ARA
  • Televizyonlar, LED Aydınlatma ÜrünleriUydu Sistemleri, Hediyelik, Telefonlar, Ses ve Görüntü Sistemleri,
  • Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Çamaşır ve Kurutma Makineleri, Bulaşık Makineleri, Pişiriciler, Su PınarlarıŞarap Soğutucular,
  • Kahvaltı Hazırlama, Yiyecek Hazırlama, Ütü Grubu, Kişisel Bakım, Elektrikli Süpürge
  • Ankastre Bulaşık Makineleri, Ankastre Fırınlar, Ankastre OcaklarAnkastre Davlumbazlar, Ankastre Mikrodalga Fırınlar,
  • Klimalar, Isıtıcı ve Termosifon
  • Hp Dizüstü BilgisayarlarDiğer Bilişim Ürünleri, Dizüstü Bilgisayarlar,
  • Tabletler, Akıllı Telefonlar, Aksesuarlar
Campaign description
Daha heyecanlı maçlar, daha keyifli filmler için Vestel TV’ler

102 Ekran ve üzeri Vestel TV'lerde 1.500 TL'ye varan indirimleri kaçırmayın, maçların, filmlerin keyfini yepyeni bir TV ile çıkarın. Üstelik online alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Vestellenmek şimdi Shell'den 50 TL Yakıt Hediyeli

www.vestel.com.tr üzerinden tek seferde 700 TL ve üzeri alışveriş yapan Shell ClubSmart Card sahipleri Shell'den 50 TL değerinde SmartPuan kazanıyor. Bu fırsatı kaçırmayın!

Alerjen ve bakterilere karşı daha etkilisi yok!

Türkiye’nin, 7 alerjen ve 4 bakteriye karşı etkili ilk alerji programına sahip Vestel Çamaşır makineleri 999 TL’den başlayan fiyatlarla sizi bekliyor. Üstelik ücretsiz kargo ve montaj fırsatıyla.

Çamaşır Asmaktan Sıkıldınız mı?

Sizi çamaşır asma çilesinden kurtaracak hem yıkayan hem kurutan Vestel Kurutmalı Çamaşır Makineleri, şimdi 1.629 TL’den başlayan fiyatlarla! Üstelik kargo ve montaj ücretsiz.

Her ihtiyaca uygun derin dondurucular ücretsiz 7 yıl garantili

İster soğutucu ister derin dondurucu olarak kullanılan dual özellikli derin donduruculardan, mutfağınızda daha az yer kaplayan dikey derin donduruculara kadar tüm Vestel Derin Dondurucu modellerinde 7 yı ücretsiz garanti kampanyası devam ediyor. Üstelik online alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Yeni Nesil Vestel Bulaşık Makinelerinde Ekim Ayına Özel Avantajlar!

Alman Test Enstitüsü VDE'den onaylı Vestel Yeni Nesil Bulaşık makineleri zorlu bulaşıklarınızdaki bakterileri %99,9999 oranında yok eder. Üstelik ekim ayına özel 1.099 TL'den başlayan fiyatlarla..

5 Yıl Ücretsiz Garanti, 4 Mevsim Konfor Vestel Klimalar’da

4 mevsim boyunca evinizi dilediğiniz sıcaklıkta tutan Vestel Klimalar, şimdi ücretsiz 5 yıl garanti fırsatıyla. Üstelik online alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Vestel Ankastre Set Alanlar, Buzdolaplarında Şık Fırsatlarla Tanışıyor.

Vestel Ankastre Set alanlara, şık tasarımlı Vestel Buzdolapları şimdi 500 TL’ye varan indirim fırsatı Vestel Mağaza’larında devam ediyor.

Tükiye’nin ilk VitaStore teknolojili buzdolabı Vestel Puzzle’a 1.500 TL indirim fırsatıyla sahip olun.

Vitastore teknolojisi ilesebze meyvelerinizi nem içeriğini koruyarak %60 daha taze tutan Vestel Puzzle Buzdolabı 1.500 TL indirimle sadece 3.899 TL!

Vestel Beyaz Eşya Aylık Broşür - Ekim 2015

Vestel Buzdolapları, Çamaşır ve Bulaşık Makineleri, Derin Dondurucular ve diğer beyaz eşyaların Ekim ayına özel fiyatlarından, tüm kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için aylık broşürü inceleyin.

Venus, Vestel Tablet ve Bilişim Ürünleri Aylık Broşür - Ekim 2015

Venus Akıllı Telefon, vestel Tablet ve Notebook'ların Ekim ayına özel fiyatlarından, tüm kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için aylık broşürü inceleyin.

Vestel Küçük Ev Aletleri Aylık Broşür - Ekim 2015

Vestel Süpürgeler, Ütüler, mutfak aletlerinin Ekim ayına özel fiyatlarından, tüm kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için aylık broşürü inceleyin.

Vestel Ankastre Ürünler Aylık Broşür - Ekim 2015

Vestel Ankastre Setler ve tekli ürünlerin Ekim ayına özel fiyatlarından, tüm kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için aylık broşürü inceleyin.

Vestel Elektronik Ürünler Aylık Broşür - Ekim 2015

Vestel Elektronik ürünlerin Ekim ayına özel fiyatlarından, tüm kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için aylık broşürü inceleyin.