ARA
  • TelevizyonlarAkıllı Ev Aydınlatma Sistemleri, Uydu Sistemleri, Hediyelik, Telefonlar, Ses ve Görüntü Sistemleri,
  • Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Çamaşır ve Kurutma MakineleriBulaşık Makineleri, Pişiriciler, Su Pınarları, Şarap Soğutucular, Buz Makineleri,
  • Ankastre Bulaşık Makineleri, Ankastre Fırınlar, Ankastre OcaklarAnkastre Davlumbazlar, Ankastre Mikrodalga Fırınlar,
  • Kahvaltı Hazırlama, Yiyecek Hazırlama, Ütü Grubu, Elektrikli SüpürgeKişisel Bakım,
  • Klimalar, Isıtıcı ve Termosifon, Vantilatörler
  • Tablet PCDiğer Bilişim Ürünleri, Dizüstü Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayarlar,
Product Category

Intelligent Serial

Super Inverter Plus

A Enerji sınıfı'na göre %40 enerji tasarrufu sağlayan Super Inverter klimalar enerjiyi maksimum verimlilikte kullanır. Çevreci R410A gazı sayesinde ozona zarar vermez. Üstelik özel tasarımı sayesinde çalışırken yaprak hışırtısından daha az ses çıkarır.
Intelligent Serial

Multi Inverter Plus

Multi Inverter Plus klimalarda bulunan Multi Inverter teknolojisi, iki yada üç adet iç üniteyi tek noktada birleştirir. Inverter teknolojisi, her bir iç ünitenin kullandığı enerjiyi optimize ederek daha az enerji tüketirken faturanızdan tasarruf edersiniz.
Intelligent Serial

Quadro Inverter Plus

Quadro Inverter Plus klimalar, üç yönlü hava çıkışı teknolojisiyle ortamın atmosferini sizi rahatsız etmeden, üzerinize havayı doğrudan üflemeden değiştirir. Maksimum sessizlik için özel olarak tasarlanmış fan tipiyle Quadro Inverter Plus, çalışırken varlığını hissettirmez.
Intelligent Serial

Inverter Plus

A Enerji sınıfı'na göre %20'ye varan enerji tasarrufu sağlayan Inverter Plus klimalar, Golden Tech özelliği sayesinde uzun ömürlü yüksek performans sunar. Altın tozuyla kaplı iç ve dış ünitesi sayesinde klimanızı korezyona karşı korur. Ayrıca klimanın ısı transfer eden yüzeylerinde zamanla ortaya çıkabilecek toz ve benzeri kalıntıların oluşumunu etkiler. 
Intelligent Serial

Inverter

A Enerji Sınıfı'na göre %10'a varan enerji tasarrufu sağlayan Inverter klimalar, dış sıcaklığın çok yüksek olduğu yerlerde bile dışarının sıcaklığından etkilenmeden yüksek performans sunar. Dışarıdaki koşullar ne olursa olsun, kışın -15*C'de, yazın 54*C'de dilediğiniz iklim koşullarını yaratmak artık elinizde.
Intelligent Serial

Comfort Plus

Comfort Plus klimalar sahip oldukları yüksek verimli ısı transferi teknolojisi sayesinde ortam sıcaklığını istenilen seviyelere rahatlıkla getirirken benzer ürünlere göre %10 daha fazla performans gösterir.
Intelligent Serial

Nature Plus

Dünyanın kaynaklarına özen göstermek ve onu korumak geleceğimize duyduğumuz sorumluluğun en önemli parçası. A Enerji sınıfı Nature Plus serisi klimalar, çevreci R410A gazı sayesinde ozona zarar vermeyerek konforlu bir ortam sağlarken doğayı da korur.
Intelligent Serial

Bio Plus Buzz

+54 *C'de bile yüksek soğutma performansı sağlayan Buzz serisi klimalar, dışarısı ne kadar sıcak olursa olsun size buz ferahlığında, serin bir ortam sağlar.
Intelligent Serial

Bio Plus

Bio Plus klimalar aktif karbon filtre sayesinde polen, sigara dumanı, toz gibi partikülleri tutarak ortamdaki hava kalitesini artırır. Ayrıca alerjik hastalıkların oluşumuna ortam sağlayan küçük toz partiküllerini ve dumanı emerek evinizde hijyen sağlar.
Intelligent Serial

Döşeme Tipi

Şık ve estetik görüntüsüyle dekorasyona uyum sağlayan Vestel Döşeme Tipi klimalar, Inverter teknolojisi sayesinde yaz - kış enerjiyi daha verimli kullanma olanağı sağlarken sessiz çalışma özelliğiyle estetik ve fonksiyonu birleştirir.