TV - SES

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

KÜÇÜK EV ALETLERİ

ISITMA - SOĞUTMA

AKILLI ÜRÜNLER

Tüm Akıllı Ürünler

MOBİL CİHAZLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Yedek Parça ve Aksesuarlar

Vestel.com.tr Farkını Keşfedin
Ayrıntılar Burada


Vestel’den 49” ve Üstü Televizyon Alımlarında 1 yıllık Digiturk Taraftar Paketi Hediye!

 

49” ve üzeri tüm Vestel televizyonlarda 1 yıllık Digiturk Taraftar Paketi hediye!

Ek olarak 1 Ay Yıldız Dolu + 2 Ay Film&Dizi + 12 Ay Boyunca Anadolu Taraftar Paketi Hediye!

Kampanya 1-30 Eylül 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve Vestel.com.tr den alınan ve 15 Ekim 2021 tarihine kadar montajı yapılan 49” ve üstü Vestel Televizyonlarda geçerlidir. Ürünün montajı sonrası Vestel’den gönderilen SMS’te yer alan kampanya katılım kodu ile 31 Ekim 2021 tarihine kadar vestel.com.tr üzerinden başvuru formunu dolduran ve 7 Kasım 2021 tarihine kadar Digiturk Müşteri Hizmetlerinden çağrı oluşturan tüketiciler kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanya kodunun gönderildiği SMS metni ile ilgili başvuru formu www.vestel.com.tr üzerinden doldurulduktan sonra Digiturk kampanya kodu pop-up ile ekranda paylaşılacak, aynı zamanda başvuru formunda belirttiğiniz telefon numaranıza Vestel tarafından SMS ile iletilecektir. İlgili SMS metinleri aşağıda paylaşılmıştır.

Digiturk Kampanya kayıt formu için tıklayınız.

Kayıt formuna girilen telefon numarası, kampanya kodu gönderiminin yapılacağı cep telefonu numarasıdır. Kayıt formuna eksik/hatalı telefon numarası girilmesinden Vestel Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Digiturk Kampanya kodu, kayıt formuna girilen telefon numarasına bir kez gönderilecektir.

Kampanya kodu yalnızca bir defa kullanılabilir. Herhangi bir sebeple iade edilen ürünlerde kampanya kodu geçerliliğini yitirecektir. Kampanya kodu fatura sahibine ait olup devredilemez.
Kampanya 49” ve üstü Vestel Televizyonlarda geçerlidir. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir.

Digiturk kampanyası ile ilgili bilgi talep edilmesi durumunda 0850 222 4 123 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Başvuru formu doldurulduktan sonra kampanya kodunun SMS ile ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 15 gün süre ile Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir. 

Kampanyadaki 49" ve üstü Vestel Televizyonlar stoklarla sınırlıdır. Kampanya kurgusunda değişiklik hakkı Vestel Tic. A. Ş.ye aittir.

Digiturk Uygulama Koşulları;

Taraftar paketi ile tuttuğunuz takımın Süper Ligdeki tüm maçlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca Anadolu Taraftar paketi ile 1 Anadolu takımının Süper Ligdeki tüm maçlarını da izleyebilirsiniz.
Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS ve unutulmaz sitcom;lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN SERIES COMEDY kanalları da pakete dahildir.

Ulusal kanallar, belgesel kanalları, Yaşam ve Eğlence kanalları, Çocuk kanalları paket dahilindedir.
 
12 aylık taahhütlü Digiturk Taraftar Paketi Vestel müşterilerine özel hediye edilmektedir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. Dış Kurulumlarda; 80'lik - 90'lık çanak anten için Digiturk'e 300 TL olarak ayda 25 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 259 TL olarak ödenebilir.

Yeni Digiturk Müşterisi; yeni kurulum yaptırmak isteyen müşteriler başvuruları sonrasında kurulum yapılarak 12 ay ücretsiz olarak Taraftar paketini kullanabileceklerdir.

Mevcut Digiturk Müşterisi; şifrelerin mevcut müşteri tarafından kullanılmak istenmesi durumunda mevcut abonelik paketinin üst paketlere geçişi yapılabilir, eğer mevcut abonelik paketinin altına geçiş yapmak istenirse taahhüt bozma bedeli BTK kanunları çerçevesinde hesaplanarak fatura edilecektir.

 
delete