Turk Kahvesi Makinesi Kampanyasi
03-10 Mayıs 2021
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Vestel’den Kaçırılmayacak Fırsatlar!

10 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerli Vestel Taze Filtre Kahve Makinesi ve Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi modellerindeki indirimi kaçırmayın!

Kampanyalı ürünler görmek için tıklayınız!

Kampanya 10 Mayıs 2021 tarihine kadar Vestel.com.tr’de ve kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Belirtilen fiyatlar Tavsiye Edilen Perakende Fiyatlardır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

24 Saatte teslimat, tüm ürün kategorilerinde, en yakın bayi tarafından ve bayi stoğu olma durumunda sevk edilerek yapılacaktır. Aksi durumda siparişin teslim süresi 24 saat hedefini aşabilir. Gün içerisinde saat 14.30’a kadar alınan ve ödemesi gerçekleştirilen siparişler 24 saat teslim kapsamındadır. Saat 14.30 sonrasında oluşan siparişlerin teslimat planı sonraki gün içinde yapılacaktır ve teslim süresi 24 saati aşabilir. Kapsam şehir içi merkezlerdir. Şehir Merkezi dışında bulunan ilçeler kapsam dışıdır. Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günleri alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde, 24 saat teslimat kurgusu kapsam dışı kalmaktadır. Yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçelerde teslimatlar 24 saat hedefini aşabilir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Vestel Ticaret A.Ş kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vestel.com.tr’nin size sunduğu diğer hizmetleri görmek için tıklayınız!

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR