Vestel Sutas Kampanyasi
1 Mart – 26 Mayıs 2020
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Vestel’den alışveriş yapan 65 yaş ve üzeri büyüklerimize, Sütaş Gıda Paketi Hediye.

Yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin önemini fazlasıyla hissettiğimiz bugünlerde büyüklerimize destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

65 yaş ve üzerindeki Vestel kullanıcılarının seçili ürün gruplarından yapacağı alışverişlerde Sütaş Gıda Paketi hediye.
Kampanya 1 Mart – 26 Mayıs 2020 tarihleri arasında 65 yaş ve üzeri tüketicilerimizin, www.vestel.com.tr’den yapacakları seçili ürün alımları için geçerlidir. Kampanya fırın, buzdolabı (büro tipi hariç), çamaşır makinası, kurutma makinasi, bulaşık makinası, derin dondurucu, klima, 43 inç ve üzeri TV alımlarında geçerlidir. Kampanya katılım hakkı kazanmak için montaj koşulu ve tüketicin doğum tarihinin 1955 ve öncesi olması koşulu aranmaktadır. Belirtilen tarihlerde alımı yapılan ürünlerin en geç 2 Haziran 2020 tarihine kadar montajının yapılması gerekmektedir. Kampanya görsellerinde kullanılan Sütaş Paketi ürün görselleri temsilidir. Pakette yer alan ürünlerin ortalama raf fiyatı 120TL’dir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Vestel kampanyayı iptal edebilir veya değişiklik uygulayabilir. Adım adım kampanya katılım süreci aşağıda iletilmektedir.

• Müşteri www.vestel.com.tr’den seçili ürünlerden satın alır.
• Müşterinin üyelik bilgileri bölümünde doğum tarihini belirtmesi gerekmektedir.
• Ürünler müşterinin evine montaj edilir. Montaj sonrası doğum tarihi 1955 ve daha öncesi olan tüketiciler Vestel Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak gönderim ile ilgili adres teyidi yapılır.
• Müşteri Hizmetlerinin araması sonrası, en geç 30 iş günü içinde müşterinin hak kazandığı Sütaş markalı ürünler müşterinin adresine iletilir.
• Hediye ürünler için bir kez sevkiyat yapılır. Müşteri evde bulunamadığı takdirde yeniden gönderim yapılmaz.
• Hediye paketinin ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 1 ay süre ile Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir (son gün 31 Mayıs 2020 günü dahil olmak üzere). Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybeder.
• Sütaş Gıda Paketi içeriği:
o 4 adet 1lt uzun ömürlü süt
o 1 adet Tereyağı 250 gr
o 1 adet Kefir 1lt
o 1 adet Tava yoğurdu 450gr
o 1 adet Beyaz peynir 700gr
o 1 adet Kaşar peyniri 700gr

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR