1-30 Kasım 2019
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Venus telefon sahiplerine özel RingPara kampanyası ile telefonunuz çaldığında hem para kazanın, hem de Vestel’in %50’ye varan indiriminden yararlanın.

Venus telefon sahiplerine özel RingPara kampanyası ile telefonunuz çaldığında hem para kazanın, hem de Vestel’in %50’ye varan indiriminden yararlanın. RingPara uygulamasını aktif hale getirin, telefonunuz çaldığında çıkan reklamı izleyin, ilk reklam sonrası Vestel’in indiriminden hemen faydalanın. 30 Kasım'a kadar vestel.com.tr’de geçerli %50’ye varan indirimlerden yararlanın.

Kampanya kapsamında %50 indirimin geçerli olduğu ürünler:


20219350-VESTEL SP 121-S SU PINARI
20219352-VESTEL SP 121 SU PINARI
20219351-VESTEL SP 120 SU PINARI

Tüm küçük ev aletlerinde %20 indirim.
Tüm beyaz eşyalarda %15 indirim.
Tüm televizyonlarda %15 indirim.
Tüm Venus telefonlarda %10 indirim.


Kampanya, 1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında, vestel.com.tr’den yapılacak alışverişlerde geçerlidir. İndirime hak kazanmak için Venus telefonlarda, RingPara uygulamasının aktifleştirilmesi gerekmektedir. Uygulama dahilinde ilk reklamın izlenmesinin ardından indirim kodu paylaşılacaktır.www.vestel.com.tr ’de ilgili ürünün alımı sırasında promosyon kodu alanına giriş yapılarak kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İndirim kodları tek kullanımlıktır. Kampanya indirim kodu kullanılarak, kampanya kapsamındaki ürünlerden sepete toplam 3 adet ürün eklenebilir. Bir kullanıcı aynı kampanyaya ait sadece bir kod kullanabilir. Kampanya dahilindeki ürünler stoklarla sınırlıdır. Vestel kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR