10–19 Ocak 2020
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Venus e5 Cep Telefonlarında Hopi ile 75 Paracık Kazan!

Hopi’ye özel, Venus e5 cep telefonlarında geçerli 75 paracık kazanma fırsatı kampanyaya dahil olan Vestel yetkili satış noktalarında sizi bekliyor.

• Kampanya 19 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir.
• Hopi kampanyalarının geçerli olduğu Vestel yetkili satış noktalarında Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
• Kampanyada şartları sağlanan fatura ile en fazla 75 Paracık kazanılabilir.
• Kampanya yalnızca Venus e5 cep telefonlarında yapılacak Hopi’li alışverişlerde geçerlidir.
• Kampanyadan en fazla 1 defa faydalanılabilir.
• Kampanya Vestel’in devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
• Hopi’li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi üyesinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık’larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır.
• Kampanyaya dahil olan Vestel yetkili satış noktaları Hopi uygulamasında yer alacaktır.

Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi’li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi üyesinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi ve Vestel Ticaret A.Ş. kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR