Türkiye Vestelleniyor

Sipariş Takibi

Teslimat takibini zenginleştirmek amacıyla Vestel.com.tr’de kargo takip süreci yenilenmiştir. Detaylı kargo gönderi durumları Lojistik firmalarından gelen bilgilere göre sizlere aktarılmaktadır. Belirtilen tarihler tahmini olup değişkenlik gösterebilir. Kargo takip verileri, lojistik firmalarından gelen bilgiler uyarınca gösterildiğinden, hatalı, eksik ve/veya yanlış bilgilerden Vestel’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Hesabınıza ait "Siparişlerim" sayfasına gidebilir ya da "Sipariş Takip" sayfasından sipariş numaranızla sorgulama yaparak kargo gönderi detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize 0 850 222 4 123 iletişim merkezi ve Whatsapp numaramızdan ya da CapCanlı Destek uygulamamızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Uygulama Vestel Ticaret A.Ş. tarafından belirlenecek koşullar dahilinde değişiklik gösterebilir. Mücbir sebep halleri saklıdır.


Değerli Tüketicilerimiz, 24 Haziran gecesi itibariyle, Vestel e-ticaret altyapısında yenileme çalışması yapılacaktır. Geçiş sürecimiz boyunca sipariş gönderimleri ve operasyonel süreçlerde bir aksaklık yaşanmaması için gereken tüm çaba gösterilecektir. Entegrasyonlarda yaşanabilecek olası bir aksaklığı önlemek için, yoğun bir çalışma yürütülmektedir. Geçiş sürecinden önce ve geçiş sürecinde verdiğiniz siparişlerinizin, sipariş takip sürecindeki bilgilendirmeleri altyapı geçişi nedeniyle etkilenebilecektir. Bu süreçte siparişlerinizin gönderim durumu ile ilgili bilgiyi 0 850 222 4 123 nolu iletişim merkezi ve Whatsapp numaralarımızdan Müşteri Temsilcilerimize ulaşarak da öğrenebilirsiniz. Vestel e-ticaret altyapısı yenileme çalışmasının devam ettiği süreçte, 24 Saatte Teslim Kurgusu başta olmak üzere, ilgili diğer kampanya ve hizmetler bu çalışmalardan etkilenebilecek, erişim kısıtlaması yaşanabilecektir. Bu süreçteki anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
Siparişiniz sonrasında e-posta adresinize gönderdiğimiz sipariş numaranızı kullanarak siparişinizin kargo sürecini sorgulayabilirsiniz.BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR