Solo Fırın Pierre Cardin Kampanyası
11 Mayıs-30 Haziran 2020
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Vestel'den Sofralarınıza Lezzet Katacak Kampanya!
Vestel Solo Fırın alanlara 2’li Yapışmaz Pierre Cardin Tepsi Seti HEDİYE!

Kampanya 11 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve Vestel.com.tr’den alınan ve 7 Temmuz’a kadar montajı yapılan seçili Solo Fırınlarda geçerlidir. Ürünün montajı sonrası gönderilen SMS kurulum kodu ile, 15 Temmuz 2020 tarihine kadar vestel.com.tr üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler. Başvuru formu doldurulduktan sonra 1 adet Pierre Cardin markalı 2’li yapışmaz Tepsi Seti başvuru formunda belirttiğiniz adresinize teslim edilecektir. Adreste bulunulmaması nedeniyle yapılamayan teslimatlar için tekrar gönderim gerçekleştirilmeyecektir.

Kampanya seçili solo fırın ürünlerinde geçerlidir. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir.

Teslimatla ilgili bilgi talep edilmesi durumunda 0850 222 4123 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Kargo teslim rotası dışında ikamet eden tüketiciler hediyelerini seçili ürünlerini satın aldıkları Vestel Yetkili satıcısından temin etmelidirler. Hediye paketinin ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 1 ay süre ile Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir.

Kampanyadaki Vestel Solo Fırın ürünleri stoklarla sınırlıdır. Hediye “2’li Yapışmaz Pierre Cardin Tepsi Seti” stok adedi 500’dür. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik hakkı Vestel Tic. A. Ş.’ ye aittir.

Kampanyaya dahil olan ürünleri görmek için tıklayınız
Mayıs Ayı Solo Fırın Avantajlı Fiyat Broşür’ünü görmek için tıklayınız
Kampanya kayıt formu için tıklayınız

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR