Vestel.com.tr web sitesini ekran okuyucu uygulama modunda çalıştırmak için tıklayınız

İpekten ketene bütün kumaşları V-MOD’la tek ayarda ütüleyen
Kehribar 5100 Buhar Jeneratörlü Ütü
Lansmana özel 100 TL indirimle evlerinizde!

Her türlü kumaş tipini, ayrı sıcaklık ve buhar ayarı gerektirmeden ütülemeyi sağlayan akıllı V-MOD özelliğine sahip Kehribar 5100 Buhar Jeneratörlü Ütü, 6 bar buhar basıncı ve dakikada 120 gr sürekli buhar çıkışı sayesinde kırışıklıkları kolayca açıyor. Kehribar 5100, nanoceramic taban sayesinde buharı kumaşa derinlemesine nüfuz ettiriyor.

1 litre kapasiteli su haznesi ve çalışırken de su ekleyebilme özelliği sayesinde kesintisiz ütü yapabilme kolaylığı sunan Kehribar 5100, fişe takıldıktan 1 dakika sonra buhar jeneratörüyle ütü yapmaya hazır hale geliyor. Kolay taşıma kilidiyle güvenli taşıma imkanı sunan Kehribar 5100 ütü yapmayı başka bir boyuta taşıyor.

Vestel’le akıllı V-MOD teknolojisine çok avantajlı fiyatlarla hemen sahip olun!

*Kampanya 1-31 Aralık 2017 tarihlerinde, kampanyaya katılan tüm Vestel yetkili satıcılarında ve www.vestel.com.tr’de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Tavsiye edilen satış fiyatına tüm vergiler dahildir. Bu kampanya, diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.

Kehribar5100 ile ütü yapmanın kolaylığını deneyimlemek için sizi mağazamıza bekleriz. Size en yakın mağazaya buradan ulaşabilirsiniz!

ÜRÜN TÜRÜ ()

UYARI!

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR