ELEKTRONİK

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

EV ALETLERİ VE SÜPÜRGELER

İKLİMLENDİRME

AKILLI ÜRÜNLER

MOBİLİTE

VESTEL x ASLI FİLİNTA SERİSİ

DİĞER ÜRÜNLER

 
KURUMSAL SATIŞ
0

Vestel PUZZLE FD65001 EX VAKUM 584 Lt Gardırop Tipi Buzdolabı

 • Vakum Teknolojisi
 • Multizone Teknolojisi
 • Taze Hava Teknolojisi
 • 0°C Bölmesi
Ürün Bilgi Formu
71.519
Vade farksız 9 taksit ile ayda 7.947 TL
Seçili Geniş Hacimli Buzdolabı Alımında Seçili Süpürgelerde 8.000 TL İndirim
 • Tavsiye Edilen Perakende Fiyatıdır.
Ürün Bilgi Formu
 • 3 Yıl Garanti
 • Ücretsiz Montaj
 • Ücretsiz Nakliye
Karşılaştır
 • 1
  Multizone Teknolojisi

  Sadeleşme ve işlevselliğin bir arada olduğu tüketim malları, günümüzün en revaçta olan ürünlerini oluşturuyor. Hatta sadece belli başlı değil, hemen her üründe aynı beklenti söz konusu. Peki ya aynı işlev, her gıda için farklı koruma koşulu gerekmesine rağmen bir buzdolabından da beklenebilir mi? Vestel’in multizone bölmeli (çok işlevli bölme) buzdolapları ile evet! Çift multizone özelliklerine sahip olması bakımından dünyada ilk ve tek olan Vestel Puzzle buzdolapları, çok işlevli akıllı bölmeleri sayesinde 14 farklı şekilde kullanılabiliyor. (Maya Teknolojisi bulunan ürünlerimizde, Mayalama fonksiyonu da dahil edildiği zaman kombinasyon sayısı 19 olmaktadır.) Multizone bölmeler, ihtiyaç durumunda dondurucu ya da soğutucu olmak üzere iki farklı şekilde ayarlanabiliyor. Kullanılmadığı zaman kapatılarak enerji tasarrufu sağlaması sayesinde ise hem gıdalarınıza hem de cebinize dost oluyor.

 • 1
  Vakum Teknolojisi

  Ambalajı açıldıktan sonra tek seferde tüketimeyen gıdaların raf ömürleri azalmaya başlar. Buzdolabı kapağında bulunan Vakum Teknolojisi ile gıdalarınızın bulunduğu vakum poşetlerinin havasını alarak, gıdaların hava ile temasını engelleyebilir, yiyeceklerinizin tazeliğini ve raf ömrünü uzatabilirsiniz. Aynı zamanda poşetlerin içerisindeki havanın alınmasıyla birlikte atıl hacimler uzaklaştırılarak, gıdalarınızı saklamak için daha küçük alanlara ihtiyaç duyarsınız.

 • 1
  Vita Depo

  Sebzelerinizin ömrü daha uzun olsun ister miydiniz? Vestel Puzzle Buzdolapları ile bu mümkün! Yalnızca sıradan bir buzdolabı değil, aynı zamanda sağlığınızı düşünen teknolojiler de tasarlayan Vestel, Vita Depo özelliği ile nemini ve vitaminini koruyan sebzelere sahip olmanızı sağlıyor. Vita Depo, soğutucu modunda kullanılan bölmelerdeki nem miktarını yüksek tutup, sıcaklık salınımını minimize ederek bu bölmelerde sakladığınız gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlar.

 • 1
  Akıllı Sensör Teknolojisi

  Buzdolabınızdaki Akıllı Sensör Teknolojisi, dış ortam değişimlerini algılayarak dolabınızın iç sıcaklıklarını düzenler ve gıdalarınızın sıcaklığını muhafaza eder. Ayrıca, kapının sık açıldığı durumlarda iç ortam sıcaklığını anlık ölçerek otomatik olarak ayarlar, böylece enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. İçerisindeki defrost sensörü sayesinde uygun zamanlarda otomatik buz çözerek dolabınızın soğutma performansına destek olur.
  *Görselde kullanılan buzdolabı görseli temsilidir.

 • 1
  Taze Hava Teknolojisi

  Buzdolapları, ne kadar düşük sıcaklığa sahip olursa olsun, onlarca çeşit gıdayı bir arada ve kapalı bir ortamda barındırmasından dolayı besinlerin ömrünün kısalmasına neden olabiliyor. Üstelik aynı hava kaynağının hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerinde sirkülasyonu nedeniyle, yiyeceklerinizin tadı ve kokusu da değişiyor. Mevcut buzdolabınız için geçerli olan bu durum, Vestel’in taze hava teknolojisi ile geçmişte kalıyor! Taze hava teknolojisine sahip buzdolapları, ikili soğutma sistemi sayesinde hem dondurucuda hem soğutucuda iki bağımsız hava döngüsü yaratıyor. Böylece buzdolabınızın içerisinde sürekli temiz hava dolaşırken, yiyeceklerinizin kokusu da birbirine karışmıyor. Farklı hava akımları sayesinde soğutucu bölmesinde yiyeceklerin daha uzun süre taze kalmasının yanı sıra dondurucu bölmesinde ise karlanma veya buzlanma olmuyor.

 • 1
  Çok Yönlü Soğutma Sistemi

  Mutfak alışverişine henüz çıktınız ve damak zevkinize hitap eden bir dolu yiyecekle eve döndünüz. Peki, buzdolabına yerleştirirken hangi yiyeceklerden vazgeçebilirsiniz? Böyle bir durum elbette söz konusu olamaz değil mi? Ancak mevcut buzdolabınız, sadece tek bir noktadan hava üflemesi nedeniyle özellikle de tüm raflar dolu olduğunda soğukluğu her bölgeye eşit dağıtamıyor olabilir. Bu durumda ise belli raflarda yer alan yiyecekler korunurken diğer raflardakiler anında bozulmaya başlar. Vestel buzdolaplarında yer alan çok yönlü soğutma sistemi, her rafa ayrı ayrı hava üflenmesini sağlayarak buzdolabınızın her yerini eşit oranda soğutuyor. Böylece buzdolabınız tamamen dolu olduğunda bile gıdalarınız ilk günkü gibi taze kalıyor.

 • 1
  Tatil Modu

  Vestel buzdolaplarında bulunan tatil modu, buzdolabınızın soğutucu bölmesinin uzun süre kullanılmayacağı durumlarda aktif hale getirilerek sadece dondurucu bölmenizde gıdalarınızı muhafaza etmenize imkan sağlar. Aynı zamanda tatildeyken buzdolabınızı ihtiyacınıza göre çalıştırarak enerjiden de tasarruf etmiş olursunuz.

 • 1
  Parti Modu (İçecek Soğutma)

  Vestel buzdolaplarında bulunan parti (içecek soğutma) modu sayesinde dondurucuya koyduğunuz içecekleriniz seçtiğiniz süre zarfında soğutulur ve içecekleriniz servise hazır hale geldiğinde buzdolabınız sizi sesli bildirim ile uyarır. Böylece içeceklerinizi dondurucuda unutmadan, kolay ve rahat bir şekilde soğutabilirsiniz. Mod seçimi ile ilgili detaylı yönlendirme için ürün kullanım kılavuzunu inceleyiniz.

 • 1
  Ekonomi Modu

  Vestel buzdolaplarında bulunan ekonomi modu aktif edildiğinde buzdolabınızın kapılarının çok sık açılmaması durumunda güç tüketimini azaltır. Dış ortam koşullarına göre buzdolabınızı ideal sıcaklığa ayarlar ve böylece enerjide %10’a varan* tasarruf sağlar. Mod seçimi ile ilgili detaylı yönlendirme için ürün kullanım kılavuzunu inceleyiniz.
  *25C ortamda buzdolabı maksimum konumda iken ekonomi moda ayarlandığında olan elektrik tüketimidir. Modele göre değişkenlik gösterir.

 • 1
  Sesli Kapı Açık Alarmı

  Akşam için çok özel misafirleriniz geliyor ve sizin oldukça geniş bir menü hazırlamanız şart! Hazırlayacağınız yemekler içinse çoktan alışverişe çıkıldı. Derken; saat epeyce ilerledi ve artık yemekleri hazırlamaya başlamanız gerekiyor. Fakat o da ne? Uzun saatler boyunca siz yemeğinizi hazırlarken birden dolabınızın açık kaldığını fark ettiniz. Ancak ne zamandır açık olduğunu bilmediğinizden epeyce elektrik harcamış olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Bu hikaye size de bir yerlerden tanıdık geldi mi? Vestel’in akıllı buzdolapları sayesinde artık açık kalan kapaklardan kurtulmanız mümkün. “Kapı Açık Alarm Fonksiyonu” ile buzdolabınızın kapağı 2 dakikadan fazla açık kaldığında alarm devreye girer ve böylece uyarılırsınız.

 • 1
  Çocuk Kilidi Modu

  Ürettiği teknolojilerin yanı sıra güvenliğinizi de düşünen Vestel, çocukların beyaz eşya ile olan temaslarını, tehlikeli olması sebebi ile en aza indirmek için çalışıyor. Çocukların en sık temasta bulundukları eşyalardan biri olan buzdolapları için de “Çocuk Kilidi” modunu tasarlayan Vestel, her şeyden önce onların güvenliğini düşünüyor. Siz de Vestel buzdolaplarında yer alan bu modu kolaylıkla aktifleştirerek, çocuklarınızın düğmeler ile oynamalarını önleyebilirsiniz. Ayrıca bu mod sayesinde hali hazırda seçmiş olduğunuz ayarlamaların da değiştirilmesine engel olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman kaldırabileceğiniz bu mod ile hem siz hem de çocuklarınızın güvenliği sağlanmış olur.

 • 1
  Ekran Koruma Modu

  Enerji tasarrufu denilince genelde herkesin aklına yalnızca daha az enerji ile çalışan ana güç motorları gelir. Ancak Vestel buzdolapları ile enerji tasarrufu yalnızca ürünün güç motorlarında saklı değildir. Çünkü tasarrufu, dilediğiniz her an yapabilmeniz mümkün! Enerji tasarrufu adına tasarlanan “Ekran Koruma Modu” da bunlardan biri. Bu modu, buzdolabınızın dokunmatik dijital ekranı üzerinde yer alan “mod” butonuna, parmağınızı 5 saniye boyunca basılı tutarak aktifleştirebilirsiniz. “Ekran Koruma Modu” sayesinde buzdolabınızın kapağını açıp kapatmadığınız takdirde ekran ışığı yanmayacak ve kapalı bir konumda görünecektir. Kapağı açtığınızda ise seçili olan tüm ayarlarınız, dijital ekranda belirecektir.

 • 1
  Hareket Kolaylığı Sağlayan Tekerlekler

  “Mutfakta temizliği zorlaştıran en zor şey nedir?” sorusunu yöneltsek, şüphesiz ki pek çoğunuz, buzdolabının arkasını temizlemek cevabını verirdi. Ancak bu en büyük zorluk olarak kabul edilen şey, Vestel akıllı buzdolaplarının kullanışlı fonksiyonları ile artık geçmişte kalıyor! Yeni nesil Vestel buzdolaplarının altında yer alan “Hareket Kolaylığı Sağlayan Tekerlekler” sayesinde, temizlik esnasında buzdolabınızı dilediğiniz gibi hareket ettirebilir, dip köşe mutfak temizliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik yalnızca temizlikte değil, mutfak dizaynınızı değiştirmek istediğiniz her an, tekerlekler imdadınıza koşacak. Yerli üretimin gururu Vestel ile hayatınızı kolaylaştıran çözümler için siz de hemen bir Vestel buzdolabı edinin, farkı görün!

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • Kokuları Birbirine Karıştırmayan Özel Soğutma Sistemi

  Özel Soğutma Sistemi ile soğutucu ve dondurucu bölmeler arasından koku geçisini engeller, yiyeceklerinizi daha uzun süre taze saklar.

 • Çok Yönlü Soğutma Sistemi

  Çok Yönlü Soğutma Sistemi her rafa ayrı ayrı hava üfleyerek, buzdolabınızın her yerinde aynı oranda soğutma sağlar. Buzdolabınız tamamen dolu olduğu durumda bile, bu sistem sayesinde, gıdalarınızda beklenen soğutma performansına sahip olacaksınız.

 • Kırılmaya Dayanıklı Özel Cam Raflar

  Kırılmaya dayanıklı özel cam raflar sayesinde, büyük ve ağır yiyeceklerinizi gönül rahatlığıyla buzdolabınızda saklayabilirsiniz. Cam raf tasarımları temperli ve serigrafilidir.

 • Ekonomi-Tatil-Parti Modları

  Buzdolabınızı uzun süre kullanmayacaksanız Tatil Moduna alabilirsiniz. Tatil modu Buzdolabınızı olması gereken minimum soğukluk derecesinde tutarak yiyeceklerinizi bıraktığınız tazelikte bulmanızı sağlar. Üstelik bu modda kompresör sürekli devreye girmediği için enerjiden de tasarruf edersiniz. Parti modunu seçtiğinizde dondurucuya koyduğunuz içecekleriniz servise hazır hale geldiğinde buzdolabınız sizi sesli uyarır. Böylece içeceklerinizi dondurucuda unutmadan, kolay ve rahat bir şekilde soğutabilirsiniz. Vestel Buzdolabınızda Ekonomi modu seçiliyken ek enerji tasarrufu sağlarsınız.

 • Çok Amaçlı Bölme (Kahvaltılık+ 0°C Bölmesi)

  Vestel Buzdolaplarında yer alan Çok Amaçlı Bölme (Kahvaltılık+ 0°C Bölmesi) sizin farklı ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak üzere tasarlandı.. Buzdolabınızın bu bölmesini dondurucudan çıkarttığınız gıdaların çözülmesi için kullanabilirsiniz. Böylece, sağlıklı bir şekilde gıdanızın çözülmesini sağlamış olursunuz. Buna ek olarak, 1-2 gün içerisinde tüketeceğiniz et ve balık gibi hassas gıdalarınızı bu bölmede muhafaza ederek uzun süre taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Kahvaltılık bölmesi olarak da kullanılabilen bu bölme ile, süt ve süt ürünleri başta olmak üzere, ürünlerinizi daha uzun süre taze bir şekilde bu bölmede saklayabilirsiniz.

 • Taze Hava Teknolojisi

  Soğutucu içerisindeki bağımsız hava teknolojisi sayesinde yiyeceklerinizin taze hava ile teması artar, yiyecekler daha uzun süre taze kalır.

 • Inverter Kompresör

   

  Vestel’in Inverter Kompresör Teknolojisine sahip buzdolapları, daha az sıcaklık salınımıyla gıdaların tazeliğinin korunmasına yardımcı olur. Inverter Kompresör, ihtiyaç durumunda daha yüksek veya düşük devirde çalışarak ideal soğutma sağlar. Böylece enerji tasarrufuna yardımcı olur. Standart kompresörlere göre ise çok daha sessiz çalışma özelliğine sahiptirler.

   

Genel Özellikler
 • Ürün Tipi Gardırop Tipi Buzdolabı
 • Ürün Rengi Inox
 • Toplam Net Hacim (Lt) 584
 • Ürün Boyutları (cm) (YxGxD) 185x91x75
 • Yükseklik (cm) 185
 • Genişlik (cm) 91
 • Derinlik (cm) 75
 • Enerji Sınıfı F
 • Enerji Tüketimi (kWh/Yıl) 417
 • Ses Seviyesi (dBA) 44
 • Soğutma Tipi No-Frost
Teknoloji
 • Multizone Teknolojisi (Çok İşlevli Bölme) Var
 • Taze Hava Teknolojisi Var
 • Inverter Kompresör Var
 • Çok Yönlü Soğutma Sistemi Var
 • Kokuları Birbirine Karıştırmayan Sistem Var
 • Kahvaltılık Bölmesi (0ᵒC Bölmesi) Var
 • Sesli Kapı Açık Alarmı Var
 • Hareket Kolaylığı Sağlayan Tekerlekler Var
 • Vita Depo Var
 • Akıllı Sensör Teknolojisi var
 • Raylı Sistemle Açılabilen Sebzelik Bölmesi Var
 • Temperli Cam Raflar (Kırılmaya Dayanıklı) Var
Kontrol Sistemi
 • Ekran Tipi Led Display
 • Elektronik Kontrol Paneli Var
 • Ekonomi Modu Var
 • Parti Modu (İçecek Soğutma) Var
 • Tatil Modu Var
 • Çocuk Kilidi Var
 • Ekran Koruma Var
 • Hızlı Soğutucu Modu Var
 • Hızlı Dondurucu Modu Var
Soğutucu
 • Soğutucu Bölme Net Hacim (Lt) 394
 • Soğutucu Raf Tipi Dayanıklı Cam Raf
 • Soğutucu Bölme Raf Sayısı 3
Dondurucu
 • Dondurucu Bölme Net Hacmi lt 190
 • Dondurucu Bölme Çekmece Sayısı 4
 • Dondurma Kapasitesi (kg/24saat) 16
 • Dondurucu Bölme Yıldız Sayısı 4
 • Buzluk Sayısı 2
Aydınlatma
 • Soğutucu Aydınlatma Tipi LED Aydınlatma
Diğer Bilgiler
 • Ürün Kodu 20263672
 • Ücretsiz Nakliye Var
 • Ücretsiz Montaj Var
 • Ücretsiz Garanti Süresi 3 Yıl Garanti
 • Özel Garanti 10 Yıl Kompresör Garantisi

Vestel PUZZLE FD65001 EX VAKUM 584 Lt Gardırop Tipi Buzdolabı

veya
Lütfen il seçiniz.
Vestel PUZZLE FD65001 EX VAKUM 584 Lt Gardırop Tipi Buzdolabı Yorumları
Vestel PUZZLE FD65001 EX VAKUM 584 Lt Gardırop Tipi Buzdolabı
3
0
1
0
1
Ortalama Puan
3.8
07.03.2024

Ürün defolu geldi değişim dosyası açıldı
K************************************
Bu yorum Vestel Bitez Yetkili Satış Mağazası - Mustafa ÇOBAN üzerinden aktarılmıştır.
18.08.2023

10 yeldız
C****************************************
Bu yorum Vestel Esenler Menderes Yetkili Satış Mağazası - Gürsoy DTM üzerinden aktarılmıştır.
06.06.2023

Vestel Puzzle yüksek çalışma sesi

Ürünün hacmi kullanımı çok güzel. AMA, bu ürünü aldığınızda yüksek şiddette çalışma sesine maruz kalacağınızıı bilmelisiniz.Örneğin uyuyabilmek için mutfak kapısını mutlaka kapamalısınız.
Bu yorum vestel.com.tr üzerinden alınmıştır.
İlhan puşuroğlu
11.11.2022

Beş Yıldız

Pskolojil olarak bu markayı çok sevmiyordum aslında ama tasarıma bayılarak risk aldım diyebilirim. Şuana kadar herşey mükemmel. Umarım beni yalnıtmaz. Daha fazla yıldız olsa verirdim.
Bu yorum HepsiBurada üzerinden aktarılmıştır.
07.04.2022

Fiyatı biraz pahalı, ama dolap çok güzel
S***** B******
Bu yorum Vestel İnegöl Kemalpaşa Yetkili Satış Mağazası - Gençlik DTM üzerinden aktarılmıştır.
Kredi Kartı Ödeme Koşulları

Vestel Mağazalarında Garanti Bankası (Bonus), İşbankası (Maximum), Akbank (Axess), Yapı Kredi Bankası (Worldcard), QNB Finans Bank (CardFinans), HSBC (Advantage), Halkbankası (Paraf), Ziraat Bankası (Bankkart) Kredi Kartlarıyla taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Vestel Mağazalarındaki Kredi Kartı kampanyalarımızın tüm detaylarına aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz kartınızın kampanyalarımız dahilinde olup olmadığını açıklamaları inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartı Kampanya Detaylarını Gör
Mağaza İçi Kredi Sistemleri

Vestel Mağazalarında 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde senetsiz ve kefilsiz 3 aydan 9 aya kadar Vestel’in sunmuş olduğu V Taksit ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye Finans Katılım Bankası, ING Bank, Denizbank ve ZİP kredi sistemleri anlaşmalı Vestel Mağazalarında bulunmaktadır. Vestel mağazası ile iletişime geçerek V Taksit ve Mazağa İçi Kredi sistemlerinin kullanıp kullanmadığını sorgulayabilirsiniz. Size en yakın Vestel Mağazasını bulmak için tıklayınız.

İptal Koşulları

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği, ürünün tesliminden en geç otuz gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Detaylar için: https://www.vestel.com.tr/content/vestel-kolay-iade Sipariş iptal işleminizi başlatmak için "Siparişiniz kargoya verildi" bilgisi e-posta ile tarafınıza bildirilmeden önce Vestel.com.tr üzerinden “Hesabım” bölümündeki “Siparişlerim” sayfasına gidip, buradan iptal butonuna basarak siparişinizi iptal edebilir ya da emagaza@vestel.com.tr adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürün hakkında bilgi vererek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Özel üretim ürünlerinde Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği m.15/1/b uyarınca cayma hakkı kullanılamaz.

İade Koşulları

Vestel 30 Gün Kolay İade kapsamında, ürünün tesliminden en geç otuz gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Özel üretim ürünlerinde Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği m.15/1/b uyarınca cayma hakkı kullanılamaz. Detaylar için: https://www.vestel.com.tr/content/vestel-kolay-iade Kargoya verilmiş siparişlerinizin iadesi ile ilgili talepleriniz, Tüketici Kanunu'nun ilgili maddeleri gereğince değerlendirilecektir.


DİL SEÇİNİZ

Göster

Ürünümü Neye Göre Seçmeliyim ?

evc_frame

Keşif İpuçları Al

Satın alacağınız ürünün altyapı uygunluğunu kontrol etmek için tıklayın.
Keşif desteği almak isterseniz tıklayın.

Daha Fazla Bilgi Al

Ürün hakkında daha fazla sorunuz mu var? Sıkça Sorulan sorular için tıklayın.

Ürünümü Neye Göre Seçmeliyim ?

evc_frame

Keşif İpuçları Al

Satın alacağınız ürünün altyapı uygunluğunu kontrol etmek için tıklayın.
Keşif desteği almak isterseniz tıklayın.

Daha Fazla Bilgi Al

Ürün hakkında daha fazla sorunuz mu var? Sıkça Sorulan sorular için tıklayın.
;