Perakende Güneşi Ödülleri | Vestel

Vestel, sosyal medya kampanyasıyla bu yılın da “Perakende Güneşi”

Vestel, Türkiye’nin lider perakendecisi olma vizyonunu Perakende Günleri kapsamında düzenlenen Perakende Güneşi Ödülleri’nde bu yıl da derece alarak sürdürüyor. Vestel’in 8 Mart Kadınlar Günü’nde sosyal medya üzerinden başlattığı Pazar Kahvaltısı temalı kampanya Perakende Güneşi Ödülleri’nde “En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü”ne layık görüldü.

Ödül gecesinde konuşan Vestel Ticaret A.Ş. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Ergün Güler şunları söyledi: “Perakende Güneşi Ödülleri kapsamında geçtiğimiz yıl aldığımız ‘En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması” ödülünden sonra, bu yıl da ‘En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü’nü kazanarak Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye genelinde 1200 mağazamız ve 320 yetkili servisimiz ile müşterilerimize en iyi teknoloji ürünlerini sunmak için çalışıyoruz. Perakende Güneşi Ödülleri’ne layık görülüyor olmamızın da, müşterilerimizin istek ve taleplerine kulak verebilmek için gösterdiğimiz sonsuz çabanın bir kanıtı niteliğinde olduğuna inanıyoruz.”

Yenilikçi bakış açısının yansıması

Vestel’in sosyal medyada en etkin ve en çok takip edilen markalardan biri olduğuna dikkat çeken Güler, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Vestel olarak teknolojideki yenilikçi bakış açımızı satıştan, pazarlama ve perakendeye kadar tüm iş süreçlerimize yansıtmak için üstün bir performans gösteriyoruz. Yenilikçilik genimizi beslemek için sosyal medya gibi yeni medya alanlarından sonuna kadar yararlanıyoruz. Bu yıl hayata geçirdiğimiz ‘Pazar Kahvaltısı’ kampanyamız ile kazandığımız ‘En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı’ ödülünü de bu açıdan oldukça önemsiyoruz.”

Vestel, ödüle doymuyor

Geçtiğimiz ay düzenlenen Kristal Elma Yaratıcılık Ödülleri kapsamında dijital ve medya alanında 12 kategoride 13 ödül alarak bir rekora imza attıklarını hatırlatan Güler, sözlerini şöyle tamamladı: “Vestel olarak geçtiğimiz yıl tasarım harikası ürünlerimiz ile A Design Award 2014’te 59 ödül kazanmış, bu ödülleri Felis ve Altın Pusula ile taçlandırmıştık. Bu yılı da Kristal Elma, Effie, Felis ve Perakende Güneşi ödülleri ile bezemiş olmanın büyük gururunu yaşıyoruz.”

Vestel’in sosyal medya üzerinden 8 Mart Kadınlar Günü’nde başlattığı Pazar Kahvaltısı kampanyası, katılımcıların çocuklara kahvaltıyı sevdirecek farklı türdeki önerilerini #pazarkahvaltısı ve #vestel etiketiyle sosyal medya hesaplarından paylaşmalarını içeriyor.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR