Vestel.com.tr web sitesini ekran okuyucu uygulama modunda çalıştırmak için tıklayınız

KAMPANYA KOŞULLARI

Vestel’in indirim ve garanti kampanyaları hakkında detaylı bilgilere, hukuki şartlara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

BİSU - VESTEL KAMPANYASI

- Kampanya kapsamında T.C. sınırları içerisinde Venus Markalı telefon sahipleri tarafından BiSU uygulaması üzerinden mobil ödeme ve Hopi paracık ile satın alınan su alışverişlerinde toplam ödeme miktarı üzerinden %10 indirim sağlanacaktır.

-Kampanyaya katılım için ilk sipariş 1 Ağustos 2017 – 1 Mart 2018 tarihleri arasında verilmelidir. BiSU uygulaması üzerinden su satın alan müşterilere, kredi kartı veya paracık ile alışveriş yapması halinde müşterinin siparişi verdiği ilk günden itibaren 6 ay boyunca yapılan alışverişinde %10 indirim sağlayacaktır.

-Alışveriş anında %10 oranındaki indirim bedeli düşülecek, ödeme indirimli olarak yapılacaktır.

-Kampanyadan yararlanmak için BiSU mobil uygulaması ile sipariş verirken ödeme adımında mobil ödeme seçilip kredi kartı tanımlaması yapılmalıdır. Paracık ile ödeme yapmak için Hopi eşleşmesinin yapılması gerekmektedir.

-Kampanya, mobil ödeme aktif markalarda geçerli olup, satın alınabilecek su markaları kampanya süresince ve teslimat yapılacak olan bölgelere göre değişiklik gösterebilir.

-Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda; depozito ücreti veya farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir.

-Su fiyatları marka bazında değişiklik gösterebilir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 500 TL tutarında verdiği siparişler için faydalanabilir. Sipariş tutarı 500 TL’yi geçen müşteriler için kampanya otomatik olarak durdurulur. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL indirim yapılacaktır.

-BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

-Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stokların tükenmesi durumunda otomatik durdurulur.

-Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adres kampanya kapsamından 1 kez faydalanabilir. Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adresin kampanyadan belirtilen adetten fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

-BiSU, kampanya süresince kampanya koşullarında değişiklik yapma ve gerekli görmesi durumunda her hangi bir neden bildirmeksizin kampanyayı durdurma/sona erdirme hakkını saklı tutar. Kampanyaya ilişkin değişikikler BiSU uygulaması içerisinde fırsatlar sayfası üzerinden duyurulacaktır.

VESTEL’DEN BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI!

Değiştirme ve indirim kampanyası 1-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Solo Bulaşık Makinelerinin tamamı, Ankastre Bulaşık Makinelerden ise, BMA-611 I ve BMA-811 I modellerinde, Solo Fırın, Derin Dondurucu, Ankastre Fırın, Ankastre Siyah Eğik Set 2, Ankastre Beyaz Eğik Set 2, TV ve Elektrikli Süpürge’de geçerlidir. 1000 TL indirim 4K NF655 EB/ES ve NFKY 640 EX A++ Ion model buzdolaplarının peşin alımında geçerlidir. Değiştirme kampanyası indirimleri, her 1 adet yeni ürün için, 1 adet eski ürünün iade edilmesi durumunda geçerlidir. İade edilecek eski ürünler, yedek parça ve aksesuarları ile tam olmalıdır. Ürünler çapraz olarak değiştirilebilir, Elektrikli Süpürgeler çapraz değişime dahil değildir. ATIK ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK EŞYALARIN KONTROLÜ yönetmeliği kapsamında kampanyadan yararlanan tüketicilerimizin eski ürünleri anlaşmalı Vestel servisleri tarafından teslim alınacak, yönetmelik kapsamında geri dönüşüme tabi tutulacaktır.

Değişim kampanyası kapsamındaki ürünleri görmek için tıklayın.

VESTEL SMART TV ALAN HERKESE FİLBOX HEMEN ABONELİĞİ HEDİYE!

Kampanyamız 1-31 Ağustos tarihlerinde geçerlidir. Filbox Hemen servisi tüm Vestel Smart TV modelleriyle birlikte ilk 3 ay ücretsizdir. Smart TV’den ücretsiz üyeliğinizi başlatmak için Filbox Hemen uygulamasına Vestel yetkili montaj ekiplerinin verdiği montaj slibinde yer alan ücretsiz aktivasyon kodunuz ile birlikte üye olmanız gerekmektedir. 3 ay sonunda hediye abonelik kendiliğinden sonlanacaktır. Filbox Hemen aboneliğine devam etmek için Filbox Çağrı Merkezinden veya fillboxhemen.com.tr adresinden Filbox Hemen aboneliği için paket satın almanız gerekmektedir. Kampanya süresi boyunca Vestel Smart TV üzerinden hediye üyelik oluşturulduğu taktirde, 3 aylık hediye süre içerisinde gerçekleştirilen 12 aylık Filbox Hemen abonelik alımları 89 TL yerine 69 TL’dir. Filbox Hemen Filsat TV A.Ş’nin ürünüdür. Filsat TV A.Ş.’nin kanal ve içeriklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Vestel’den Yazlıkçılara Özel Kaçırılmayacak Ağustos Fırsatı!

Kampanya 1-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında yapılan alışverişlerde; 20217549 EKO NF450, 20219415 EKO 5708 T, 20218376 BM-201 modellerinin birlikte alımlarında geçerlidir. İndirimli fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksit ve senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.

VESTEL BULAŞIK MAKİNELERİNDE DEĞİŞİM FIRSATINA EK MİKRODALGA FIRSATI!

Kampanya 1-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. İndirimli fiyatlar peşin ödemeler için geçerlidir, kredi kartına taksitli ve senetli alımlarda fiyat değişikliği olabilir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. MD 20-MB, 36 Taksitli V-Taksit ödeme seçeneği sadece BM-502 I / BM-502 X ürünü ile birlikte alımlarda geçerlidir. MD 20-MB mikrodalga fırın değişim kampanyasına dahil değildir, verilen indirim sadece BM-502 I/ BM-502 X ile birlikte alımında geçerlidir.

Mutlu hayatların kahramanı Oriflame ve mutlu evlerin kahramanı Vestel’den %20 indirim Kampanyası

Kampanyadan faydalanmak için 1 Temmuz 2017 saat 10.00’dan 31 Temmuz 2017 23.00’a kadar Oriflame Temmuz Kataloğu’nun 2-29 sayfalarından 30 TL ve üzerinde alışveriş yapılması gerekmektedir. Belirtilen tarihler arasında www.oriflame.com.tr"’den ilgili sayfalardan yapılan her 30 TL ve üzeri alışverişte Vestel’den %20 indirim kodu verilecektir. Her 30 TL için bir indirim hakkı sadece kampanya kapsamındaki 1 adet Vestel küçük ev aleti (KEA) için kullanılabilir. Ürün başına %20 Vestel indiriminden faydalanmak için sepetinizde kampanyada geçerli seçili ürünlerden sadece 1 üründen 1 adet bulunması gerekmektedir. Birden fazla indirim hakkınız varsa tekrar yeni sepet oluşturup sadece 1 ürün seçerek diğer indirim hakkınızı kullanabilirsiniz. www.vestel.com.tr’den yapılacak seçili Vestel küçük ev aletleri (KEA) ürününe anında %20 indirim uygulanacaktır. %20 indirim kodu 1 Temmuz - 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında www.vestel.com.tr’den seçili ürünler arasından yapılacak alışverişler için geçerlidir. Seçili KEA ürünleri: Vestel Tarçın BR Inox Çay Makinesi, Vestel Tarçın BR Inox Türk Kahvesi Makinesi, Vestel Tarçın T2600 BR Granit Tost Makinesi, Vestel Tarçın BR El Blender Seti, Vestel Tarçın BR Cam Doğrayıcı, Vestel Tarçın BR 4 Bıçaklı Doğrayıcı, Vestel Tarçın BR El Blenderı, Vestel Lavanta Kablo Sarıcılı Saç Kurutma Makinesi. İlgili sayfalardan yapılan her 30 TL ve üzeri alışverişte, www.vestel.com.tr’den her seçili ürün alımında anında %20 indirim kodu kazanılır. Danışmanların kampanyaya katılımı ile ilgili bir sınır yoktur. İndirim kodu tek kullanımlık olup nakit yerine geçmez, her 30 TL alışveriş için ayrı kod iletilir. “%20 indirim” kodu için tek seferde verilen siparişler üzerinden hesaplama yapılacaktır. İndirim hakkı Vestel kampanya kapsamı dışındaki ürünler için kullanılamaz. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. %20 indirim kodu, siparişiniz kargoya verildikten sonra 48 saat içerisinde SMS ve e-posta ile Oriflame tarafından gönderilecektir. Ayrıca www.oriflame.com.tr’deki mesaj kutusu kısmından indirim kodu görüntülenebilecektir. İndirim hakkı vestel.com.tr’de 1 Temmuz-15 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Vestel kampanya kapsamındaki seçili ürünlerin stoğu tükendiğinde başka ürün ile değiştirme hakkını saklı tutar veya stoksuzluk yaşanan süre kadar kampanyanın süresini uzatabilir. www.vestel.com.tr’de yapılan alışveriş esnasında veya indirim kodunuz kullanıldığı esnada yaşanan problemler için 0850 222 4123 numaralı telefondan Vestel Müşteri Hizmetlerine ulaşılabilecektir. Kampanya sadece www.vestel.com.tr’den yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.

Vestel Inverter Klimalar’da 7 Yıl Garanti Fırsatı var! Üstelik 1.899 TL’den başlayan fiyatlarla!

7 Yıl ücretsiz garanti, 3+4 yıl kompresör garantisidir. 4 yıl kompresör garantisi ve 1.899 TL’den başlayan fiyatlar kampanyaya katılan seçili Vestel Yetkili Satıcılarından 1-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılan tüm Vestel Inverter Klima alımlarında geçerlidir. Fiyatlar vergiler dahil tavsiye edilen perakende fiyatıdır. 1.899 TL olarak belirlenen fiyat, Vestel Nature Plus Inverter 9 A+ Klima modelinin tavsiye edilen satış fiyatıdır. Ürünler stoklarla sınırlıdır. A+++ Enerji sınıfı klimalar A Enerji sınıfı klimalara göre %45’e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Enerji sınıfı, iyonizer teknoloji ve diğer tüm özellikler modellere göre değişiklik göstermektedir. Kampanya kurgusunda oluşacak değişiklik hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.

Küçük Ev Aletlerinden Büyük Gıybet

Kampanya tüm Vestel Mix&Go modellerinde kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. 14 Mayıs ile 31 Ağustos arası 4 farklı renk için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 179 TL yerine 109 TL’dir. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Ayrıntılı bilgi vestel.com.tr’de.

Buzdolabı Kampanyası

NFKY640 EX A++ Ion buzdolabının kampanyalı fiyatı 1-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan tüm Vestel yetkili satıcılarında geçerlidir. Taze Hava Teknolojisi bulunan Vestel Buzdolaplarının 30 güne kadar uzanan raf ömrü sağladığı, Maksimum Tazelik Filtresi ile meyvelerin tazeliğini 60 güne kadar koruduğu uluslararası test ve onay kuruluşu Intertek tarafından onaylanmıştır

Mutfağınıza Zarafet katacak Vestel Ankastre Eğik Beyaz Set Mayıs ayına özel 2.329TL!

Vestel Ankastre setler mutfağınıza şıklık katmaya devam ediyor. AFB-5651 model fırın, ADB-6309 model davlumbaz ve AOB-6104 model ocaktan oluşan Eğik Siyah Set 4, Temmuz ayında sadece 2.259TL! Beyazda vazgeçemeyenler için AFW-5651 model fırın, ADW-6309 model davlumbaz ve AOW-6104 model ocaktan oluşan Eğik Beyaz Set 4,Temmuz ayında sadece 2.329TL! Vestel Ankastre Eğik Set 4’te yer alan 5651 model fırın ekmek ve yoğurt yapma özelliğine sahip ve A enerji sınıfıdır. Kampanya 5-31 Temmuz arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

ANKASTRE 5 YIL GARANTİ KAMPANYASI

Ankastre ürünlerde 2 Yıl yasal garantiye ek olarak +3 yıl ek güvence kampanyası, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında 01-31 Temmuz 2017 tarihleri arasındaki ankastre fırın, ankastre ocak, davlumbaz ve ankastre bulaşık makinesi alımlarında geçerli olup aspiratör ve ankastre mikrodalgalarda geçerli değildir. Ek güvence sadece ücretsiz onarım hakkını içermektedir. Satın alınan ürünlerin 11.08.2017 tarihine kadar montajının yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra montajı yapılan ürünler +3 yıl güvence kampanyasına dahil edilmeyecektir.Kampanyaya dahil tüm ürünleri görmek için tıklayınız.

Gururla yerli ,Gururla Fenerli Kampanyası

4K SMART 49UB1907 49” LED TV, SMART 43FB1097 43” LED TV, Venus V3 5570, V3 5040 2GB ve V3 5010 modellerimiz şimdi Fenerli! Vestel Televizyonlarda, TV üzerinde Fenerbahçe logosu, Açılışta ve Menüde Fenerbahçe logosu, kapanışta #GururlaFenerli ve GururlaYerli etiketleriyle, Venus’lerde ise; arka kapakta Fenerbahçe logosu, ürün açılış ve kapanışında Fenerbahçe logosu ve marşı, Fenerbahçe özel duvar kağıdı seçeneği, Ana zil sesi 1907 marşı ve Kıraç 100. yıl marşı seçenekleriyle seçili Fenerium mağazalarında ve Vestel yetkili satış noktalarında satışa sunulmuştur.Fiyatlar vergiler dahil tavsiye edilen perakende fiyatıdır. Kampanya 01.12.2016 - 31.07.2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında, seçili Fenerium mağazalarında ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Ürün stok ve renk seçenekleri mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

KEA Koşulsuz Değişim Kampanyası

Kampanya, 1 Eylül 2016 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler”de geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında satın aldığı Vestel Küçük Ev Aleti ve Elektrikli Süpürge ürününü 3 ay içerisinde fatura aslı ve ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazası güvenlik numarısını da içerir şekilde düzenlenen işbu “Değişim Kampanyası Katılım Belgesi” ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına veya Vestel Yetkili Servisine başvurabilir. Vestel Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak temin edeği kargo kodu yardımı ile değiştirmek istediği ürün ve belirtilen belgeleri anlaşmalı kargo firması ile yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak göndererek, değişim gerçekleştirebilir. Tüketicinin değişim hakkını kullanacağı ürün “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler Değişim Kampanyası Katılım Belgesi”nde ve faturada belirtilen ürün olup, tüketici bu ürünü aynı ürün ile koşulsuz değiştirme hakkına yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere sahiptir.

Tüm Küçük Ev Aletleri Ürünlerinde En Az ÖTV Oranında İndirim!

Kampanyamız 1-30 Eylül 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcıları ve vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Ürün stokları e-mağaza ve yetkili satıcı stoklarıyla sınırlıdır

ÜRÜN TÜRÜ ()

UYARI!

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR