ELEKTRONİK

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

EV ALETLERİ VE SÜPÜRGELER

İKLİMLENDİRME

AKILLI ÜRÜNLER

MOBİLİTE

VESTEL x ASLI FİLİNTA SERİSİ

DİĞER ÜRÜNLER

 
KURUMSAL SATIŞ
0

V TAKSİT NEDİR?

V Taksit; nakit sıkıntısı ve senet ile uğraşmadan, “Hangi kredi kartına kaç taksit oluyordu?” kısıtlamalarına takılmadan toplam fatura bedeli 500 TL ve üstü Vestel alışverişlerinizi 3 aydan 9 aya kadar taksitlendirebildiğiniz yeni ödeme yöntemimizdir.

V Taksit ile yapacağınız alışverişleriniz kredi kartı limitlerinizi bloke etmez, üstelik V Taksit’te bütçenize en uygun taksit tutarlarını siz belirleyebilirsiniz.

Ürünlerimizi, taksitli satış sözleşmesine dayanarak 9 aya varan vadelerle satın alabilirsiniz. Ürün detaylarımıza www.vestel.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.

V Taksit’e, anlaşmalı tüm noktalarımızdan nüfus cüzdanınızla başvurabilirsiniz.

V Taksitle 500 TL’den 40.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizi yıllık %48 vade farkıyla 3 aydan 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

V Taksit ödemelerinizi sisteme üye tüm noktalarımızda elden yapabileceğiniz gibi anlaşmalı bankaların bankamatiklerinden ve internet şubelerinden de yapabilirsiniz. Ek olarak; hesabınızdan ya da kredi kartınızdan da otomatik ödeme talimatı verilebilirsiniz.

V TAKSİT’TEN NASIL YARARLANILABİLİR?

V Taksit’ten yararlanmak için sisteme üye tüm noktalarımızda, satın almak istediğiniz ürünü belirledikten sonra satış danışmanına V Taksit uygulamasından yararlanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda, taksitli satış sözleşmesini imzalayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz

V TAKSİT NOKTALARIMIZ

Size en yakın V Taksit noktamızı öğrenmek için 0 850 393 56 86 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

V TAKSİT ÖDEME NOKTALARI

V Taksit uygulamasından yararlanan tüketicilerimiz, TC kimlik numaralarını kullanarak, aşağıda yer alan tablodaki anlaşmalı bankalardan ve noktalarımızdan taksit ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Ödeme Noktaları   VEZNE ATM (BANKAMATİK)  İnternet Şubesi   Kredi Kartı     Otomatik ödeme kredi Kartı Otomatik ödeme hesaptan
Mağazalar* Masrafsız Yok Yok Yok Yok Yok
Akbank Yok 2 TL 1 TL 1 TL+%2,02 1 TL+%2,02 1 TL
Garanti Bankası Yok 3 TL 2,5 TL 0-79,99 TL arası tahsilatlar için 2 TL. 80 TL üzeri tahsilatlar için %2,5. Yok 2 TL
PTT 15 TL + %0,2 Yok Yok Yok Yok 1 TL
Vestel Müşteri Hizmetleri Yok Yok Yok Komisyonsuz Yok Yok

• Güncel banka komisyonları bankaların uygulamalarına, taksit tutarına, toplam ödenecek taksit adedine, ödeme yapılacak banka kanalına göre değişiklik gösterebilir. Tablodaki oranlar ile güncel komisyon tutarları arasında fark olmasından Vestel Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.

• Vestel Tic. A.Ş. hesabına yapılan havale ve eft'ler kabul edilmemektedir

 • Vezneden Ödeme

  Vezne seçeneği sadece sisteme üye noktalarımızda ve PTT gişelerinde geçerlidir.

 • İnternetten Taksit Ödeme

  İnternet bankacılığı seçenekli bankalardan “fatura ödeme” adımlarından taksit ödemesi işlemi gerçekleştirilebilir.

 • Otomatik Ödeme Talimatı Vererek Taksit Ödeme

  Otomatik Ödeme Talimatı seçeneği bulunan bankaların şubelerinden ya da internet şubelerinden otomatik ödeme talimatı verilebilir.

 • Kredi Kartından Yapılan Ödemeler

  Banka komisyonlarına dikkat edilerek işlem yapılması tavsiye edilir. Kredi kartına verilen otomatik ödemeler kart limitini bloke etmemektedir.

İLETİŞİM

0 850 393 56 86 , nolu hattımızı arayarak Erken Kapama, Bakiye, Ödeme Noktaları, Örnek ödeme planı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

TOPLAM SATIŞ TUTARI (TL) VADE FARKI (%) VADE   TAKSİT  (TL)  TAHSİS ÜCRETİ (TL) YILLIK MAALİYET ORANI (%) TOPLAM GERİ ÖDEME(TL)
10.000 4 9 1.345 0 48 12.105

* Taksitli satışın gerçekleştiği gün, taksit tutarı ve geri ödeme tutarı değişiklik gösterebilir.
* Revizyonlu ürünler satışa dahil değildir.
*TV ve cep telefonu kategorilerinde fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan ürünlerimiz için V Taksitle 9 taksit yapılabilmektedir.