Ramazan Kampanyası
15 Nisan- 31 Mayıs
Kampanya Geçerlilik Tarihi


Ankastre Set Alana Sütaş Doğal Lezzet Paketi Hediye!

Kampanya kayıt formu için tıklayınız.

Kampanya 15 Nisan-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili satıcılarından ve vestel.com.tr’den alınan ve 8 Haziran 2020 tarihine kadar montajı yapılan 3’lü ankastre setlerde (1 ankastre fırın, 1 ankastre ocak, 1 ankastre davlumbaz) geçerlidir. Ürünün montajı sonrası gönderilen SMS kurulum kodu ile 15 Haziran 2020 tarihine kadar www.vestel.com.tr üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler. Başvuru formu doldurulduktan sonra formda belirttiğiniz tarihte belirttiğiniz adrese Sütaş paketiniz teslim edilecektir.

Kampanya tüm ankastre ürünlerde geçerlidir. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir.

Teslimatla ilgili bilgi talep edilmesi durumunda 0850 222 4 123 numaralı telefondan Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Kargo teslim rotası dışında ikamet eden tüketicilerin hediyeleri aynı değerdeki Migros çeki olarak verilecektir. İlgili Migros çeki en geç 31.12.2020 Tarihine kadar kullanılabilecektir. Sanal Hediye Çekleri kasiyere beyan edilerek kullanılabilir. Çekler tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamaz. Tüm Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet alışverişlerinde tüm ürünlerde kullanılabilmektedir. Sanal Market alışverişlerinde kullanılamamaktadır.

Hediye Sütaş paketinin ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 1 ay süre ile Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir.

Sütaş Doğal Lezzet Paketi ortalama raf fiyatı 250 TL’dir.

Kampanyalar birleştirilemez. Kampanyaları durdurma, değiştirme ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret AŞ’ye saklıdır.

Kampanyaya dahil olan ürünleri görmek için tıklayınız.

Sütaş Lezzet Paketi içeriğini görmek için tıklayınız.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR