V Taksit Kampanyası Online Başvuru Formu

V Taksit; nakit sıkıntısı ve senet ile uğraşmadan, “Hangi kredi kartına kaç taksit oluyordu?” kısıtlamalarına takılmadan toplam fatura bedeli 500 TL ve üstü Vestel alışverişlerinizi 6 aydan 12 aya kadar taksitlendirebildiğiniz yeni ödeme yöntemimizdir. V Taksit ile yapacağınız alışverişleriniz kredi kartı limitlerinizi bloke etmez, üstelik V Taksit’te bütçenize en uygun taksit tutarlarını siz belirleyebilirsiniz

 • AD
  EKSİK BİLGİ
 • SOYAD
  EKSİK BİLGİ
 • E-POSTA
  EKSİK BİLGİ
 • TELEFON NUMARASI
  EKSİK BİLGİ
 • ADRES
  EKSİK BİLGİ
 • IL*
  EKSİK BİLGİ
 • ILÇE*
  EKSİK BİLGİ
 • SEMT*
  EKSİK BİLGİ

KULLANIM KOŞULLARI


Kampanya 15 Mayıs 2019 – 15 Haziran 2019 tarihleri arasında kurumsal VESTEL Beşiktaş, VESTEL Zorlu Center, VESTEL SARIYER, ve VESTEL Üsküdar mağazalarında geçerlidir. www.vestel.com.tr üzerinden kampanya başvuru formunu dolduran tüketiciler, V Taksit değerlendirme sonuçlarına göre kampanyadan yararlanabileceklerdir. Başvuru formu doldurulduktan sonra ilgili VESTEL mağaza çalışanları formda belirtilen telefon numarası üzerinden tüketiciyi arayacaklardır. Tüketicinin tercihine göre telefon üzerinden V Taksit değerlendirmesi yapılabilecektir. Mağazaya gelmek istemeyen ve V Taksit değerlendirmesi olumlu olan tüketiciler için mağaza çalışanları tüketicinin V Taksit sözleşmesini, doldurulan formdaki adresine götürebileceklerdir. Tüketici, formda belirttiği adrese gelen mağaza çalışanına nüfus cüzdanı fotokopisini vermek ve getirilen sözleşmeyi imzalamak şartıyla kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya VESTEL’in belirlediği bölgelerde ikamet eden tüketiciler için geçerlidir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik hakkı Vestel Tic. A.Ş.'ye aittir. Detaylar www.vestel.com.tr adresinde.

V TAKSİT ONLINE LEAD KAMPANYASI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ

İşbu Aydınlatma Metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca veri sorumlusu olarak Vestel Ticaret A.Ş. ( “Vestel”) tarafından V Taksit’ten faydalanmak isteyen tüketicilerin başvuru talebine istinaden kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılması amacı ile kaleme alınmıştır. İşbu Aydınlatma Metni kapsamında yer alan hususlara ilişkin detaylı bilgilere https://www.vestel.com.tr/kisiselverilerinislenmesi adresinde yer alan Vestel Şirketler Grubu Çalışanları Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’ndan erişilebilmektedir.

1. Kişisel Verilerin İşlenme Amacı

V Taksit’ten faydalanma talebinize istinaden toplanan kişisel verileriniz, Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartlarına ve amaçlarına uygun olarak; talebinize istinaden kampanyadan yararlanmanıza yönelik değerlendirmelerin yapılması, ilettiğiniz iletişim bilgileriniz aracılığı ile size ulaşılarak kampanyaya ilişkin görüşmelerin gerçekleştirilmesi ile ilgili iş birimlerimiz tarafından gerekli çalışmaların yapılması amacıyla Vestel tarafından işlenecektir.

2. Kişisel Verilerin Aktarılabileceği Taraflar ve Aktarım Amacı

Süreç kapsamında toplanan kişisel verileriniz, Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde yer alan kişisel veri işleme şartlarına ve amaçlarına uygun olarak; bayilerimize, çağrı merkezimize, iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize, hukuken yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına ve hukuken yetkili özel hukuk tüzel kişilerine aktarılabilecektir.

3. Kişisel Verilerin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Süreç kapsamında kişisel verileriniz V Taksit’ten faydalanabilme talebinize istinaden internet sitesi aracılığı ile elektronik ortamda toplanmaktadır. Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’un 5. Maddesinin 2. Fıkrasının (c) ve (f) bentlerinde yer alan kişisel veri işleme şartlarına uygun olarak işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir

4. Veri Sahibi Olarak Kanun’un 11. Maddesinde Sayılan Haklarınız

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. Maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre taleplerinizi https://www.vestel.com.tr/kisiselverilerinislenmesi adresinde yer alan Vestel’in irtibat bilgilerine iletebilirsiniz.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR