasına göre ürün gönderimi yapılacaktır. Başvuru için son tarih 1 Mart 2018’dir. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, bu tarihe kadar, gerekli kontrolleri yapmak üzere lütfen hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında 0535 365 7028 numaralı Vestel Kampanya Destek Hattı’na Whatsapp üzerinden ulaşıp, satın aldığınız ürüne ait faturanızı paylaşınız. Ürünün satın alındığına dair düzenlenen faturanın ve bilgi kontrolünün yapılmasının ardından, Kampanya Destek Hattımız tarafından size bir kod iletilecektir. Eksik ve hatalı bilgiler ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Size iletilen kodu, www.vestel.com.tr üzerinden Akıllı Bileklik sayfasında hediye renk seçiminizi tamamladıktan sonra, iletişim ve adres bilgilerinizle birlikte girebilirsiniz. Adresinize 99 TL değerindeki Akıllı bileklik gönderimi Vestel.com.tr tarafından faturanın düzenlenmesini takip eden en geç 30 gün içerisinde, başvuru sırasına göre Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilecektir. Teslim adresi Türkiye sınırları içinde olmalıdır.Kargo ücreti Vestel A.Ş. tarafından karşılanmaktadır. Kargoda meydana gelen gecikmelerden Vestel Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Teslim sırasında hasarlı ambalajların teslim alınmaması gerekmektedir. Bu durumda kargonun hasar tespit tutanağı düzenlemesi sağlanmalı ve ürünün geri gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Kampanya ile ilgili sorularınız için 0850 222 41 23 nolu Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Vestel’in her zaman kampanyayı durdurma, sona erdirme ve/veya koşullarda değişiklik yapma hakkı saklıdır

1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL Chip-para!

Axess‘e özel 1 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, kampanyaya dahil Axess üye işyerleri Vestel mağazalarında ve Vestel.com.tr‘ de 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL chip-para! Üstelik 12 taksitle..

Kazanılan chip-paralar anında karta yansıyacaktır ve sadece Axess üye işyeri Vestel mağazalarında 15 Ocak 2018’e kadar kullanılabilecektir.

Axess‘e özel 1 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, kampanyaya dahil Axess üye işyerleri Vestel mağazalarında ve Vestel.com.tr‘ de 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL chip-para! Üstelik 12 taksitle
Kampanyaya katılmak için VESTEL yazıp 4566’ya SMS gönderebilir veya axess mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklayabilirsiniz.

• Kampanyaya katılmak için VESTEL yazıp 4566’ya SMS gönderebilir, web üzerinden "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklayabilir veya axess mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.

• SMS ile katılımlarda asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir.

• Chip-para kampanyası 1.500 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak Chip Para tutarı en fazla 100 TL olacaktır. Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.

• Kazanılan Chip paralar Kampanyaya dahil Axess üye işyeri Vestel mağazalarında 15 Ocak 2018 e kadar kullanır. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Ocak 2018’de geri alınacaktır.

• Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

• Kampanyaya dahil olacak kartlar: Axess, Wings, Free, Neo, Ticari kartlar. Bank’O Card Axess chip-para kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

• Vestel.com.tr üzerinden yapılacak alımlarda BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

• Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

VESTEL BEYAZ EŞYA ALANLARA TV’LER KAÇIRILMAYACAK FİYATLARLA!

Kampanya 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında, çamaşır makinesi, solo bulaşık makinesi ve buzdolabında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel. com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. 5 kg çamaşır makineleri, 2 program bulaşık modelleri ve statik buzdolapları kampanyaya dahil değildir. İndirimli fiyatlar peşin ödemelerde geçerlidir, kredi kartına taksitli ve senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanya kapsamında 20273112 kodlu 20” 20 HA 5100 perakende satış fiyatı 399 TL, 20273419 kodlu 24” 24 HD 5500 perakende satış fiyatı 599 TL, 20273078 kodlu 28” 28 HB 5100 perakende satış fiyatı 699 TL, 20271921 kodlu 32” 32 HB 5000 perakende satış fiyatı 899 TL. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. 6502 sayılı kanun ve ilgili mevzuat uyarınca yasal süre içerisinde cayma hakkını kullanmanız halinda yan sözleşmelerde sona ermekte olup TV ürününü satın almanız için indirimsiz tutarın ödenmesi gerekmektedir. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.

RingPara – Vestel Kampanya Koşulları

Kampanya, 5 Aralık 2017 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında, vestel.com.tr’den yapılacak alışverişlerde geçerlidir. İndirime hak kazanmak için Venus telefonlarda, RingPara uygulamasının aktifleştirilmesi gerekmektedir. Uygulama dahilinde ilk reklamın izlenmesinin ardından indirim kodu paylaşılacaktır. www.vestel.com.tr’de ilgili ürünün alımı sırasında promosyon kodu alanına giriş yapılarak kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İndirim kodları tek kullanımlıktır. Kampanya indirim kodu kullanılarak, kampanya kapsamındaki ürünlerden sepete toplam 3 adet ürün eklenebilir. Bir kullanıcı aynı kampanyaya ait sadece bir kod kullanabilir. Kampanya dahilindeki ürünler stoklarla sınırlıdır. Vestel kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vestel Beyaz Eşya ve Ankastre Ürünlerinde Ek Garanti Ayrıcalığı!

Vestel Beyaz Eşya ve Ankastre Ürünlerinde Ek Garanti Ayrıcalığı!

Vestel Ek Garanti Ayrıcalığı ile ürünlerinizin garanti süresini 7 yıla kadar uzatabilir,
Vestel kalitesini garantilemenin keyfini daha üzün süre yaşayabilirsiniz.

Vestel Ek Garanti Ayrıcalığı’ndan Nasıl Faydalanılır?

Vestel yetkili satış noktalarından veya e-mağazamızdan ürün alırken, Vestel Ek Garanti
Ayrıcalığı’nı satın alabilirsiniz. Daha önce satın aldığınız ürünlerimiz için de ek garanti satın alabilirsiniz.
Ek Garanti Ayrıcalığı hizmeti, ürün montajından itibaren ilk 6 ay (180 gün) içinde satın
alınabilir. Bu satın alma işlemini web sitemizden, iletişim merkezimizden, yetkili servis ve
yetkili satış noktalarından gerçekleştirebilirsiniz. Ek Garantinizin iptal olmaması için ürüne
yapılacak tüm müdahaleler, Vestel Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilmelidir.

Güvence Kapsamında Neler Var?

Ek Garanti süresi, ürününüzün hâlihazırdaki garanti süresinin sonunda başlar. Onarım hakkını içerir.
Ek Garanti hizmeti; mekanik / elektronik arızalar, yedek parça ve işçilik maliyetleri gibi onarım haklarını içermektedir.
Ek Garanti Ayrıcalığı kapsamında verilecek tüm hizmetler Vestel yetkili servisler
tarafından verilecek olup, orijinal parçalar ile işlem yapılacaktır.
Ek Garanti satın alabileceğiniz ürünler; Buzdolapları, Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri,
Solo Fırınlar, Klimalar, Dikey Derin Dondurucular, Solo Set Üstü Ocaklar, Ankastre Fırınlar, Termosifonlar’dır.
Ek Garanti alımları, ücretsiz Ek Garanti kampanyaları ile birleştirilemez.

4 YILLIK YENİ SATIŞ FİYATI3 YILLIK YENİ SATIŞ FİYATI 2 YILLIK YENİ SATIŞ FİYATI1 YILLIK YENİ SATIŞ FİYATI
ÜRÜNLERİLK 6 AY7-36 AYİLK 6 AY7-36 AYİLK 6 AY7-36 AYİLK 6 AY7-36 AY
Buzdolabı No-frost139 ₺ 159 ₺ 111 ₺ 126 ₺ 83 ₺ 95 ₺ 55 ₺ 62 ₺
Buzdolabı No-frost Kombi139 ₺ 159 ₺ 111 ₺ 126 ₺ 83 ₺ 95 ₺ 55 ₺ 62 ₺
Buzdolabı Statik139 ₺ 159 ₺ 108 ₺ 123 ₺ 77 ₺ 87 ₺ 46 ₺ 52 ₺
Kurutmalı Çamaşır Makinesi159 ₺ 189 ₺ 130 ₺ 154 ₺ 86 ₺ 102 ₺ 57 ₺ 67 ₺
Bulaşık Makinesi139 ₺ 159 ₺ 108 ₺ 123 ₺ 77 ₺ 88 ₺ 45 ₺ 52 ₺
Klima 149 ₺ 169 ₺ 111 ₺ 141 ₺ 86 ₺ 108 ₺ 49 ₺ 63 ₺
Ankastre Fırın 119 ₺ 139 ₺ 93 ₺ 107 ₺ 65 ₺ 76 ₺ 39 ₺ 45 ₺
Solo Fırın 119 ₺ 139 ₺ 93 ₺ 107 ₺ 65 ₺ 76 ₺ 39 ₺ 45 ₺
Ocak Ankastre119 ₺ 139 ₺ 93 ₺ 107 ₺ 65 ₺ 76 ₺ 39 ₺ 45 ₺
Derin Dondurucu - Dikey119 ₺ 139 ₺ 93 ₺ 107 ₺ 65 ₺ 76 ₺ 39 ₺ 45 ₺
Termosifon119 ₺ 139 ₺ 93 ₺ 107 ₺ 65 ₺ 76 ₺ 39 ₺ 45 ₺
Çamaşır Makinası (7,8,9,10,11 Kilo)139 ₺ 159 ₺ 107 ₺ 124 ₺ 77 ₺ 88 ₺ 45 ₺ 53 ₺
Çamaşır Makinası (5,6 Kilo)139 ₺ 159 ₺ 108 ₺ 123 ₺ 77 ₺ 87 ₺ 46 ₺ 52 ₺

İpekten ketene bütün kumaşları V-MOD’la tek ayarda ütüleyen Kehribar 5100 Buhar Jeneratörlü Ütü Lansmana özel 100 TL indirimle evlerinizde!

Her türlü kumaş tipini, ayrı sıcaklık ve buhar ayarı gerektirmeden ütülemeyi sağlayan akıllı V-MOD özelliğine sahip Kehribar 5100 Buhar Jeneratörlü Ütü, 6 bar buhar basıncı ve dakikada 120 gr sürekli buhar çıkışı sayesinde kırışıklıkları kolayca açıyor. Kehribar 5100, nanoceramic taban sayesinde buharı kumaşa derinlemesine nüfuz ettiriyor.

1 litre kapasiteli su haznesi ve çalışırken de su ekleyebilme özelliği sayesinde kesintisiz ütü yapabilme kolaylığı sunan Kehribar 5100, fişe takıldıktan 1 dakika sonra buhar jeneratörüyle ütü yapmaya hazır hale geliyor. Kolay taşıma kilidiyle güvenli taşıma imkanı sunan Kehribar 5100 ütü yapmayı başka bir boyuta taşıyor.

Vestel’le akıllı V-MOD teknolojisine çok avantajlı fiyatlarla hemen sahip olun!
*Kampanya 1-31 Aralık 2017 tarihlerinde, kampanyaya katılan tüm Vestel yetkili satıcılarında ve www.vestel.com.tr’de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Tavsiye edilen satış fiyatına tüm vergiler dahildir. Bu kampanya, diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
Kehribar5100 ile ütü yapmanın kolaylığını deneyimlemek için sizi mağazamıza bekleriz. Size en yakın mağazaya buradan ulaşabilirsiniz!

Remo Asist- vestel.com.tr Kampanya Koşulları

4 Aralık-31 Aralık tarihleri arasında vestel.com.tr’den yapılacak 1.499 TL ve üzeri ilk 50 alışverişte Remo Asist Asistanlık Hizmeti hediye! 4 Aralık 00:00’dan 31 Aralık 00:00’a kadar vestel.com.tr’den 1.499TL ve üzeri sipariş vermiş ve Vestel e-mağaza mail ve SMS gönderim izni vermiş tüketiciler kampanyaya dahil edilecektir. Hizmetten yararlanmaya hak kazanan ilk 50 tüketiciye SMS ve mailing ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya tüm ürünlerin satın alımında geçerlidir. Hizmetten yararlanacak tüketicilerin 0850 480 97 66 numaralı Remo Asist Müşteri Hizmetleri hattını arayarak vestel.com.tr sipariş numaralarını bildirerek hizmet talebini belirtmesi gerekmektedir. Vestel kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Remo Asist Asistanlık Hizmeti kapsamı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Uzun Süre Tazeliğin Garantisi Vestel Taze Hava Teknolojisi!

Kampanya 1-28 Şubat tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında yapılan alışverişlerde; 20217549 EKO NF450, 20217552 EKO NF480 modellerinde geçerlidir. İndirimli fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksit ve senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. “Taze Hava Teknolojisi ve 30 Gün Tazelik teknolojileri bağımsız bir araştırma şirketi tarafından onaylanmıştır

VESTEL’DE DEV EKRANDA, DEV FIRSATLAR!

165 ekran 4K ULTRA HD TV’ler 4.099 TL’den başlayan fiyatlarla, 190 Ekran 4K ULTRA HD TV’ler 10.499 TL’lik avantajlı fiyatla Vestel’de.
Kampanya 12-31 Aralık 2017 arasında, kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında geçerlidir. 190 ekran UHD TV 10.499 TL’ye, 165 ekran UHD TV’ler 4.099 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Ayrıntılar vestel.com.tr’de.

Tüm Vestel televizyonlar Sodexo’yla indirimli!

Kampanya Koşulları:

1. Kampanyadan tüm Sodexo Müşterileri ve Tüketicileri yararlanabilir.
2. Kampanya katılımı www.sodexoavantaj.com üzerinden alınacak indirim kodları ile sağlanacaktır.
3. Kampanya 8 Aralık tarihine kadar geçerlidir.
4. Kampanya sadece www.vestel.com.tr adresinden tek seferde yapılan televizyon ürün grubu için geçerlidir. Bedellere KDV dahildir.
5. Sepete aynı ürünün 1’den fazla eklenmesi durumunda, indirim aynı ürünlerden 2 tanesinde geçerli olacak, 3. Üründe indirim uygulanmayacaktır.
6. Kampanyadan yararlanabilmek için Sodexo tarafından iletilen kodu www.vestel.com.tr adresinden televizyon ürün grubu alışverişi yaparken ödeme esnasında “Promosyon Kodu” alanına girmeniz gerekmektedir.
7. Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda kazanılmış olan indirim iptal olur.
8. Bu kampanya başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
9. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş. ve Vestel kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
10. Ayrıntılı bilgi için www.vestel.com.tr adresini de ziyaret edebilirsiniz. Vestel Müşteri Hattı 0850 222 4123

EK GARANTİDE ARALIK FIRSATI

Vestel Beyaz Eşya ve Ankastre Ürünlerinde Ek Garanti Ayrıcalığı!

Vestel Ek Garanti Ayrıcalığı ile ürünlerinizin garanti süresini 7 yıla kadar uzatabilir,
Vestel kalitesini garantilemenin keyfini daha üzün süre yaşayabilirsiniz.

Üstelik Şimdi Çok Daha Ayrıcalıklı! *
Kasım ayında satın alacağınız 4 yıllık Ek Garanti, %25 İndirimli!

Vestel Ek Garanti Ayrıcalığı’ndan Nasıl Faydalanılır?
Vestel yetkili satış noktalarından veya e-mağazamızdan ürün alırken, Vestel Ek Garanti Ayrıcalığını da satın alabilirsiniz. Üstelik daha önce satın aldığınız ürünlerimiz için de ek garanti ayrıcalığını kullanabilirsiniz. Ek Garanti ayrıcalığı, ürün montajından itibaren ilk 6 ay (180 gün) içinde satın alınabilir. Bu satın alma işlemini web sitemizden, iletişim merkezimizden, yetkili servis ve yetkili satış noktalarından gerçekleştirebilirsiniz. Ek Garantinizin iptal olmaması için ürüne yapılacak tüm müdahaleler, Vestel Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilmelidir.
Güvence Kapsamında Neler Var?
Ek Garanti süresi, ürününüzün hâlihazırdaki garanti süresinin sonunda başlar.
Ek Garanti hizmeti; mekanik / elektronik arızalar, yedek parça ve işçilik maliyetleri gibi onarım haklarını içermektedir.
Ek Garanti ayrıcalığı kapsamında yapılacak tüm işlemler, Vestel Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilecek olup, orijinal parçalar ile işlem yapılacaktır.
Ek Garanti satın alabileceğiniz ürünler: Buzdolapları, Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Solo Fırınlar, Klimalar, Dikey Derin Dondurucular, Solo Set Üstü Ocaklar, Ankastre Fırınlar, Termosifonlardır. Ek Garanti alımları, ücretsiz Ek Garanti kampanyaları ile birleştirilemez.

*%25 EK GARANTİ İNDİRİM KAMPANYASI;

Vestel yetkili satısıları ve Vestel.com.tr’den alınan Vestel markalı, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Solo Bulaşık Makinesi, Solo Fırın, Solo Set Üstü Ocak ve Derin Dondurucu ürünlerinde, montaj tarihini takiben ilk 6 ay (180 gün) içinde +4 yıl ek garanti satın alınması durumunda, 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında ek garanti bedelinde %25 indirim uygulanacaktır. Yukarıda belirtilen ürün gruplarının +4 yıl ek garanti ücretleri ürün gruplarına göre farklılık göstermektedir. +25 ek garanti indirim kampanyası sadece +4 yıl ek güvence ve ilk 6 ay içi alımlarda geçerlidir. +1,+2,+3 ek güvence için kampanya bulunmamaktadır. Kampanya kurgusunda değişiklik yapma hakkı Vestel Ticaret A.Ş ‘ye aittir.

11 KG Kapasiteli Dev Çamaşır Makinesinde Fırsat!

Kampanya 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. İndirimli fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksitli ve senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanya kapsamında 20219156 kodlu HIZLI 11912 TT modelinin perakende satış fiyatı 1.999 TL olacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir

VESTEL SMART TV ALAN HERKESE FİLBOX HEMEN ABONELİĞİ HEDİYE!

Kampanyamız 1 - 28 Şubat 2018 tarihlerinde geçerlidir. Filbox Hemen servisi tüm Vestel Smart TV modelleriyle birlikte ilk 4 ay ücretsizdir. Smart TV’den ücretsiz üyeliğinizi başlatmak için Filbox Hemen uygulamasına Vestel yetkili montaj ekiplerinin verdiği montaj slibinde yer alan ücretsiz aktivasyon kodunuz ile birlikte üye olmanız gerekmektedir. 4 ay sonunda hediye abonelik kendiliğinden sonlanacaktır. Filbox Hemen aboneliğine devam etmek için Filbox Çağrı Merkezinden veya fillboxhemen.com.tr adresinden Filbox Hemen aboneliği için paket satın almanız gerekmektedir. Kampanya süresi boyunca Vestel Smart TV üzerinden hediye üyelik oluşturulduğu taktirde, 3 aylık hediye süre içerisinde gerçekleştirilen 12 aylık Filbox Hemen abonelik alımları 89 TL yerine 69 TL’dir. Filbox Hemen Filsat TV A.Ş’nin ürünüdür. Filsat TV A.Ş.’nin kanal ve içeriklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

KEA Koşulsuz Değişim Kampanyası

Kampanya, 1 Eylül 2016 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler”de geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında satın aldığı Vestel Küçük Ev Aleti ve Elektrikli Süpürge ürününü 3 ay içerisinde fatura aslı ve ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazası güvenlik numarısını da içerir şekilde düzenlenen işbu “Değişim Kampanyası Katılım Belgesi” ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına veya Vestel Yetkili Servisine başvurabilir. Vestel Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak temin edeği kargo kodu yardımı ile değiştirmek istediği ürün ve belirtilen belgeleri anlaşmalı kargo firması ile yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak göndererek, değişim gerçekleştirebilir. Tüketicinin değişim hakkını kullanacağı ürün “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler Değişim Kampanyası Katılım Belgesi”nde ve faturada belirtilen ürün olup, tüketici bu ürünü aynı ürün ile koşulsuz değiştirme hakkına yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere sahiptir.

VESTEL’DEN BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI!

Değiştirme ve indirim kampanyası 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Solo Bulaşık Makinelerinin tamamı, Ankastre Bulaşık Makinelerden ise, BMA-611 I ve BMA-811 I modellerinde, Solo Fırın, Derin Dondurucu, Ankastre Fırın, Ankastre Siyah Eğik Set 2, Ankastre Beyaz Eğik Set 2, TV ve Elektrikli Süpürge’de geçerlidir. 1000 TL indirim 4K NF655 EB/ES ve NFKY 640 EX A++ Ion model buzdolaplarının peşin alımında geçerlidir. Değiştirme kampanyası indirimleri, her 1 adet yeni ürün için, 1 adet eski ürünün iade edilmesi durumunda geçerlidir. İade edilecek eski ürünler, yedek parça ve aksesuarları ile tam olmalıdır. Ürünler çapraz olarak değiştirilebilir, Elektrikli Süpürgeler çapraz değişime dahil değildir. ATIK ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK EŞYALARIN KONTROLÜ yönetmeliği kapsamında kampanyadan yararlanan tüketicilerimizin eski ürünleri anlaşmalı Vestel servisleri tarafından teslim alınacak, yönetmelik kapsamında geri dönüşüme tabi tutulacaktır.

Değişim kampanyası kapsamındaki ürünleri görmek için tıklayın.

BİSU - VESTEL KAMPANYASI

- Kampanya kapsamında T.C. sınırları içerisinde Venus Markalı telefon sahipleri tarafından BiSU uygulaması üzerinden mobil ödeme ve Hopi paracık ile satın alınan su alışverişlerinde toplam ödeme miktarı üzerinden %10 indirim sağlanacaktır.

-Kampanyaya katılım için ilk sipariş 1 Ağustos 2017 – 1 Mart 2018 tarihleri arasında verilmelidir. BiSU uygulaması üzerinden su satın alan müşterilere, kredi kartı veya paracık ile alışveriş yapması halinde müşterinin siparişi verdiği ilk günden itibaren 6 ay boyunca yapılan alışverişinde %10 indirim sağlayacaktır.

-Alışveriş anında %10 oranındaki indirim bedeli düşülecek, ödeme indirimli olarak yapılacaktır.

-Kampanyadan yararlanmak için BiSU mobil uygulaması ile sipariş verirken ödeme adımında mobil ödeme seçilip kredi kartı tanımlaması yapılmalıdır. Paracık ile ödeme yapmak için Hopi eşleşmesinin yapılması gerekmektedir.

-Kampanya, mobil ödeme aktif markalarda geçerli olup, satın alınabilecek su markaları kampanya süresince ve teslimat yapılacak olan bölgelere göre değişiklik gösterebilir.

-Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda; depozito ücreti veya farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir.

-Su fiyatları marka bazında değişiklik gösterebilir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 500 TL tutarında verdiği siparişler için faydalanabilir. Sipariş tutarı 500 TL’yi geçen müşteriler için kampanya otomatik olarak durdurulur. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL indirim yapılacaktır.

-BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

-Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stokların tükenmesi durumunda otomatik durdurulur.

-Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adres kampanya kapsamından 1 kez faydalanabilir. Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adresin kampanyadan belirtilen adetten fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

-BiSU, kampanya süresince kampanya koşullarında değişiklik yapma ve gerekli görmesi durumunda her hangi bir neden bildirmeksizin kampanyayı durdurma/sona erdirme hakkını saklı tutar. Kampanyaya ilişkin değişikikler BiSU uygulaması içerisinde fırsatlar sayfası üzerinden duyurulacaktır.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR