Sade Turk Kahvesi Makinesi Kampanyasi
1-31 Temmuz 2020
Kampanya Geçerlilik Tarihi

VESTEL SADE TÜRK KAHVESİ MAKİNESİ İLE SOHBETLER TAM KIVAMINDA!

Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi ile hem kıvamı tam Türk Kahvesinin, hem de keyifli sohbetlerin tadını çıkarabileceksiniz.

Vestel Sade, otomatik su alımı özelliğiyle siz fincan seçiminizi yaptıktan sonra ihtiyacı kadar olan suyu kendi kendine doldurarak enfes Türk kahvesi deneyiminizde büyük kolaylık sağlıyor. 

Ağır pişirme seçeneğiyle kahvenizin köpüğünü ve kıvamını koruyarak daha yoğun lezzette Türk kahvesi deneyimi sağlıyor. 4 fincan kapasiteli Vestel Sade Türk Kahve Makinesi ile size sadece evinizde oturup, keyiflice kahvenizi yudumlamak kalıyor.

Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi Temmuz ayı boyunca çok avantajlı fiyatları ile sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında, Vestel Sade Türk Kahvesi Makineleri tavsiye edilen fiyatı 799 TL yerine tavsiye edilen fiyatı 699 TL’dir.

Kampanyaya ait ürünleri görmek için tıklayınız.

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. 
Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır. 

24 Saatte teslimat, tüm ürün kategorilerinde,  en yakın bayi tarafından ve bayi stoğu olma durumunda sevk edilerek yapılacaktır. Aksi durumda siparişin teslim süresi 24 saat hedefini aşabilir. Gün içerisinde saat 14.30’a kadar alınan ve ödemesi gerçekleştirilen siparişler 24 saat teslim kapsamındadır. Saat 14.30 sonrasında oluşan siparişlerin teslimat planı sonraki gün içinde yapılacaktır ve teslim süresi 24 saati aşabilir. Kapsam şehir içi merkezlerdir. Şehir Merkezi dışında bulunan ilçeler kapsam dışıdır. Cumartesi günleri alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde, 24 saat teslimat kurgusu kapsam dışı kalmaktadır. Yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçelerde teslimatlar 24 saat hedefini aşabilir. Mücbir sebep halleri saklıdır. 

  • Vestel Sade R910 Türk Kahvesi Makinesi
    İNCELE
  • Vestel Sade S910 Türk Kahvesi Makinesi Siyah
    İNCELE
  • Vestel Sade G910 Türk Kahvesi Makinesi
    İNCELE

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR