Müşteri Dostu Marka
Vestel.com.tr web sitesini ekran okuyucu uygulama modunda çalıştırmak için tıklayınız

Vestel’den Bir İlk Daha:
Müşteri Dostu Marka ve Müşteri Dostu Kuruluş Belgelerini sektöründe ilk Vestel aldı

Türkiye’nin teknoloji devi Vestel, TSE tarafından verilen “Müşteri Dostu Kuruluş” ve “Müşteri Dostu Marka” belgelerini kendi sektöründe alan ilk firma oldu.

TSE’nin ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak, müşterilerinin hizmet algısını ve memnuniyetini yükseltmek ana hedefiyle gerçekleştirdiği belgelendirme süreci 4 ay sürdü. Bu süreçte, Vestel müşteri hizmetleri, Türkiye’deki yaygın yetkili servis ağıyla birlikte; müşteri memnuniyeti politikası, organizasyon yapısı, insan kaynakları uygulamaları, çalışma ortamları, eğitimler, çağrı merkezi uygulamaları, sosyal sorumluluk projeleri, hukuki işlemler, yasal şartlar, iş güvenlik planları, bilgi teknolojileri, gizlilik, ulaşılabilirlik gibi kriterlerde değerlendirildi.

TSE yetkilileri tarafından, yerinde yapılan ziyaretler, soru-cevap ve gözlemleri sonucunda, Vestel Müşteri Hizmetleri ve yetkili servislerinin müşterilerine sunduğu hizmet yaklaşımı değerlendirildi ve... Vestel ve Regal markaları “Müşteri Dostu Marka” Yetkili Servisleri “Müşteri Dostu Kuruluş” belgelerini almaya hak kazandı.

ÜRÜN TÜRÜ ()

UYARI!

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR
×