Netflix Her An Her Yerde Vestelde
1-31 Mart 2020
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Atiye Neftlix’te, Netflix Her Zaman Her Yerde Vestel’de !

Atiye’nin ve daha birçok karakterin serüvenine ortak olmak için evinizi Netflix’lendiren kampanya Vestel’den! 43 inç ve üzeri Smart TV ya da Venus Z40 cep telefonu alımlarında 3 aylık Netflix üyeliğiniz Vestel’den! Netflix keyfini son teknoloji Vestel ürünleriyle çıkartmak için bu fırsatı kaçırmayın!

Kampanyaya dahil ürünler için tıklayın.
Kampanyaya dahil tüm televizyon modellerini görmek için tıklayın.

Netflix nedir? Vestel promosyonu nasıl kullanılır? Detaylar için tıklayın.

1–31 Mart 2020 tarihleri arasında, satış kanalı fark etmeksizin tüm Vestel Satıcılarında ve www.vestel.com.tr adresinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Vestel 43’’ ve üzeri belirli Smart TV’lerde ve Vestel Venus Z40 cep telefonu alımlarında 125.97 TL değerindeki 3 aylık Netflix Premium Paket üyeliği hediye edilecektir. Netflix Premium Paket dahilinde yayın Ultra HD görüntü kalitesinde ve aynı anda 4 kişi tarafından izlenebilirdir. Vestel 43’’ ve üzeri belirli Smart TV modellerinde montaj yapıldıktan sonra SMS ile hediye linki gönderilecektir. Vestel Venus Z40 satın alındıktan sonra müşteri isim soyismi, telefon numarası, kampanya adı ve fatura görseli 0850 222 4 123 numaralı Vestel Müşteri Hizmetleri WhatsApp hattına veya netflix-kampanya@vestel.com.tr mail adresine gönderilmelidir. Gerekli kontroller sonrasında müşterinin cep telefonu numarasına SMS ile hediye üyelik linki gönderilecektir. Detaylı bilgi için 0850 222 4 123 numaralı Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Son aktivasyon tarihi 3 Mart 2020’dir. Aksi takdirde Vestel ve Netflix’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Netflix'in Premium (UHD) İzleme Plani kapsamında 3 ay suresince geçerlidir (41.99TL / ay). Halihazırda Netflix aboneliği olan üyelerin hesaplarına promosyon değeri olan 125.97 TL kredi olarak eklenecektir. Hemen izlemek için Netflix uyumlu bir cihaz (ayrı üretilir ve satılır) ve internet baglantısı gerekmektedir. Bu promosyon, nakit paraya çevrilemez ve hediye Netflix kartıyla değiştirilemez. Bu promosyon gerekli yasalar kapsamında değerlendirilir. Bu promosyon mevcut Netflix üyeliklerinde kullanılabilir. Mevcut üyeliğin ödemesi iptal edilip hediye üyelik girişi yapılabilir. Abone, mevcut Netflix izleme paketini değiştirme hakkına sahiptir. Netflix, sağlanan hizmet fiyatını değistirebilme hakkına sahiptir.

Netflix kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.

  • Vestel Venus Z40 Derin Mor Cep Telefonu
    İNCELE
  • 58" Smart 4K Ultra HD TV 58U9500
    İNCELE
  • 55" Smart 4K Ultra HD TV 55U9500
    İNCELE

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR