VESTEL PROJE ORTAĞIM

ÇÖZÜMLERİMİZ

PROJELERİMİZ

DESTEK

HABERLER

İLETİŞİM

BİREYSEL SATIŞ

Vestel Proje Ortağım Nedir?

Vestel Proje Ortağım, Zorlu Holding’in gücü ve yerli Vestel teknolojisinin el ele vermesiyle ortaya çıkan, hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran bir projedir. Proje dahilinde; televizyon, beyaz eşya, ankastre, dijital çözümler ve iklimlendirme alanlarında profesyonel çözümler sunuyoruz. Ülkemizin tüm kurumlarının en yüksek teknolojiye ulaşması için çalışıyoruz. Farklı alanlarda uzmanlaşmış pek çok ekiple, projenizin ihtiyaçlarını en faydalı şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Bizden Haberler

Ateş Ölçer Termal Kamera

Vestel Proje Ortağım, Ürün Gruplarına Ateş Ölçer Termal Kamera Sistemini Dahil Etti. Geçirmekte olduğumuz pandemi döneminde gerek sürece gösterdiği hassasiyetle gerek sağlık çalışanlarına yaptığı yardımlarla süreç boyunca aktif bir rol üstlenen Vestel, tüm toplumun sağlığı adına büyük hassasiyet göstermeye devam ediyor...

Isıtma&Soğutma Sistemleri

Vestel Şirketler Grubu olarak 16’sı yurtdışında olmak üzere toplam 27 şirketten oluşan 157 ülkeye teknoloji ulaştıran bir markayız.

Yapı İnşaat Dergisi

Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden biri olarak Ar-Ge vizyonumuz doğrultusunda sürekli yeni ürün ve teknolojiler üzerinde çalışıyoruz.

Zorlu Dergi Röportaj

Vestel Proje Ortağım, Zorlu Holding’in gücü ve yerli Vestel teknolojisinin el ele vermesiyle ortaya çıkan, hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran bir projedir...

SARDES Ürünlerimiz TEDAŞ Şartname Onayını Aldı!

Hem şık tasarımı hem de yüksek verimliliği ile yıllardır yol aydınlatması ihtiyaçlarında ilk tercih olan SARDES ürünlerimiz, TEDAŞ şartnamesi için onayını aldı.

Vestel marka ankastre ürünler Avrupark Hayat Projesi’nin mutfaklarını güzelleştiriyor.

Cihan İnşaat ve Emlak Konut GYO iş birliği ile yaklaşık 42.000 metrekarelik alanda
oluşturulan Avrupark Hayat projesinde 1.095 adet konut ve 81 adet ticari ünite bulunuyor.

Turizm Proje Dergisi – Otellerde TV ve İnteraktif TV Sistemleri

Vestel, otel projeleri için çok tercih edilen güçlü bir marka. Vestel olarak otellere, TV, ankastre, aydınlatma, iklimlendirme ve elektrikli araç şarj istasyonu ürün gruplarının tümünde çözümler sunuyoruz ve bu marka gücünü de tüm ürünlerimizde kullanıyoruz.

Vestel Proje Ortağım, İnşaat Sektöründe Anahtar Teslim Çözümler

Vestel Proje Ortağım, Zorlu Holding’in gücü ve yerli Vestel teknolojisinin el ele vermesiyle ortaya çıkan, yenilikçi ve hemen her sektöre çözüm üretebilen bir yapıdır. Vestel teknolojisini ülkemizdeki tüm kurumların kullanımına sunuyoruz.

Vestel Proje Ortağım, VRF iklimlendirme sistemlerinde ikinci nesil ürünlerini sektörün beğenisine sundu

Modern şehirlerin ihtiyacı olarak ortaya çıkan VRF klima sistemleri, proje ofisleri ve yatırımcılar için ideal çözüm sunuyor. Değişken debili sistemler olarak adlandırılan VRF sistemleri (Variable Refrigerant Flow) bir dış üniteyle ve gaz akış dağıtıcıları yardımıyla birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği klima sistemleri olarak tanımlanıyor.

Vestel ürünleri ile HerDem Sağlıklı Yaşam Köylerinde üst seviyede konfor

İstanbul’un en sakin yerlerinden biri olan Silivri’de Makro İnşaat imzası taşıyan,
doğayla iç içe ve sosyal yaşamın ön planda olduğu Herdem Sağlıklı Yaşam Köylerinde
de Vestel marka ürünler ile yaşam alanları çok daha şık ve keyifli bir hale dönüşüyor.