TV - SES

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

KÜÇÜK EV ALETLERİ

ISITMA - SOĞUTMA

AKILLI ÜRÜNLER

Tüm Akıllı Ürünler

MOBİL CİHAZLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Yedek Parça ve Aksesuarlar

Vestel.com.tr Farkını Keşfedin
Ayrıntılar Burada

#GelecekSeninEvinde

Herkes dünyada bir iz bırakmak ister.
Ama nasıl bir iz bırakacağımız, bize kalmış...
Şimdi dünyada güzel bir iz bırakmak, senin evinde!

Evsel Dönüşüm Projesi ile Vestel, sürdürülebilir bir dünya için adım atmak isteyen sizleri ileri ve geri dönüşüm ekosisteminin içine dahil ederek elektronik atıkların çevreye zarar vermeden geri dönüşüme kazandırılmasına katkı sağlayacaktır. Buna göre kullanılmayan eski elektronik ürünler Vestel Yetkili Servisleri tarafından tüketicinin evinden randevu ile teslim alınarak uygun koşullarda hurdaya dönüştürülecek ve elde edilen gelir doğal yaşamı koruma projelerinde kullanılmak üzere bir sivil toplum kuruluşlarına bağışlanacak.

EVSEL DÖNÜŞÜM NEDİR?

Atık Elektrikli Elektronik Eşyaların toplanması mevcut faaliyetlerimize ek olarak yeni başlayacağımız Evsel Dönüşüm hizmetleri ile sürdürülebilirlik, çevreye duyarlı sorumlu üretim ve tüketim, sürdürülebilir kalkınma hedeflerine yönelik faaliyetlerimizle daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz. Toplumda atık elektronik eşyaların doğaya zarar vermeden geri dönüşüme kazandırılması için tüketicilere kolaylık sağlıyoruz.

Farklarımız Neler?
Tüketicilerden ürünler marka gözetmeksizin, randevu ile ve ihtiyaç durumunda ücretsiz demontaj hizmeti sağlanarak teslim alınacak. Geri dönüşüme gönderilen her bir ürün için tüketici adına Ecording işbirliği ile ağaçlandırması zor alanlarda insansız hava araçları ile tohum topu atılacak. Bunun yanında geri dönüşümden elde edilecek gelir, AHBAP derneğine doğal yaşamı koruma çalışmalarında kullanılmak üzere bağışlanacaktır.

Süreç Nasıl İşler?

  • VESTEL EVSEL DÖNÜŞÜM (geri dönüşüm) projesi için özel istek çağrısı oluşturulur.
o Çağrı merkezi (IVR & Müşteri Temsilcisi)
o Çözümü Var Web Form
o Whatsapp, Telegram & Capcanlı Destek
  • Müşteri ile görüşme sağlanarak VESTEL EVSEL DÖNÜŞÜM projesi kapsamında eski/kullanılmayan ürünün teslim alınma randevusu oluşturulur.
  • Ürün grubu ve marka fark etmeksizin ücretsiz olarak, belirtilen adresten teslim alınır.
  • Ürün uygun koşullar altında geri dönüşüm sürecine girmek üzere Manisa’ya gönderirir. 

Talep Oluşturmak için tıklayınız.

 
delete