Kacirilmayacak Firsatlar Kampanyasi
18 - 21 Haziran 2021
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Vestel.com.tr Farkı İle Kaçırılmayacak Babalar Günü Fırsatları !

18-20 Haziran tarihleri arasında geçerli seçili televizyon, beyaz eşya, ankastre ürünlerinde süper fırsatları kaçırmayın.

Kampanyalı ürünler için tıklayınız.

Kampanya 17 Haziran saat 21:00 ile 20 Haziran saat 21:00 arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Vestel, kampanya kurgusu ve yapısında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlı olup diğer kampanyalarla birleştirilemez. Tüm sorularınız için Vestel Müşteri Hizmetleri (0850 222 4123) ile iletişime geçebilirsiniz

24 Saatte teslimat, tüm ürün kategorilerinde, en yakın bayi tarafından ve bayi stoğu olma durumunda sevk edilerek yapılacaktır. Aksi durumda siparişin teslim süresi 24 saat hedefini aşabilir. Gün içerisinde saat 14.30’a kadar alınan ve ödemesi gerçekleştirilen siparişler 24 saat teslim kapsamındadır. Saat 14.30 sonrasında oluşan siparişlerin teslimat planı sonraki gün içinde yapılacaktır ve teslim süresi 24 saati aşabilir. Kapsam şehir içi merkezlerdir. Şehir Merkezi dışında bulunan ilçeler kapsam dışıdır. Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günleri alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde, lojistik ağımız ve depolarımızın çalışamadığı koşullarda 24 saat teslimat kurgusu kapsam dışı kalmaktadır. Yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçelerde teslimatlar 24 saat hedefini aşabilir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Vestel Ticaret A.Ş kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Vestel.com.tr’nin size sunduğu diğer hizmetleri görmek için tıklayınız!

 • NF45001 No-Frost Buzdolabı
  İNCELE
 • 55"  Smart LED 4K Ultra HD TV 55U9501
  İNCELE
 • Vestel CMI 87102 WIFI Çamaşır Makinesi
  İNCELE
 • Vestel FLORA DOĞA INVERTER 242 A++ WIFI Klima
  İNCELE
 • Vestel BM 3111 Bulaşık Makinesi
  İNCELE

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR