Regaltemizhava2019

Söz Sende serisinin yeni reklam filmi yayında: REGAL TEMİZ HAVA TEKNOLOJİSİ

Söz Sende serisinin yeni reklam filmi yayında: REGAL TEMİZ HAVA TEKNOLOJİSİ

Regal’in ‘Söz Sende’ reklam serisinde bu kez buzdolabı başrolde. “Temiz Hava Teknolojisi” buzdolabındaki kötü kokuların üstesinden gelirken, kampanya dahilinde Regal’den buzdolabı alanlar Morhipo’dan 250 TL hediye çeki kazanıyor. Filmin kreatif sürecini Concept yürütüyor.

Regal’in ‘Söz Sende’ reklam filmi serisinin yeni kampanyası yayına girdi. Buzdolabının kokusundan rahatsız olanlar için Regal’den Temiz Hava Teknolojisi geliyor ve “Söz Sende” serisinin son filmi izleyenleri maviyle iç içe yeni bir yaşam projesine götürüyor. Her karesinde doğanın ferahlığı bulunan filmlerde “Regal’in yepyeni özelliği Temiz Hava Teknolojisi nasıl hissettirir?” sorusu Regal’in yüzü Buse Sinem İren’in Karadeniz esprileriyle cevap buluyor.

Son kampanyasında hedef kitlesine müjdeli bir haber vermeyi de ihmal etmeyen Regal; Morhipo’yla yapılan iş birliğini yine kendine has eğlenceli bir filmle duyuruyor.

‘Söz Sende’ serisinin diğer tüm filmlerinde olduğu gibi bu filmde de kreatif sürecini Concept üstleniyor. Çekimleri 101 Stüdyolarında gerçekleşen filmin yönetmen koltuğunda aynı zamanda reklam fikrinin yaratıcı süreçlerde de yer alan Sedat Dündar ve Umut Dizdar oturuyor. Çekimi 1 gün süren filmde 50 kişilik bir ekibin yoğun emeği bulunuyor.

Reklam filmini izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=lFakh-q-vKA&list=PLJoJIeTr3IqDnubRrAu9d2sbhK2lX2O-F

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR