ELEKTRONİK

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

EV ALETLERİ VE SÜPÜRGELER

İKLİMLENDİRME

AKILLI ÜRÜNLER

MOBİLİTE

VESTEL x ASLI FİLİNTA SERİSİ

DİĞER ÜRÜNLER

 
KURUMSAL SATIŞ
0


KURUMSAL ÜRÜNLER SATIŞ FORMU

VRF İklimlendirme Çözümleri

Projenize özel merkezi iklimlendirme sistemleri hakkında bilgi almak ve projenize uygun ürünü belirleyebilmek için iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bıraktığınız bilgiler üzerinden sizinle iletişim kurulacaktır.

Digital Signage Çözümleri

Projenize özel Digital Signage teknoloji çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bıraktığınız bilgiler üzerinden sizinle iletişim kurulacaktır.

Proje Otel İnşaat Çözümleri

Otel ve İnşaat projeleriniz için özel uygulamalarımız hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bıraktığınız bilgiler üzerinden sizinle iletişim kurulacaktır.

LED Aydınlatma Çözümleri

Projelerinize özel LED aydınlatma çözümlerimiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bıraktığınız bilgiler üzerinden sizinle iletişim kurulacaktır.

Kurumsal Toplu Satış

Kurumların kendi ihtiyaçları ve yapacakları promosyon çalışmalarına özel uygulamalar için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bıraktığınız bilgiler üzerinden sizinle iletişim kurulacaktır.

Lütfen konu seçiniz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen il seçiniz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Özel olarak talep edilmedikçe, bize ilettiğiniz taleplerinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz. ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler ,biyometrik ve genetik veriler.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Aydınlatma Metni'ni okudum, kabul ediyorum.
Kurumsal Ürünler Satış Formu Doğrultusunda Kimlik ve iletişim verilerimin; teklif verdiğim alım süreci dışında, mevcut veya ileride oluşabilecek ve bana uygun diğer alım süreçlerine katılabilmem için, Mal / Hizmet Satın Alım Süreçlerinin Yürütülmesi amacıyla, diğer Şirketler ile (Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Vestel Beyaz Eşya San. Ve Tic. A.Ş., Vestel Ticaret A.Ş., Vestel Komünikasyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.,) paylaşılmasına açık rıza veriyorum.
“Rızaya Tabi İşlemler” başlıklı kısımda belirtilen şekilde kişisel verilerimin işlenmesine, Vestel Ticaret A.Ş.’nin duyuru, reklam, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık bir şekilde rıza veriyorum.