ARA
  • Televizyonlar, LED Aydınlatma ÜrünleriUydu Sistemleri, Hediyelik, Telefonlar, Ses ve Görüntü Sistemleri,
  • Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Çamaşır ve Kurutmalı Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Pişiriciler, Su PınarlarıŞarap Soğutucular,
  • Kahvaltı Hazırlama, Yiyecek Hazırlama, Ütü Grubu, Kişisel Bakım, Elektrikli Süpürge
  • Ankastre Bulaşık Makineleri, Ankastre Fırınlar, Ankastre OcaklarAnkastre Davlumbazlar, Ankastre Mikrodalga Fırınlar,
  • Klimalar, Isıtıcı ve Termosifon
  • Toshiba Dizüstü BilgisayarlarHp Dizüstü Bilgisayarlar, Diğer Bilişim Ürünleri, Dizüstü Bilgisayarlar,
  • Tabletler, Akıllı Telefonlar, Aksesuarlar
Image description
Kredi Kartı ile satın alma koşulları

31 Aralık 2013 tarihinde 28868 no’lu Resmî Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayınlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda 1 Şubat 2014 tarihi itibariyle kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımlarıyla ilişkin yeni düzenlemeyi özetle aşağıdaki gibidir;
• Kredi kartları ile yapılan taksitli işlemlerin tamamı için sunulan ek taksit ve/veya öteleme dahil olmak üzere taksit sayısı 9 ile sınırlandırılmıştır.
• Tüm akaryakıt harcamaları,kuyum harcamaları(kuyum, kuyumculuk faaliyet alanı için her türlü değerli madeni eşya ve değerli taşların satışını kapsar),tüm telekomünikasyon harcamaları (Cep telefonu kontör ve kontörlü telefon kartı satışlarını kapsar),tüm gıda ve yeme-içme harcamaları için taksit yapılması yasaklanmıştır.

Cardfinans’a Özel +4 Taksit Fırsatı!

01-29 Şubat 2016 tarihleri arasında, Kart sahipleri, CardFinans üye markası olan işyerlerinden bireysel ve ticari kredi kartları ile yapacakları 100 TL-50.000 TL arası beyaz eşya alışverişlerinde 2-8 taksitli işlemlerde +4 taksit imkanına sahip olacaklar. CardFinans Ticari Kredi kartlarında 100 TL-50.000 TL arası 2-4 taksitli işlemlerde +5 taksit kampanyası geçerlidir. Kampanya Paketi harici Fix Cardlar, CardFinans Nakit kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyalarına dahil değildir.  
Axess’e özel vade farksız 3 ve 6 taksitli işlemlerde +6 taksit ve vade farksız 10 taksitli işlemlerde 2 ay erteleme

Kampanyada +6 TAKSİT imkanı 100 TL üzeri vade farksız 3 VE 6  taksitli işlemlerde geçerlidir. + taksit uygulaması ile vade farksız en fazla 12 taksit imkanı bulunmaktadır. Kampanyada 2 AY ERTELEME imkanı 100 TL üzeri vade farksız 10  taksitli işlemlerde geçerlidir. Erteleme uygulaması ile vade farksız en fazla 12 taksit imkanı bulunmaktadır. Kampanyadan Axess, Wings, Fish, Carrefour Axess, Free kart, Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar  kampanyaya dahil değildir

Maximum Kart'a özel 100 TL ve üzeri 2 ve 3 taksitli işlemlerde ilave 6 taksit avantajı

Kampanya kapsamında, 01-29 Şubat 2016 tarihleri arasında kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı Vestel bayilerinden yapılacak 100 TL ve üzeri 2 ve 3 taksitli alışverişlerde ilave 6 taksit avantajı bulunmaktadır. Maximiles ve Ziraat Bankası Maximum Kartlar kampanyaya dahildir. Şirket Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Aidatsız Maximum Kartlar ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.


Bonus’a özel +2 taksit!

01-29 Şubat 2016 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı Vestel yetkili satıcılarında Bonus’a +2 taksit kampanyası 100TL ve üzeri 2 ile 10 arası seçmeli taksitli alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada en yüksek taksit sayısı; beyaz eşya satışları için 12 taksit, diğer ürün grupları için 9 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir. Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burganbank Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ING Bank Bonus Business ve Denizbank Bonus Business kredi kartları dahildir.

World’a özel +2 taksit veya 2 ay taksit erteleme! 

+2 taksit veya 2 ay erteleme uygulaması 29 Şubat 2016 tarihine kadar kampanyaya dahil World Üye İşyerleri’nde yapılan taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanyadaki taksit sayısı, ilave taksit eklenmiş olarak 9 ile sınırlıdır. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, vade farklı satış işlemleri, nakit çekimler, internetten veya mail order ile yapılan harcamalar dahil değildir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Anadolubank, TEB, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. HSBC Advantage ile +6 taksit!

01-29 Şubat 2016 tarihleri arasında HSBC Advantage üyesi işyerlerinde +6 taksit kampanyası geçerli olacaktır. Kampanyaya Ticari Kartlar ve Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler dahil değildir. Uygulanacak taksit sayısı, beyaz eşya için artı taksit eklenmiş olarak 12 ile sınırlıdır. HSBC Concept için artı taksit ve erteleme kampanyalarına katılım ücreti 4 TL’dir.


Asyacard’a Özel +4 Taksit!

01 Ocak – 31 Mart tarihleri arasında anlaşmalı Vestel mağazalarından AsyaCard ile yapılan 2-5 arası taksitli işlemlerde +4 taksit kampanyası geçerlidir. +4 taksit uygulaması ile en fazla 9 taksit imkanı sağlanacaktır. Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Paraf ile Beyaz Eşya ve Elektronik Sektöründe +5 Taksit!

Kampanya 29 Şubat tarihine kadar Beyaz Eşya sektöründeki Paraf üye işyerlerinden yapılan 100 TL ve üzeri 2 ilâ 7 taksitli işlemlere +5 taksit seçmeli olarak sunulacaktır. Kampanyaya katılan sanal üye işyerlerinde sanal POS’ lardan yapılacak kampanya koşullarını sağlayan işlemlerde otomatik olarak + taksit eklenecektir. Kampanya artı taksit eklenmiş olarak beyaz eşya alışverişleri için 12 taksit, telekomünikasyon hariç diğer alışverişler için 9 taksit ile sınırlıdır. Parafly , Sanal ve Business kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyalardan yararlanabilmek için seçilen kampanyanın satış görevlisine belirtilmesi gerekmektedir. Yararlanılacak olan kampanyaya ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.Tavsiye edilen perakende fiyatlarımız 01 Şubat 2016 tarihinden itibaren geçerlidir. Ürünlerimiz yetkili satıcılardan teslim edilir. Vestel, fonksiyonel özellikleri aynı olmak kaydıyla, talep edilen ürünle ilgili herhangi bir model değişikliği söz konusu olursa muadili bir ürün verme veya ürünlerin renk ve görünümlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Talep edilen ürün ile ilgili herhangi bir model değişikliği söz konusu olursa, fonksiyonel özellikleri aynı kalmak kaydıyla muadili bir ürün Vestel yetkili satıcıları tarafından teslim edilecektir. Bu kampanya Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca 13 Haziran 2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Kampanyalı Satışlara İlişkin Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’e ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’a uygundur. Fiyatlar TL (Türk Lirası)’dır. Fiyatlara KDV ve bandrol dahildir. KDV, bandrol veya diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Fiyatlarımız tavsiye edilen fiyatlardır. Belirtilen kampanya bitiş tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkımız mahfuzdur. Olabilecek baskı ve yazım hataları bağlayıcı değildir.

Mağazalarımızdan yaptığınız beyaz eşya alışverişlerinde faydalanabileceğiniz ön ödemeli satış kampanyası sözleşmesi ve katılım formunu aşağıdaki linkte görebilirsiniz.
Ön ödemeli satış kampanyası sözleşmesi
Ön ödemeli satış kampanyası katılım formu