ELEKTRONİK

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

EV ALETLERİ VE SÜPÜRGELER

İKLİMLENDİRME

AKILLI ÜRÜNLER

MOBİLİTE

VESTEL x ASLI FİLİNTA SERİSİ

DİĞER ÜRÜNLER

0
 

VESTEL DESTEK UYGULAMALARI KULLANIM ŞARTLARI TAAHÜTNAMESİ


İşbu “Taahütname”; Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:199 Levent-Şişli/İstanbul adresinde yerleşik Vestel Ticaret A.Ş. (“VESTEL”) ile Kullanıcı arasında www.vestel.com.tr internet sitesi üzerinde bulunan “Canlı Destek”, “Bize Yazın” ve “Talep Oluştur” isimli uygulamaların kullanımına ilişkin hak ve yükümlülüklerin belirlenmesi amacıyla yapılmıştır.

Yukarıda belirtilen amaç doğrultusunda, Kullanıcı aşağıdaki hususları kabul, beyan ve taahhüt eder:


1. İşbu Taahhütname ile Kullanıcı, www.vestel.com.tr internet sitesinde yer alan Uygulamayı sadece Vestel markalı ürünlerde yaşadığı şikayetini, Vestel müşteri hizmetleri ile yazılı döküman, fotoğraf,ses kaydı ve video paylaşımı şeklinde kullanarak paylaşacağını başka bir amaç kapsamında kullanmayacağını ve bu Uygulamayı tamamen veya kısmen herhangi bir şekilde değiştirmeyeceğini, kopyalamayacağını veya çoğaltmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

2. Vestel, önceden bildirimde bulunmaksızın söz konusu Uygulamayı iptal etme,değiştirme hakkını saklı tutar

3. Uygulamada meydana gelebilecek herhangi bir sorundan dolayı maddi veya manevi herhangi bir zarardan Vestel hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

4. Şikeyetini, Uygulamaya yazılı doküman ,görüntü,ses kaydı yükleyerek Vestel yetkili personeline bildiren Kullanıcı , Türk Ceza Kanunu, 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun ve diğer ilgli mevzuat uyarınca suç teşkil edecek eylemlerden kaçınacağını, kamu düzenine ,ahlaka , 3.şahısların maddi manevi haklarına zarar verecek paylaşımlarda bulunmayacağını, aksi takdirde tüm hukuki ve cezai sorumluluğun kendisine ait olacağını kabul ve taahhüt etmektedir.

5. Vestel tarafından talep edilen veya Kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya web siteleri üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Vestel ve Zorlu Grubuna ait şirketler tarafından, Kullanıcı’nın kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veritabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

6. Kullanıcı, kişisel bilgilerinin Zorlu Grubuna ait şirketler ile paylaşılmasına, Vestel ve bağlı bulunduğu Zorlu Grubuna ait şirketlerin her türlü kampanya, promosyon, satış, reklam ve hizmetlerinden haberdar edilmesine izin vermektedir.

7. Kullanıcı, Uygulamanın kullanımı sırasında, Vestel’e veya Vestel’in bağlı olduğu Zorlu Grubu’na ait şirketlere doğrudan ya da dolaylı olarak zarar verdiği takdirde, Vestel’in veya Vestel’in bağlı bulunduğu şirketlerin uğrayacağı doğrudan ve dolaylı her türlü zararı karşılamakla yükümlü olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

8. Kullanıcı, Uygulamayı ve içindeki Uygulamaları kullanmakla, işbu katılım koşullarını okuyup, kabul ettiğini, yukarıda yer alan taahhütlere aykırı tutum ve hareketleri nedeniyle Vestel, diğer katılımcılar, 3. kişiler veya yetkili merciler nezdinde karşılaşılabilecek her türlü dava, tazminat ve sair tüm taleplerin doğrudan muhattabı olduğunu ve Vestel’in bu hususta herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Vestel’in yukarıda yazılı kullanım koşullarını gerektiğinde güncelleme yetkisi saklıdır.