e-randevu

E-RANDEVU

E-RANDEVU

VestelSİPARİŞİMİN TESLİMİ İÇİN TÜM GÜN EVDE Mİ BEKLEMELİYİM?

VestelSİPARİŞİM TESLİM EDİLDİĞİNDE AYNI ANDA KURULUMU DA YAPILACAK MI?

VestelKURULUM İÇİN AYRI BİR EKİP Mİ GELECEK?

VestelTESLİMAT, KARGO TARAFINDAN MI YAPILACAK, BEN EVDE KURULUM İÇİN SERVİS Mİ BEKLEYECEĞİM?

Bu gibi soruların gün planınızı yaparken sizi endişelendirdiğini biliyoruz ve size tüm bu soruları bir kenara bıraktıracak Vestel’in randevu hizmetini sunuyoruz.

Teslimat randevusu, sizin seçtiğiniz gün ve saat aralığında olur; ürününüz Vestel yetkili servisimiz tarafından teslim edilir ve kurulumu yapılır.
Vestel’le Olur, Neden Olmasın?

Vestel E-RANDEVU

Randevu hizmeti nedir?

Randevu hizmeti, montaj/kurulum gerektiren ürünlerde, siparişlerinizin istediğiniz gün ve saatte teslimatının ve kurulumunun yapılması demektir. Vestel yetkili servisi, talep ettiğiniz tarih ve zaman aralığında ürününüzü adresinize getirerek kurulumunu tamamlayacaktır. Randevu hizmeti, vestel.com.tr siparişleri için geçerlidir.

Vestel E-RANDEVU

Randevu hizmeti hangi ürünler için uygulanır?

Randevu hizmeti, tüm kurulum gerektiren ürünler için geçerlidir. Kurulum gerektirmeyen ürünler lojistik firmaları aracılığıyla sevk edilmektedir.

Vestel E-RANDEVU

Hangi bölgeler için randevu hizmeti sunuluyor?

Bu hizmet Türkiye’deki tüm il ve ilçelerde geçerlidir. *

Teknolojilerimiz her eve girsin, herkese ulaşsın, hepimizin daha konforlu anları, daha güzel günleri olsun diye biz durmadan çalışıyor, en iyiyi, en yeniyi arıyoruz.

Ve her defasında aynı cümleyi kuruyoruz: Vestel'le Olur, Neden Olmasın?

* Günlük hizmet veremediğimiz bölgeler kapsam dışıdır. Adresiniz bölgenize hizmet veren Vestel yetkili servisimizin günlük hizmet planı dahilinde değil ise sizinle alternatif randevu tarih ve saati için iletişime geçeceğiz.

Nasıl randevu alabilirim?

Siparişinizdeki ürünler kurulum gerektiriyorsa siparişinizin ödemesi tamamlanır tamamlanmaz "Randevulu Teslimat" seçeneği aktif olacaktır. Sipariş sonuç sayfasında randevu tarihi için seçim yapın. Gelen takvim ekranında istediğiniz gün ve zaman aralığını seçerek işleminizi tamamlayın.

Vestel.com.tr üzerinden siparişinizi oluşturduktan sonra randevunuzu planlamadıysanız endişelenmeyin! SMS yoluyla da randevu sayfasını ileteceğiz. Bu mesajda yer alan sayfadan da kurulum talep ettiğiniz tarihi ve saat aralığını seçebilirsiniz.

0850 222 4123 Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Sipariş Tamamlandı

  Sipariş
  Tamamlandı

 • E-Randevu Sayfası

  E-Randevu
  Sayfası

 • Tarih / Saat Seçimi

  Tarih / Saat
  Seçimi

 • Randevunuz Oluşturuldu

  Randevunuz
  Oluşturuldu

Vestel E-RANDEVU

Randevu hizmeti hangi gün ve saatlerde geçerlidir?

Randevu hizmeti hafta içi ve cumartesi günleri 09:00 - 19:00 saatleri aralığında geçerlidir.

Vestel E-RANDEVU

Randevu teslimat ve kurulum hizmetinin ücreti nedir?

Bu hizmet için herhangi bir ek ücret alınmamaktadır. Teknolojilerimiz her eve girsin, herkese ulaşsın, hepimizin daha konforlu anları, daha güzel günleri olsun diye biz durmadan çalışıyor, en iyiyi, en yeniyi arıyoruz.

Ve her defasında aynı cümleyi kuruyoruz: Vestel'le Olur, Neden Olmasın?

Randevumu nasıl değiştirebilirim?

Randevu değişikliği için 0850 222 4123’ü arayarak Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vestel

Randevu sonrasında yapılması gerekenler nelerdir?

Randevu aldığınız saatlerde kurulum işleminiz tamamlanacaktır. Kurulum öncesi yetkili servisimiz sizi adres ve randevu teyidi için arayacaktır.

Vestel

Randevu almazsam ne olur?

Vestel Yetkili Servisi teslimat/kurulum planlaması için sizinle iletişime geçecektir.

Vestel

Randevu zamanında teslimat adresinde bulunmazsam ne olur?

Vestel Yetkili Servisi teslimat sırasında adreste sizi bulamazsa siparişiniz yetkili servise geri gönderilir. Yetkili servis sizinle iletişime geçerek yeniden bir teslimat günü belirler.


“Vestel.com.tr” üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde, kurulum hizmeti gerektiren ürünler, e-randevu hizmeti kapsamında olacaktır. Kurulum hizmeti olan siparişlerinizde, size sunulan seçenekler arasındaki, size uygun tarihe göre seçiminizi yapılabilirsiniz. Sunulan seçenekler, Yetkili Servisimizin iş planı doğrultusunda size en uygun tarih ve saatleri içerir. Randevu aldığınız tarih ve saatte sizi ziyaret etmemizle ilgili olağan dışı bir durum söz konusu olur ise, Vestel Müşteri Hizmetleri’miz sizinle iletişime geçecektir. Uygulama, kurulum hizmeti gerektiren bir (1) adet ürün içeren siparişler için geçerli olup, birden fazla kurulum ya da hizmet talebi olması halinde geçerli olmayacaktır. E-randevu hizmeti, seçili bölgelerde geçerlidir. Bulunduğunuz bölge hizmet kapsamı dışı ise, işlem anında Vestel Müşteri Hizmetleri’nden bilgilendirme yapılacaktır. Sonrasında planlama yetkili servisimiz tarafından yapılacaktır. Uygulama Vestel Ticaret A.Ş. tarafından belirlenecek koşullar dâhilinde değişiklik gösterebilir. Mücbir sebep halleri saklıdır.

Vestel
Vestel'le Olur. Neden Olmasın?

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR