'Kafe Vesto Yeni Nesil Anne Sohbetleri’ başlıyor

‘Kafe Vesto Yeni Nesil Anne Sohbetleri’ başlıyor

Vestel Kafe Vesto, şubat ayında ‘Kafe Vesto Yeni Nesil Anne Sohbetleri’ etkinliğine ev sahipliği yapacak. 9 Şubat Cumartesi günü Zorlu Center Kafe Vesto’da gunesanne.com bloğunun yazarı Güneş Ulus’la başlayacak etkinlikler dizisi, 22 Şubat Cuma günü de Etkili Anne-Baba Okulu Eğitimcisi Zeynep İşman’la devam edecek.

Vestel’in ilkini 2016 yılında açtığı Kafe Vesto’lar anneleri, anne adaylarını ve ebeveynleri ilgilendirecek bir etkinlik dizisi başlatıyor. Dr. Bahar Eriş tarafından düzenlenen ve anneler ile uzmanları bir araya getiren organizasyon MomTalks, şubat ayında Zorlu Center Kafe Vesto’da iki uzman konuşmacıyla devam edecek. Kafe Vesto Yeni Nesil Anne Sohbetleri’nin ilki 9 Şubat Cumartesi günü saat 16.00-17.00 arası gunesanne.com bloğunun ve ‘Anneliği Like Et-Bir Annenin Farkındalık Notları’ kitabının yazarı Güneş Ulus’un Öz-şefkatli ebeveynlik sohbeti ile başlayacak.

Güneş Ulus "Öz şefkatli farkındalık insanın kendisi ile dost olabilmesi, kendine karşı yargılayıcı olmak yerine zor duygu ve düşünceleri açıklık, merak ve sevgiyle kabul etmesine olanak vermektedir. Ebeveyn olmak hayatımızda en çok kendimizi suçladığımız ve yargıladığımız rollerden bir tanesi. Söyleşide öz-şefkatli farkındalık ile tanışacağız, kendi şefkatli sesimizi keşfederek, günlük hayat içerisinde zor duygularla başa çıkmak için öz-şefkat pratiklerini nasıl hayatımıza alabileceğimizi konuşacağız" dedi.

Kafe Vesto Yeni Nesil Anne Sohbetleri’nin ikincisi ise 22 Şubat Cuma günü saat 16.00-17.00 arası düzenlenecek. Ebeveyn Koçu / İletişim Uzmanı ve Etkili Anne-Baba Okulu Eğitimcisi Zeynep İşman ‘Etkili anne-baba ne demek, nasıl olunur’ sorusunun yanıtını katılımcılarla paylaşacak. Zeynep İşman “Aile içinde gerçek sorunu ve görünen sorunu birbirinden ayırma, sorunlara yapıcı çözümler getirirken, çocuklarımızla ilişkimizi güçlendirmeyi, çatışmaları nasıl ele alacağımızı ve bunu yaparken ilişkilerimizi nasıl koruyacağımızı, saygı ve sevgi odaklı birey yetiştirme ve aile içi iletişim konularına değineceğiz” dedi.
Vestel Ticaret A.Ş. Pazarlama ve Mobil Ürünler Satış Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman “İlkini 2016 yılında Beşiktaş mağazamızın içinde açtığımız Kafe Vesto’ların sayısı bugün 8’e yükseldi. Amacımız müşterilerimizi teknoloji ile daha yakınlaştırmaktı. Kafe Vesto Yeni Nesil Anne Sohbetleri ile de Kafe Vesto keyfini ikiye katlamayı hedefliyoruz. İlkini 9 Şubat’ta Zorlu Center Kafe Vesto’da Güneş Ulus ile başlatacağımız buluşmaların ebeveynler için hem yararlı hem de keyifli olacağına inanıyoruz. Buluşmaları İzmir Alsancak Kafe Vesto ile devam ettireceğiz” dedi.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR