Vestel Yildiz Urunleri
1-31 Ekim 2020
Kampanya Geçerlilik Tarihi

VESTEL’DE EYLÜL AYININ YILDIZ ÜRÜNLERİ!

Sonbaharın ilk fırsatları şimdi Vestel’de!

Kampanya 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve Vestel.com.tr’den alınan seçili model; Televizyon ve Elektrikli Süpürge ürünlerinde geçerlidir.

Kampanyaya dahil ürünleri görmek için tıklayınız.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel.com.tr’den yapılan alışverişleriniz 24 saat içinde teslim edilmektedir. 24 Saatte teslimat, tüm ürün kategorilerinde,  en yakın bayi tarafından ve bayi stoğu olma durumunda sevk edilerek yapılacaktır. Aksi durumda siparişin teslim süresi 24 saat hedefini aşabilir. Gün içerisinde saat 14.30’a kadar alınan ve ödemesi gerçekleştirilen siparişler 24 saat teslim kapsamındadır. Saat 14.30 sonrasında oluşan siparişlerin teslimat planı sonraki gün içinde yapılacaktır ve teslim süresi 24 saati aşabilir. Kapsam şehir içi merkezlerdir. Şehir Merkezi dışında bulunan ilçeler kapsam dışıdır. Cumartesi ve resmi tatil günleri alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde, 24 saat teslimat kurgusu kapsam dışı kalmaktadır. Yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçelerde teslimatlar 24 saat hedefini aşabilir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Vestel Ticaret A.Ş kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi vestel.com.tr’de

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR