ARA
  • Televizyonlar, LED Aydınlatma ÜrünleriUydu Sistemleri, Hediyelik, Telefonlar, Ses ve Görüntü Sistemleri,
  • Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Çamaşır ve Kurutmalı Çamaşır MakineleriBulaşık Makineleri, Pişiriciler, Su Pınarları, Şarap Soğutucular,
  • Kahvaltı Hazırlama, Yiyecek Hazırlama, Ütü Grubu, Kişisel Bakım, Elektrikli Süpürge
  • Ankastre Bulaşık Makineleri, Ankastre Fırınlar, Ankastre OcaklarAnkastre Davlumbazlar, Ankastre Mikrodalga Fırınlar,
  • Klimalar, Isıtıcı ve Termosifon
  • Hp Dizüstü BilgisayarlarDiğer Bilişim Ürünleri, Dizüstü Bilgisayarlar,
  • Tabletler, Akıllı Telefonlar, Aksesuarlar
Image description
Kredi Kartı ile satın alma koşulları

31 Aralık 2013 tarihinde 28868 no’lu Resmî Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayınlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda 1 Şubat 2014 tarihi itibariyle kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımlarıyla ilişkin yeni düzenlemeyi özetle aşağıdaki gibidir;
• Kredi kartları ile yapılan taksitli işlemlerin tamamı için sunulan ek taksit ve/veya öteleme dahil olmak üzere taksit sayısı 9 ile sınırlandırılmıştır.
• Tüm akaryakıt harcamaları,kuyum harcamaları(kuyum, kuyumculuk faaliyet alanı için her türlü değerli madeni eşya ve değerli taşların satışını kapsar),tüm telekomünikasyon harcamaları (Cep telefonu kontör ve kontörlü telefon kartı satışlarını kapsar),tüm gıda ve yeme-içme harcamaları için taksit yapılması yasaklanmıştır.

Cardfinans’a Özel 9 Taksit Fırsatı!

Kampanya kapsamında 1 Kasım - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında 2-3 arası taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak artı 6 taksit fırsatı sunulacaktır. Artı taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit sayısı üzerine eklenecektir. Kampanya Paketi harici Fix Card’lar, banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir. Fix Card kampanya paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz. Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve heray Fix Card'ınızdan tahsil edilir.
Axess’e Özel Vestel’de +4 Taksit!

Kampanya 01 Kasım-30 Kasım 2015 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan satış noktalarında, vade farksız 100 TL üzeri 2-5 taksitli işlemler için +4 taksit avantajı sunmaktadır. Kampanyadan Axess, Wings, Bank’O Card Axess ve Free sahipleri yararlanabilir. Free için Artı Taksit/Erteleme kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Kampanyaya ticari kartlar dahil değildir.

Maximum Kart'a özel +3 taksit!

Kampanya kapsamında, 01–30 Kasım 2015 tarihleri arasında kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı Vestel bayilerinden yapılacak 100 TL ve üzeri 2-6 arası taksitli alışverişlerde ilave 3 taksit avantajı bulunmaktadır. Maximiles ve Ziraat Bankası Maximum Kartlar kampanyaya dahildir. Şirket Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Aidatsız Maximum Kartlar ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.


Bonus’a özel +2 taksit

01–30 Kasım 2015 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı Vestel yetkili satıcılarında 100 TL ve üzeri 2-7 arası taksitli alışverişlerde +2 taksit kampanyası yapılacaktır. Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Sanal Kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burganbank Bonus, Abank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ING Bank Bonus Business ve Denizbank Bonus Business kredi kartları dahildir. Vadeli Taksit, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. 

World’a özel +2 taksit veya 2 ay taksit erteleme! 

+2 taksit veya 2 ay erteleme uygulaması 30 Kasım 2015 tarihine kadar kampanyaya dahil World Üye İşyerleri’nde yapılan taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanyadaki taksit sayısı, ilave taksit eklenmiş olarak 9 ile sınırlıdır. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, vade farklı satış işlemleri, nakit çekimler, internetten veya mail order ile yapılan harcamalar dahil değildir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Anadolubank, TEB, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. HSBC Advantage ile +4 taksit!

01–30 Kasım 2015 tarihleri arasında HSBC Advantage üyesi işyerlerinde +4 taksit kampanyası geçerli olacaktır. Kampanyaya Ticari Kartlar ve Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler dahil değildir. Uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş olarak 9 ile sınırlıdır. HSBC Concept için artı taksit ve erteleme kampanyalarına katılım ücreti 7,5 TL’dir.


Asyacard’a Özel +4 Taksit!

01-30 Kasım 2015 tarihleri arasında anlaşmalı Vestel mağazalarından AsyaCard ile yapılan 2-5 arası taksitli işlemlerde +4 taksit kampanyası geçerlidir. +4 taksit uygulaması ile en fazla 9 taksit imkanı sağlanacaktır. Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Paraf ile Beyaz Eşya ve Elektronik Sektöründe +6 Taksit veya 4 Ay Erteleme!

Kampanya, 13 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında beyaz eşya ve elektronik sektöründeki Paraf üye işyerlerinden yapılan işlemlerde geçerlidir. Artı taksit kampanyası ile; 100 TL ve üzeri 2 ve 3 taksitli işlemlere +6 taksit; 4 taksitli işlemlere +5 taksit, 5 taksitli işlemlere +4 taksit ve 6 taksitli işlemlere +3 taksit seçenekleri sunulacaktır. Erteleme kampanyası, 100 TL ve üzeri tek çekim, 2,3,4 ve 5 taksitli işlemlere seçmeli olarak sunulacaktır. Artı taksit ve erteleme fırsatı birlikte geçerli değildir. Erteleme kampanyası sanal POS'larda geçerli değildir. Kampanya artı taksit veya erteleme eklenmiş olarak 9 taksit ile sınırlıdır. Parafly ve Business kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.Tavsiye edilen perakende fiyatlarımız 01 Kasım 2015 tarihinden itibaren geçerlidir. Ürünlerimiz yetkili satıcılardan teslim edilir. Vestel, fonksiyonel özellikleri aynı olmak kaydıyla, talep edilen ürünle ilgili herhangi bir model değişikliği söz konusu olursa muadili bir ürün verme veya ürünlerin renk ve görünümlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Talep edilen ürün ile ilgili herhangi bir model değişikliği söz konusu olursa, fonksiyonel özellikleri aynı kalmak kaydıyla muadili bir ürün Vestel yetkili satıcıları tarafından teslim edilecektir. Bu kampanya Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca 13 Haziran 2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Kampanyalı Satışlara İlişkin Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’e ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’a uygundur. Fiyatlar TL (Türk Lirası)’dır. Fiyatlara KDV ve bandrol dahildir. KDV, bandrol veya diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Fiyatlarımız tavsiye edilen fiyatlardır. Belirtilen kampanya bitiş tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkımız mahfuzdur. Olabilecek baskı ve yazım hataları bağlayıcı değildir.

Mağazalarımızdan yaptığınız beyaz eşya alışverişlerinde faydalanabileceğiniz ön ödemeli satış kampanyası sözleşmesi ve katılım formunu aşağıdaki linkte görebilirsiniz.
Ön ödemeli satış kampanyası sözleşmesi
Ön ödemeli satış kampanyası katılım formu