ARA
  • Televizyonlar, LED Aydınlatma Ürünleri, Uydu SistemleriHediyelik, Telefonlar, Ses ve Görüntü Sistemleri,
  • Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Çamaşır ve Kurutma Makineleri, Bulaşık Makineleri, Pişiriciler, Su PınarlarıŞarap Soğutucular,
  • Kahvaltı Hazırlama, Yiyecek Hazırlama, Ütü Grubu, Kişisel Bakım, Elektrikli Süpürge
  • Ankastre Bulaşık Makineleri, Ankastre Fırınlar, Ankastre OcaklarAnkastre Davlumbazlar, Ankastre Mikrodalga Fırınlar,
  • Klimalar, Isıtıcı ve Termosifon, Vantilatörler
  • Dizüstü Bilgisayarlar, Hp Dizüstü BilgisayarlarMasaüstü Bilgisayarlar, Diğer Bilişim Ürünleri,
  • Tabletler, Akıllı Telefonlar, Aksesuarlar
Image description
Kredi Kartı ile satın alma koşulları

31 Aralık 2013 tarihinde 28868 no’lu Resmî Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayınlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda 1 Şubat 2014 tarihi itibariyle kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımlarıyla ilişkin yeni düzenlemeyi özetle aşağıdaki gibidir;
• Kredi kartları ile yapılan taksitli işlemlerin tamamı için sunulan ek taksit ve/veya öteleme dahil olmak üzere taksit sayısı 9 ile sınırlandırılmıştır.
• Tüm akaryakıt harcamaları,kuyum harcamaları(kuyum, kuyumculuk faaliyet alanı için her türlü değerli madeni eşya ve değerli taşların satışını kapsar),tüm telekomünikasyon harcamaları (Cep telefonu kontör ve kontörlü telefon kartı satışlarını kapsar),tüm gıda ve yeme-içme harcamaları için taksit yapılması yasaklanmıştır.

Maximum Kart’a 9 taksit!

Kampanya kapsamında, 1-31 Aralık 2014 tarihleri arasında kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı Vestel bayilerinden yapılacak 2 ve 3 taksitli alışverişlerde ilave 6 taksit avantajı sunulmakta olup, 4 taksitli alışverişlerde ise 3 ay taksit erteleme fırsatı bulunmaktadır. Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Şirket Kredi Kartları, Maximum Aidatsız Kartlar ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.


CardFinans’a özel +5 taksit!

01-31 Aralık 2014 tarihleri arasında, CardFinans üye markası olan işyerlerinden bireysel kredi kartları ile yapılacak 100 TL ve üzeri 2-4 taksitli işlemlerde +5 taksit imkanı sunulacaktır. CardFinans Ticari Kredi kartlarında 500 TL üzeri 2-6 taksitli işlemlerde +3 taksit kampanyası geçerlidir. Kampanya Paketi harici Fix Cardlar, CardFinans Nakit kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyalarına dahil değildir.  


World’e özel +4 taksit

+4 taksit veya 2 ay erteleme uygulaması 31 Aralık 2014 tarihine kadar kampanyaya dahil World Üye İşyerleri’nde yapılan taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanyadaki taksit sayısı, ilave taksit eklenmiş olarak 9 ile sınırlıdır. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, vade farklı satış işlemleri, nakit çekimler, internetten veya mail order ile yapılan harcamalar dahil değildir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Anadolubank, TEB, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. 

Asyacard’a özel +7 taksit

+7 taksit kampanyası 01–31 Aralık 2014 tarihleri arasında anlaşmalı Vestel mağazalarından AsyaCard ile yapılan 2 taksitli işlemlerde geçerlidir. +7 taksit uygulaması ile en fazla 9 taksit imkanı sağlanacaktır. Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Bonus’a özel +3 taksit

Kampanya, 01-31 Aralık 2014 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri 2-6 arası seçmeli taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanyada en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır. Kampanya, Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, American Express, Sanal Kartlar ve Bonus Card’lar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Vadeli Taksit, Fibabanka Bonus, American Express Business (Ticari), Bonus Flexi, Bonus Genç, TEB Bonus Business ve Denizbank Bonus Business kredi kartları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.HSBC Advantage karta özel +5 taksit!

01-31 Aralık 2014 tarihleri arasında HSBC Advantage üyesi işyerlerinde +5 taksit kampanyası geçerli olacaktır. Kampanyaya Ticari Kartlar ve Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler dahil değildir. Uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş olarak 9 ile sınırlıdır. HSBC Concept için artı taksit ve erteleme kampanyalarına katılım ücreti 4 TL’dir.Axess'e özel +4 taksit!

Axess’e özel +4 taksit kampanyası bireysel kredi kartları ile yapılacak 100 TL ve üzeri vade farksız 2-5 arası taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya dönemi boyunca taksitli işlemlerden chip-para kazanımı olmayacaktır. Kampanya 01-31 Aralık 2014 tarihleri arasında gecerlidir. Kampanyadan Axess, Wings, Fish, Carrefour Axess, Free kart, Bank’O Card Axess sahipleri yararlanabilecektir. Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir. Free için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.


Paraf ile Beyaz Eşya sektöründe +5 taksit!

Kampanya, 1–31 Aralık 2014 tarihleri arasında Paraf POS‘larından yapılacak 200 TL ve üzeri 2-4 arası taksitli işlemlere +5 taksit, 5 taksitli işlemlere +4 taksit, 6 taksitli işlemlere +3 taksit, 7 taksitli işlemlere ise 2 ay erteleme olarak uygulanacaktır. Kampanya artı taksit eklenmiş olarak 9 taksit ile sınırlıdır. Parafly ve Business kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal/iade işlemleri dahil değildir.Tavsiye edilen perakende fiyatlarımız 01 Aralık 2014 tarihinden itibaren geçerlidir. Ürünlerimiz yetkili satıcılardan teslim edilir. Vestel, fonksiyonel özellikleri aynı olmak kaydıyla, talep edilen ürünle ilgili herhangi bir model değişikliği söz konusu olursa muadili bir ürün verme veya ürünlerin renk ve görünümlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Talep edilen ürün ile ilgili herhangi bir model değişikliği söz konusu olursa, fonksiyonel özellikleri aynı kalmak kaydıyla muadili bir ürün Vestel yetkili satıcıları tarafından teslim edilecektir. Bu kampanya Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca 13 Haziran 2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Kampanyalı Satışlara İlişkin Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’e ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’a uygundur. Fiyatlar TL (Türk Lirası)’dır. Fiyatlara KDV ve bandrol dahildir. KDV, bandrol veya diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Fiyatlarımız tavsiye edilen fiyatlardır. Belirtilen kampanya bitiş tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkımız mahfuzdur. Olabilecek baskı ve yazım hataları bağlayıcı değildir.

Mağazalarımızdan yaptığınız beyaz eşya alışverişlerinde faydalanabileceğiniz ön ödemeli satış kampanyası sözleşmesi ve katılım formunu aşağıdaki linkte görebilirsiniz.
Ön ödemeli satış kampanyası sözleşmesi
Ön ödemeli satış kampanyası katılım formu