ELEKTRONİK

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

EV ALETLERİ VE SÜPÜRGELER

İKLİMLENDİRME

AKILLI ÜRÜNLER

MOBİLİTE

VESTEL x ASLI FİLİNTA SERİSİ

DİĞER ÜRÜNLER

 
KURUMSAL SATIŞ
0

ANKASTRE

• “Ankastre nedir?” sorusunun cevabını vererek başlayalım. Ankastre, Mutfağınızda daha az yer kaplayıp mutfağınızın daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlayan özel tasarımlı dayanıklı ev eşyalarıdır. Başka bir ifadeyle, bu ürünler yerleştirildiği alana uyum sağlayarak ekstra çıkıntıya sebep olmazlar ve yer kaplamazlar. Bu yüzden biz de Vestel teknolojisini şık tasarımlarla buluşturduk ve sizler için ankastre ürünlerimizi yarattık.
Ankastre fırın ve ankastre mikrodalga fırın ürünleri ile tezgâh altı ve üstü alandan tasarruf etmeniz şimdi çok kolay. Üstelik birbirinden şık tasarımları ile mutfağınıza yepyeni bir hava katacağınıza eminiz. Üstelik 4 Tepsi 4 Yemek teknolojisi bulunanankastre fırın modellerimiz sayesinde balık, kiş, börek ve kek gibi 4 farklı yemeği aynı anda kokuları karışmadan pişirebilirsiniz. Zevkinize ve bütçenize en uygun ürünleri bulmak için alt kategorilerden  ankastre fırın ve  mikrodalga modellerini inceleyip fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.
• Bir mutfağın en olmazsa olmazı şüphesiz ki  ocak!  Fakat yakıt tipi özelliği olarak gazlı ankastre ocak mı yoksa elektrikli ankastre ocak mı tercih edeceğiniz tamamen size kalmış. “Yok ben karar veremiyorum.” diyorsanız her iki özelliğin de bulunduğu pişirme alanlarına sahip ankastre ocaklarımızı tercih edebilirsiniz. Detaylı özellikler ve ankastre ocak fiyatları için ilgili kategori altında inceleme yapabilirsiniz..
Ankastre ocak ve davlumbaz ayrılmaz ikili! Mutfağınızı ağır yemek kokularından arındırmak için  davlumbaz  modellerini, şık ocak tasarımlarına ulaşmak için ise ankastre ocak modellerini inceleyebilirsiniz.
• Biliyoruz buzdolabı tasarımlarımız çok şık ama mutfağınızı bir de ankastre buzdolapları sayesinde bir bütün olarak görmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise her ölçüye uygun farklı ankastre buzdolabı modellerini inceleyebilir; diğer ankastre buzdolabı fiyatlarıyla karşılaştırabilirsiniz.
Yeni ürünlerden ve Vestel ankastre set kampanyalarından haberdar olmak için web sitemize üye olmayı unutmayın. Vestel ankastre ürünleriniz ile ilgili danışmak istediğiniz diğer konular 0 850 222 4 123 numaralı Vestel Müşteri Hizmetleri’ ni 7/24 arayabilirsiniz.