Vestel Maya Teknolojiili Buzdolabi
10-31 Temmuz 2020
Kampanya Geçerlilik Tarihi

VESTEL MAYA İLE MUTFAKTA ŞOV YAP-MAYA

Evinde mayalı gıda hazırlamak veya mayalama için ideal koşulları sağlamak isteyen herkes için tasarlanan; Maya Teknoloji’li Vestel Buzdolabı ile ilk siz tanışın!

Vestel Maya Buzdolabı; yoğurttan hamura, kefirden turşuya kadar 7 farklı gıdanın mayalanması için ideal fermantasyon ve depolama koşullarını sağlıyor. Mayalama işlemi için uygun sıcaklığı ve süreyi kendi belirliyor, sonrasında gıdalarınız için en ideal saklama koşullarına otomatik ayarlıyor. Bu sayede ürünün başında beklemenize gerek kalmıyor. Böylece size de zahmetsizce ama kendi el lezzetinizle mayaladığınız gıdaları keyifle tüketmek kalıyor.

İçerdiği Aktif İyon Teknolojisi’yle, buzdolabı içerisindeki pozitif yüklü kötü koku moleküllerini ve toz partiküllerini nötralize ederek, hava kalitesini artırıyor; Multizone Teknolojisi’yle ise bölmelerin kontrolünü size bırakarak 19 farklı kombinasyonda buzdolabını kullanmanıza imkan sağlıyor.

10 Yıl Kompresör Garantili, Maya Buzdolabı ön siparişe özel 9.999 TL fiyatı ile Türkiye’de ilk kez ve sadece Vestel’de. Hemen ön sipariş formunu doldurun, Maya Buzdolabıyla ilk siz tanışın!

  • 655 LT A+ No-Frost Buzdolabi PUZZLE NF655 EX MAYA
    İNCELE

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR