Vestel.com.tr web sitesini ekran okuyucu uygulama modunda çalıştırmak için tıklayınız

KAMPANYA KOŞULLARI

Vestel’in indirim ve garanti kampanyaları hakkında detaylı bilgilere, hukuki şartlara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL Chip-para!

Axess‘e özel 1 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, kampanyaya dahil Axess üye işyerleri Vestel mağazalarında ve Vestel.com.tr‘ de 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL chip-para! Üstelik 12 taksitle..

Kazanılan chip-paralar anında karta yansıyacaktır ve sadece Axess üye işyeri Vestel mağazalarında 15 Ocak 2018’e kadar kullanılabilecektir.

Axess‘e özel 1 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, kampanyaya dahil Axess üye işyerleri Vestel mağazalarında ve Vestel.com.tr‘ de 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL chip-para! Üstelik 12 taksitle
Kampanyaya katılmak için VESTEL yazıp 4566’ya SMS gönderebilir veya axess mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklayabilirsiniz.

• Kampanyaya katılmak için VESTEL yazıp 4566’ya SMS gönderebilir, web üzerinden "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklayabilir veya axess mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.

• SMS ile katılımlarda asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir.

• Chip-para kampanyası 1.500 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak Chip Para tutarı en fazla 100 TL olacaktır. Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.

• Kazanılan Chip paralar Kampanyaya dahil Axess üye işyeri Vestel mağazalarında 15 Ocak 2018 e kadar kullanır. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Ocak 2018’de geri alınacaktır.

• Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

• Kampanyaya dahil olacak kartlar: Axess, Wings, Free, Neo, Ticari kartlar. Bank’O Card Axess chip-para kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

• Vestel.com.tr üzerinden yapılacak alımlarda BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

• Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

Gratis - Vestel Kampanya Koşulları

Kampanya 1- 31 Aralık 2017 tarihleri arasında vestel.com.tr’de geçerlidir. Kampanya kapsamında vestel.com.tr’de satışta olan VESTEL SEFA KIRMIZI INOX ÇAY MAKİNESİ, SEFA S2000 KIRMIZI INOX SU ISITICI, SEFA KIRMIZI INOX TÜRK KAHVESİ MAKİNESİ, TARÇIN K MİKSER, SEFA T2500 KIRMIZI TOST MAKİNESİ, MIX&GO KIRMIZI BLENDER ürünlerinde %20, VESTEL DESİBEL H400 BLUETOOTH HOPARLÖR KIRMIZI ürününde %15, COLOR 22FA5100K 22'' LED TV, HIZLI 9812 TKE ÇAMAŞIR MAKİNESİ, RETRO NFKY510 KIRMIZI BUZDOLABI, RETRO NFK350 KIRMIZI BUZDOLABI, RETRO SC325 KIRMIZI BUZDOLABI, RETRO ST330 KIRMIZI BUZDOLABI ürünlerinde %10 indirim sağlanacaktır. Gratis Kart sahipleri, 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Gratis’ten yapacakları alışverişlerde fişlerde yer alacak kampanya indirim kodunu vestel.com.tr’de “promosyon kodu” alanına girerek indirimlerden yararlanabilir. Her şifre tek kullanımlıktır. Her Gratis alışverişinde bir şifre alınabilir. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır. İndirim kodunun kullanılacağı her alışveriş sepetinde seçili ürünlerin her birinden en fazla 5 adet bulunabilir. Bu kampanya Vestel’in diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Tüm sorular için Vestel Müşteri Hizmetleri (0850 222 4123) ile iletişime geçilebilir. Kampanyadan yalnızca Aralık 2017’de Gratis’ten alışveriş yapan Gratis Kart üyeleri faydalanabilir. Detaylar : www.vestel.com.tr ve www.gratis.com

Vodafone Freezone – Vestel Desibel Kampanya Koşulları

Kampanya 28 Kasım 2017 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında vestel.com.tr’de geçerlidir.Kampanyaya vestel.com.tr ‘de satışta olan Vestel Desibel K550 Bluetooth Kulaklık Beyaz, Vestel Desibel K550 Bluetooth Kulaklık Gold, Vestel Desibel K550 Bluetooth Kulaklık Siyah, Vestel Desibel K600 Bluetooth Kulaklık Siyah, Vestel Desibel H400 Bluetooth Hoparlör Siyah, Vestel Desibel H400 Bluetooth Hoparlör Kırmızı, Vestel Desibel H450 Bluetooth Hoparlör ürünlerinde geçerli %20 indirim sağlanacaktır.Kampanyaya katılabilmek için, “DESİBEL” yazıp 6666’ya SMS göndermek , Avantaj Cepte veya Vodafone Yanımda üzerinden kampanya şifresi almak gerekmektedir. Alınan şifre ile vestel.com.tr’de online alışveriş sırasında kampanya kodu girilerek kampanyadan faydalanılabilir.Her şifre tek kullanımlıktır. Bir ürün satın alımında bir şifre kullanılabilir. Bir kullanıcı bu kampanyadan bir kez faydalanabilir.İndirim, VESTEL'in duyurduğu perakende liste satış fiyatları üzerinden yapılacaktır.Kampanya kodları 31 Aralık 2017 sonrasında geçerliliğini yitirir. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya VESTEL’in diğer kampanyaları ile birleştirilemez.Ürünü kampanya kodu ile alırken herhangi bir sorun yaşanması durumunda Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir.Kampanyadan yalnızca Freezone aboneleri faydalanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı VESTEL ve Vodafone'da saklıdır. Vodafone FreeZone'lu olmak için "FREEZONE" yazıp 1525'e göndermek ve belirlenen koşulları taşımak gereklidir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz. Detaylar: www.vodafonefreezone.com, www.vestel.com.tr

GarantiPay ile www.vestel.com.tr’den 1500 TL ve üstü alışverişe 100 TL bonus!

Kampanya Detayları:

• GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

• Alışverişiniz sepetinizi www.vestel.com.tr’den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

• Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.

• İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.

• Kampanya 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında www.vestel.com.tr’den Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 1500 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.

• Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL bonus kazanabilir.

• Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

• GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

• Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir. ParaCard ve sanal kartları kampanyaya dahil değildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.

• Kazanılan Bonus'lar 16 Ocak 2018’de kartınıza yansır ve 16-26 Ocak 2018 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.

• Kullanılmayan bonuslar 27 Ocak 2018’da geri alınacaktır.

VESTEL - VODAFONE Star Wars Galaktik Paket Kampanya Koşulları

Kampanya Koşulları

• 01 Kasım 2017 – 15 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanyaya katılan VESTEL yetkili satış noktalarında ve vestel.com.tr ‘de satışta olan Star Wars temalı Vestel Star Wars Mix&Go Kırmızı Blender, Vestel Star Wars K3100 Inox Kahve Makinesi, Vestel Star Wars E3100 K Ekmek Kızartma Makinesi, Vestel Star Wars E3100 R Ekmek Kızartma Makinesi ürünlerinde %30 indirim sağlanacaktır.
• Kampanyaya katılabilmek için, “VESTEL” yazıp 6666’ya SMS göndermek veya Avantaj Cepte üzerinden kampanya şifresi almak gerekmektedir.
• Alınan şifre mağaza gişe yetkilisine ibraz edilerek kampanyadan faydalanılabilir.
• Her şifre tek kullanımlıktır. Bir ürün satın alımında bir şifre kullanılabilir.
• Bir kullanıcı bu kampanyadan bir kez faydalanabilir.
• İndirim, VESTEL'in duyurduğu perakende liste satış fiyatları üzerinden yapılacaktır.
• Kampanya kodları 15 Ocak 2018 sonrasında geçerliliğini yitirir.
• Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır.
• Bu kampanya VESTEL’in diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
• Ürünü kampanya kodu ile alırken herhangi bir sorun yaşanması durumunda Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir.
• Kampanyadan yalnızca aktif Star Wars Galaktik paket aboneleri faydalanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı VESTEL ve Vodafone'da saklıdır.Vodafone FreeZone'lu olmak için "FREEZONE" yazıp 1525'e göndermek ve belirlenen kosulları taşımak gereklidir.
• 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.
• Detaylar: www.vodafonefreezone.com, www.vestel.com.tr

VESTEL BEYAZ EŞYA ALANLARA TV’LER KAÇIRILMAYACAK FİYATLARLA!

Kampanya 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında, çamaşır makinesi, solo bulaşık makinesi ve buzdolabında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel. com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. 5 kg çamaşır makineleri, 2 program bulaşık modelleri ve statik buzdolapları kampanyaya dahil değildir. İndirimli fiyatlar peşin ödemelerde geçerlidir, kredi kartına taksitli ve senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanya kapsamında 20273112 kodlu 20” 20 HA 5100 perakende satış fiyatı 399 TL, 20273419 kodlu 24” 24 HD 5500 perakende satış fiyatı 599 TL, 20273078 kodlu 28” 28 HB 5100 perakende satış fiyatı 699 TL, 20271921 kodlu 32” 32 HB 5000 perakende satış fiyatı 899 TL. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. 6502 sayılı kanun ve ilgili mevzuat uyarınca yasal süre içerisinde cayma hakkını kullanmanız halinda yan sözleşmelerde sona ermekte olup TV ürününü satın almanız için indirimsiz tutarın ödenmesi gerekmektedir. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.

RingPara – Vestel Kampanya Koşulları

Kampanya, 5-31 Aralık tarihleri arasında, vestel.com.tr’den yapılacak alışverişlerde geçerlidir. İndirime hak kazanmak için Venus telefonlarda, RingPara uygulamasının aktifleştirilmesi gerekmektedir. Uygulama dahilinde ilk reklamın izlenmesinin ardından indirim kodu paylaşılacaktır. www.vestel.com.tr’de ilgili ürünün alımı sırasında promosyon kodu alanına giriş yapılarak kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İndirim kodları tek kullanımlıktır. Her tüketici kampanya dahilinde indirimli fiyatlardan bir adet ürün alma hakkına sahiptir. Kampanya dahilindeki ürünler stoklarla sınırlıdır. Vestel kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vestel Beyaz Eşya ve Ankastre Ürünlerinde Ek Garanti Ayrıcalığı!

Vestel Beyaz Eşya ve Ankastre Ürünlerinde Ek Garanti Ayrıcalığı!

Vestel Ek Garanti Ayrıcalığı ile ürünlerinizin garanti süresini 7 yıla kadar uzatabilir,
Vestel kalitesini garantilemenin keyfini daha üzün süre yaşayabilirsiniz.

Vestel Ek Garanti Ayrıcalığı’ndan Nasıl Faydalanılır?

Vestel yetkili satış noktalarından veya e-mağazamızdan ürün alırken, Vestel Ek Garanti
Ayrıcalığı’nı satın alabilirsiniz. Daha önce satın aldığınız ürünlerimiz için de ek garanti satın alabilirsiniz.
Ek Garanti Ayrıcalığı hizmeti, ürün montajından itibaren ilk 6 ay (180 gün) içinde satın
alınabilir. Bu satın alma işlemini web sitemizden, iletişim merkezimizden, yetkili servis ve
yetkili satış noktalarından gerçekleştirebilirsiniz. Ek Garantinizin iptal olmaması için ürüne
yapılacak tüm müdahaleler, Vestel Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilmelidir.

Güvence Kapsamında Neler Var?

Ek Garanti süresi, ürününüzün hâlihazırdaki garanti süresinin sonunda başlar. Onarım hakkını içerir.
Ek Garanti hizmeti; mekanik / elektronik arızalar, yedek parça ve işçilik maliyetleri gibi onarım haklarını içermektedir.
Ek Garanti Ayrıcalığı kapsamında verilecek tüm hizmetler Vestel yetkili servisler
tarafından verilecek olup, orijinal parçalar ile işlem yapılacaktır.
Ek Garanti satın alabileceğiniz ürünler; Buzdolapları, Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri,
Solo Fırınlar, Klimalar, Dikey Derin Dondurucular, Solo Set Üstü Ocaklar, Ankastre Fırınlar, Termosifonlar’dır.
Ek Garanti alımları, ücretsiz Ek Garanti kampanyaları ile birleştirilemez.

4 YILLIK YENİ SATIŞ FİYATI3 YILLIK YENİ SATIŞ FİYATI 2YILLIK YENİ SATIŞ FİYATI1YILLIK YENİ SATIŞ FİYATI
ÜRÜNLERİLK 6 AY7-36 AYİLK 6 AY7-36 AYİLK 6 AY7-36 AYİLK 6 AY7-36 AY
Buzdolabı No-frost109 ₺ 146 ₺ 87 ₺ 116 ₺ 65 ₺ 87 ₺ 43 ₺ 57 ₺
Buzdolabı No-frost Kombi109 ₺ 146 ₺ 87 ₺ 116 ₺ 65 ₺ 87 ₺ 43 ₺ 57 ₺
Buzdolabı Statik89 ₺ 119 ₺ 69 ₺ 92 ₺ 49 ₺ 65 ₺ 29 ₺ 39 ₺
Buzdolabı French Door129 ₺ 172 ₺ 99 ₺ 132 ₺ 69 ₺ 92 ₺ 39 ₺ 52 ₺
Kurutmalı Çamaşır Makinesi109 ₺ 146 ₺ 89 ₺ 119 ₺ 59 ₺ 79 ₺ 39 ₺ 52 ₺
Bulaşık Makinesi95 ₺ 127 ₺ 74 ₺ 98 ₺ 52 ₺ 70 ₺ 31 ₺ 41 ₺
Klima 119 ₺ 139 ₺ 89 ₺ 116 ₺ 69 ₺ 89 ₺ 39 ₺ 52 ₺
Ankastre Fırın 95 ₺ 127 ₺ 74 ₺ 98 ₺ 52 ₺ 70 ₺ 31 ₺ 41 ₺
Solo Fırın 95 ₺ 127 ₺ 74 ₺ 98 ₺ 52 ₺ 70 ₺ 31 ₺ 41 ₺
Ocak Ankastre95 ₺ 127 ₺ 74 ₺ 98 ₺ 52 ₺ 70 ₺ 31 ₺ 41 ₺
Derin Dondurucu - Dikey89 ₺ 119 ₺ 69 ₺ 92 ₺ 49 ₺ 65 ₺ 29 ₺ 39 ₺
Termosifon89 ₺ 119 ₺ 69 ₺ 92 ₺ 49 ₺ 65 ₺ 29 ₺ 39 ₺
Çamaşır Makinası (7,8,9,10,11 Kilo)105 ₺ 140 ₺ 81 ₺ 109 ₺ 58 ₺ 77 ₺ 34 ₺ 46 ₺
Çamaşır Makinası (5,6 Kilo)89 ₺ 119 ₺ 69 ₺ 92 ₺ 49 ₺ 65 ₺ 29 ₺ 39 ₺

İpekten ketene bütün kumaşları V-MOD’la tek ayarda ütüleyen Kehribar 5100 Buhar Jeneratörlü Ütü Lansmana özel 100 TL indirimle evlerinizde!

Her türlü kumaş tipini, ayrı sıcaklık ve buhar ayarı gerektirmeden ütülemeyi sağlayan akıllı V-MOD özelliğine sahip Kehribar 5100 Buhar Jeneratörlü Ütü, 6 bar buhar basıncı ve dakikada 120 gr sürekli buhar çıkışı sayesinde kırışıklıkları kolayca açıyor. Kehribar 5100, nanoceramic taban sayesinde buharı kumaşa derinlemesine nüfuz ettiriyor.

1 litre kapasiteli su haznesi ve çalışırken de su ekleyebilme özelliği sayesinde kesintisiz ütü yapabilme kolaylığı sunan Kehribar 5100, fişe takıldıktan 1 dakika sonra buhar jeneratörüyle ütü yapmaya hazır hale geliyor. Kolay taşıma kilidiyle güvenli taşıma imkanı sunan Kehribar 5100 ütü yapmayı başka bir boyuta taşıyor.

Vestel’le akıllı V-MOD teknolojisine çok avantajlı fiyatlarla hemen sahip olun!
*Kampanya 1-31 Aralık 2017 tarihlerinde, kampanyaya katılan tüm Vestel yetkili satıcılarında ve www.vestel.com.tr’de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Tavsiye edilen satış fiyatına tüm vergiler dahildir. Bu kampanya, diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
Kehribar5100 ile ütü yapmanın kolaylığını deneyimlemek için sizi mağazamıza bekleriz. Size en yakın mağazaya buradan ulaşabilirsiniz!

Remo Asist- vestel.com.tr Kampanya Koşulları

4 Aralık-31 Aralık tarihleri arasında vestel.com.tr’den yapılacak 1.499 TL ve üzeri ilk 50 alışverişte Remo Asist Asistanlık Hizmeti hediye! 4 Aralık 00:00’dan 31 Aralık 00:00’a kadar vestel.com.tr’den 1.499TL ve üzeri sipariş vermiş ve Vestel e-mağaza mail ve SMS gönderim izni vermiş tüketiciler kampanyaya dahil edilecektir. Hizmetten yararlanmaya hak kazanan ilk 50 tüketiciye SMS ve mailing ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya tüm ürünlerin satın alımında geçerlidir. Hizmetten yararlanacak tüketicilerin 0850 480 97 66 numaralı Remo Asist Müşteri Hizmetleri hattını arayarak vestel.com.tr sipariş numaralarını bildirerek hizmet talebini belirtmesi gerekmektedir. Vestel kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Remo Asist Asistanlık Hizmeti kapsamı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Uzun Süre Tazeliğin Garantisi Vestel Taze Hava Teknolojisi!

Kampanya 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında yapılan alışverişlerde; 20217549 EKO NF450, 20217552 EKO NF480 modellerinde geçerlidir. İndirimli fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksit ve senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. “Taze Hava Teknolojisi ve 30 Gün Tazelik teknolojileri bağımsız bir araştırma şirketi tarafından onaylanmıştır

VESTEL’DE DEV EKRANDA, DEV FIRSATLAR!

165 ekran 4K ULTRA HD TV’ler 4.099 TL’den başlayan fiyatlarla, 190 Ekran 4K ULTRA HD TV’ler 10.499 TL’lik avantajlı fiyatla Vestel’de.
Kampanya 12-31 Aralık 2017 arasında, kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında geçerlidir. 190 ekran UHD TV 10.499 TL’ye, 165 ekran UHD TV’ler 4.099 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Ayrıntılar vestel.com.tr’de.

Venus Z10 şimdi peşin fiyatına 12V Taksit’le !

Peşin fiyatına taksit seçenekleri 6 ve 12 V Taksit’le geçerlidir. Z10 V Taksit kampanyası V Taksit sistemine kayıtlı tüm Vestel iş ortaklarımızda ve Vestel mağazalarımızda geçerlidir. İlgili kampanya 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanya ile 250 TL’den 6 V Taksit’le 1500TL’ye; 125 TL’den 12 V Taksit’le 1500 TL’ye; 69 TL’den 24 V Taksit’le 1656 TL’ye ve 49 TL’den 36 V Taksit’le 1764 TL’ye Venus Z10 alınabilmektedir. Ürün adet ve renk seçenekleri mağaza stoklarıyla sınırlıdır

Tüm Vestel televizyonlar Sodexo’yla indirimli!

Kampanya Koşulları:

1. Kampanyadan tüm Sodexo Müşterileri ve Tüketicileri yararlanabilir.
2. Kampanya katılımı www.sodexoavantaj.com üzerinden alınacak indirim kodları ile sağlanacaktır.
3. Kampanya 8 Aralık tarihine kadar geçerlidir.
4. Kampanya sadece www.vestel.com.tr adresinden tek seferde yapılan televizyon ürün grubu için geçerlidir. Bedellere KDV dahildir.
5. Sepete aynı ürünün 1’den fazla eklenmesi durumunda, indirim aynı ürünlerden 2 tanesinde geçerli olacak, 3. Üründe indirim uygulanmayacaktır.
6. Kampanyadan yararlanabilmek için Sodexo tarafından iletilen kodu www.vestel.com.tr adresinden televizyon ürün grubu alışverişi yaparken ödeme esnasında “Promosyon Kodu” alanına girmeniz gerekmektedir.
7. Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda kazanılmış olan indirim iptal olur.
8. Bu kampanya başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
9. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş. ve Vestel kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
10. Ayrıntılı bilgi için www.vestel.com.tr adresini de ziyaret edebilirsiniz. Vestel Müşteri Hattı 0850 222 4123

EK GARANTİDE ARALIK FIRSATI

Vestel Beyaz Eşya ve Ankastre Ürünlerinde Ek Garanti Ayrıcalığı!

Vestel Ek Garanti Ayrıcalığı ile ürünlerinizin garanti süresini 7 yıla kadar uzatabilir,
Vestel kalitesini garantilemenin keyfini daha üzün süre yaşayabilirsiniz.

Üstelik Şimdi Çok Daha Ayrıcalıklı! *
Kasım ayında satın alacağınız 4 yıllık Ek Garanti, %25 İndirimli!

Vestel Ek Garanti Ayrıcalığı’ndan Nasıl Faydalanılır?
Vestel yetkili satış noktalarından veya e-mağazamızdan ürün alırken, Vestel Ek Garanti Ayrıcalığını da satın alabilirsiniz. Üstelik daha önce satın aldığınız ürünlerimiz için de ek garanti ayrıcalığını kullanabilirsiniz. Ek Garanti ayrıcalığı, ürün montajından itibaren ilk 6 ay (180 gün) içinde satın alınabilir. Bu satın alma işlemini web sitemizden, iletişim merkezimizden, yetkili servis ve yetkili satış noktalarından gerçekleştirebilirsiniz. Ek Garantinizin iptal olmaması için ürüne yapılacak tüm müdahaleler, Vestel Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilmelidir.
Güvence Kapsamında Neler Var?
Ek Garanti süresi, ürününüzün hâlihazırdaki garanti süresinin sonunda başlar.
Ek Garanti hizmeti; mekanik / elektronik arızalar, yedek parça ve işçilik maliyetleri gibi onarım haklarını içermektedir.
Ek Garanti ayrıcalığı kapsamında yapılacak tüm işlemler, Vestel Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilecek olup, orijinal parçalar ile işlem yapılacaktır.
Ek Garanti satın alabileceğiniz ürünler: Buzdolapları, Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Solo Fırınlar, Klimalar, Dikey Derin Dondurucular, Solo Set Üstü Ocaklar, Ankastre Fırınlar, Termosifonlardır. Ek Garanti alımları, ücretsiz Ek Garanti kampanyaları ile birleştirilemez.

*%25 EK GARANTİ İNDİRİM KAMPANYASI;

Vestel yetkili satısıları ve Vestel.com.tr’den alınan Vestel markalı, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Solo Bulaşık Makinesi, Solo Fırın, Solo Set Üstü Ocak ve Derin Dondurucu ürünlerinde, montaj tarihini takiben ilk 6 ay (180 gün) içinde +4 yıl ek garanti satın alınması durumunda, 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında ek garanti bedelinde %25 indirim uygulanacaktır. Yukarıda belirtilen ürün gruplarının +4 yıl ek garanti ücretleri ürün gruplarına göre farklılık göstermektedir. +25 ek garanti indirim kampanyası sadece +4 yıl ek güvence ve ilk 6 ay içi alımlarda geçerlidir. +1,+2,+3 ek güvence için kampanya bulunmamaktadır. Kampanya kurgusunda değişiklik yapma hakkı Vestel Ticaret A.Ş ‘ye aittir.

Eski Venus’ünü getir, Venus Z10’u götür !

Kampanya, 23.08.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel mağazalarında, Vestel mağazası tarafından sağlanan taahütname şartlarına uygun katılımcılar için geçerlidir. Gerekli uygunluk kontrolünün Vestel mağaza çalışanı tarafından yapılması ve taahütname imzalanmasının ardından tüketicilere, Venus 4.5, Venus 5.0 V, Venus 5.0 X, Venus 5.5 V, Venus 5.5 X, Venus V3 5570, Venus V3 5070, Venus V3 5040, Venus V3 5040 2GB, Venus V3 5020, Venus V3 5010, Venus V3 5580, Venus V3 5580 Dual, Venus e2, Venus 5000 2GB, Venus V3 5030 modelleri için 200 TL indirim hakkı sağlanır. İndirim Venus Z10 modelinin satın alınması sırasında kullanılabilir. İndirim nakit olarak verilemez, başka tarihte kullanılamaz. Ürün adet ve renk seçenekleri mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Ayrıntılı bilgi www.vestel.com.tr

11 KG Kapasiteli Dev Çamaşır Makinesinde Fırsat!

Kampanya 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. İndirimli fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksitli ve senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanya kapsamında 20219156 kodlu HIZLI 11912 TT modelinin perakende satış fiyatı 1.999 TL olacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir

VESTEL SMART TV ALAN HERKESE FİLBOX HEMEN ABONELİĞİ HEDİYE!

Kampanyamız 1-31 Aralık 2017 tarihlerinde geçerlidir. Filbox Hemen servisi tüm Vestel Smart TV modelleriyle birlikte ilk 4 ay ücretsizdir. Smart TV’den ücretsiz üyeliğinizi başlatmak için Filbox Hemen uygulamasına Vestel yetkili montaj ekiplerinin verdiği montaj slibinde yer alan ücretsiz aktivasyon kodunuz ile birlikte üye olmanız gerekmektedir. 4 ay sonunda hediye abonelik kendiliğinden sonlanacaktır. Filbox Hemen aboneliğine devam etmek için Filbox Çağrı Merkezinden veya fillboxhemen.com.tr adresinden Filbox Hemen aboneliği için paket satın almanız gerekmektedir. Kampanya süresi boyunca Vestel Smart TV üzerinden hediye üyelik oluşturulduğu taktirde, 3 aylık hediye süre içerisinde gerçekleştirilen 12 aylık Filbox Hemen abonelik alımları 89 TL yerine 69 TL’dir. Filbox Hemen Filsat TV A.Ş’nin ürünüdür. Filsat TV A.Ş.’nin kanal ve içeriklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

KEA Koşulsuz Değişim Kampanyası

Kampanya, 1 Eylül 2016 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler”de geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında satın aldığı Vestel Küçük Ev Aleti ve Elektrikli Süpürge ürününü 3 ay içerisinde fatura aslı ve ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazası güvenlik numarısını da içerir şekilde düzenlenen işbu “Değişim Kampanyası Katılım Belgesi” ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına veya Vestel Yetkili Servisine başvurabilir. Vestel Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak temin edeği kargo kodu yardımı ile değiştirmek istediği ürün ve belirtilen belgeleri anlaşmalı kargo firması ile yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak göndererek, değişim gerçekleştirebilir. Tüketicinin değişim hakkını kullanacağı ürün “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler Değişim Kampanyası Katılım Belgesi”nde ve faturada belirtilen ürün olup, tüketici bu ürünü aynı ürün ile koşulsuz değiştirme hakkına yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere sahiptir.

Vestel Termosifonlarda Çok Avantajlı Fiyatlar ve 5 Yıl Garanti Fırsatı!

+3 yıl ek güvence kampanyası, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında 01.04.2017 - 31.12.2017 tarihleri arası yapılan termosifon alımlarında geçerli olup, sadece onarım hakkını içermektedir.Termosifonlar için onarıma ilişkin +3 yıl ek güvence 2 yılda bir yetkili servisler tarafından bakım yapılması halinde geçerli olacaktır. Anot değişimi işlemi ek güvence kapsamı dışındadır.TRV 80 E, TRV 65 E, TLS 65 M, TLS 80 M, TRV 65 M ve TLS 50 M modellerine ait fiyatlar, KDV dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve Vestel.com.tr’den 31 Aralık 2017 tarihine kadar yapılacak alımlar için geçerlidir.

VESTEL’DEN BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI!

Değiştirme ve indirim kampanyası 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Solo Bulaşık Makinelerinin tamamı, Ankastre Bulaşık Makinelerden ise, BMA-611 I ve BMA-811 I modellerinde, Solo Fırın, Derin Dondurucu, Ankastre Fırın, Ankastre Siyah Eğik Set 2, Ankastre Beyaz Eğik Set 2, TV ve Elektrikli Süpürge’de geçerlidir. 1000 TL indirim 4K NF655 EB/ES ve NFKY 640 EX A++ Ion model buzdolaplarının peşin alımında geçerlidir. Değiştirme kampanyası indirimleri, her 1 adet yeni ürün için, 1 adet eski ürünün iade edilmesi durumunda geçerlidir. İade edilecek eski ürünler, yedek parça ve aksesuarları ile tam olmalıdır. Ürünler çapraz olarak değiştirilebilir, Elektrikli Süpürgeler çapraz değişime dahil değildir. ATIK ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK EŞYALARIN KONTROLÜ yönetmeliği kapsamında kampanyadan yararlanan tüketicilerimizin eski ürünleri anlaşmalı Vestel servisleri tarafından teslim alınacak, yönetmelik kapsamında geri dönüşüme tabi tutulacaktır.

Değişim kampanyası kapsamındaki ürünleri görmek için tıklayın.

BİSU - VESTEL KAMPANYASI

- Kampanya kapsamında T.C. sınırları içerisinde Venus Markalı telefon sahipleri tarafından BiSU uygulaması üzerinden mobil ödeme ve Hopi paracık ile satın alınan su alışverişlerinde toplam ödeme miktarı üzerinden %10 indirim sağlanacaktır.

-Kampanyaya katılım için ilk sipariş 1 Ağustos 2017 – 1 Mart 2018 tarihleri arasında verilmelidir. BiSU uygulaması üzerinden su satın alan müşterilere, kredi kartı veya paracık ile alışveriş yapması halinde müşterinin siparişi verdiği ilk günden itibaren 6 ay boyunca yapılan alışverişinde %10 indirim sağlayacaktır.

-Alışveriş anında %10 oranındaki indirim bedeli düşülecek, ödeme indirimli olarak yapılacaktır.

-Kampanyadan yararlanmak için BiSU mobil uygulaması ile sipariş verirken ödeme adımında mobil ödeme seçilip kredi kartı tanımlaması yapılmalıdır. Paracık ile ödeme yapmak için Hopi eşleşmesinin yapılması gerekmektedir.

-Kampanya, mobil ödeme aktif markalarda geçerli olup, satın alınabilecek su markaları kampanya süresince ve teslimat yapılacak olan bölgelere göre değişiklik gösterebilir.

-Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda; depozito ücreti veya farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir.

-Su fiyatları marka bazında değişiklik gösterebilir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 500 TL tutarında verdiği siparişler için faydalanabilir. Sipariş tutarı 500 TL’yi geçen müşteriler için kampanya otomatik olarak durdurulur. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL indirim yapılacaktır.

-BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

-Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stokların tükenmesi durumunda otomatik durdurulur.

-Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adres kampanya kapsamından 1 kez faydalanabilir. Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adresin kampanyadan belirtilen adetten fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

-BiSU, kampanya süresince kampanya koşullarında değişiklik yapma ve gerekli görmesi durumunda her hangi bir neden bildirmeksizin kampanyayı durdurma/sona erdirme hakkını saklı tutar. Kampanyaya ilişkin değişikikler BiSU uygulaması içerisinde fırsatlar sayfası üzerinden duyurulacaktır.

ÜRÜN TÜRÜ ()

UYARI!

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR