TV - SES

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

KÜÇÜK EV ALETLERİ

ISITMA - SOĞUTMA

AKILLI ÜRÜNLER

Tüm Akıllı Ürünler

MOBİL CİHAZLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Yedek Parça ve Aksesuarlar

Vestel.com.tr Farkını Keşfedin
Ayrıntılar Burada

mobile banner

ANKASTRE

• “Ankastre nedir?” sorusunun cevabını vererek başlayalım. Ankastre, Mutfağınızda daha az yer kaplayıp mutfağınızın daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlayan özel tasarımlı dayanıklı ev eşyalarıdır. Başka bir ifadeyle, bu ürünler yerleştirildiği alana uyum sağlayarak ekstra çıkıntıya sebep olmazlar ve yer kaplamazlar. Bu yüzden biz de Vestel teknolojisini şık tasarımlarla buluşturduk ve sizler için ankastre ürünlerimizi yarattık.
• Ankastre fırın ve ankastre mikrodalga fırın ürünleri ile tezgâh altı ve üstü alandan tasarruf etmeniz şimdi çok kolay. Üstelik birbirinden şık tasarımları ile mutfağınıza yepyeni bir hava katacağınıza eminiz. Üstelik 4 Tepsi 4 Yemek teknolojisi bulunan ankastre fırın modellerimiz sayesinde balık, kiş, börek ve kek gibi 4 farklı yemeği aynı anda kokuları karışmadan pişirebilirsiniz. Zevkinize ve bütçenize en uygun ürünleri bulmak için alt kategorilerden ankastre fırın ve mikrodalga modellerini inceleyip fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.
• BBir mutfağın en olmazsa olmazı şüphesiz ki ocak! Fakat yakıt tipi özelliği olarak gazlı ankastre ocak mı yoksa elektrikli ankastre ocak mı tercih edeceğiniz tamamen size kalmış. “Yok ben karar veremiyorum.” diyorsanız her iki özelliğin de bulunduğu pişirme alanlarına sahip ankastre ocaklarımızı tercih edebilirsiniz. Detaylı özellikler ve ankastre ocak fiyatları için ilgili kategori altında inceleme yapabilirsiniz..
• Ankastre ocak ve davlumbaz ayrılmaz ikili! Mutfağınızı ağır yemek kokularından arındırmak için davlumbaz modellerini, şık ocak tasarımlarına ulaşmak için ise ankastre ocak modellerini inceleyebilirsiniz.
• Biliyoruz buzdolabı tasarımlarımız çok şık ama mutfağınızı bir de ankastre buzdolapları sayesinde bir bütün olarak görmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise her ölçüye uygun farklı ankastre buzdolabı modellerini inceleyebilir; diğer ankastre buzdolabı fiyatlarıyla karşılaştırabilirsiniz.
Yeni ürünlerden ve Vestel ankastre set kampanyalarından haberdar olmak için web sitemize üye olmayı unutmayın. Vestel ankastre ürünleriniz ile ilgili danışmak istediğiniz diğer konular 0 850 222 4 123 numaralı Vestel Müşteri Hizmetleri’ ni 7/24 arayabilirsiniz.

delete