ELEKTRONİK

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

EV ALETLERİ VE SÜPÜRGELER

İKLİMLENDİRME

AKILLI ÜRÜNLER

MOBİLİTE

VESTEL x ASLI FİLİNTA SERİSİ

DİĞER ÜRÜNLER

 
KURUMSAL SATIŞ
0

Kargo ve Sipariş Sevk Koşulları

 • Aldığınız ürünün niteliği ve boyutu fark etmeksizin, Vestel.com.tr üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 • Siparişlerinizin durumlarını “Hesabım” sayfasındaki “Siparişlerim” bölümünden ve “Sipariş Takip” sayfamızdan e-mail ve SMS yoluyla iletilen sipariş kodunuzla takip edebilirsiniz. Sipariş Takip sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

 • Siparişinizin size belirtilen sürede teslim edilmemesi halinde Capcanlı Destek aracılığıyla müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir, müşteri temsilcisi ile online mesajlaşarak anında bilgi alabilirsiniz veya 0850 222 41 23 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. E-mail yoluyla bilgi almak isterseniz emagaza@vestel.com.tr mail adresine iletişim ve sipariş bilgilerinizi de ekleyerek e-posta gönderebilirsiniz.

 • Siparişiniz kargoya verildiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz.

 • Vestel.com.tr’den yapılan alışverişlerin kargo hizmeti Horoz Lojistik, Tezel Lojistik, GPS Line Lojistik ve Yurtiçi Kargo firmaları tarafından Türkiye'nin tüm illerine sunulmaktadır. İnternet üzerinden sipariş ettiğiniz ürün 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketlerimizden biri tarafından teslim alınacaktır.

 • Siparişinizin ödemesini tamamladığınızda “Sipariş Tamamlandı” ekranından ve Sipariş Takip sayfasından sipariş kodunuzu girerek, ürünlerin sevk edileceği teknik servisin bilgilerini görebilirsiniz. Dilerseniz bu bilgileri not alabilir, Yetkili Servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Siparişiniz kurulum gerektiren hacimli bir ürün ise (Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi vb.) Horoz Lojistik veya GPS Line Lojistik ile sevk edilecektir. Kurulum gerektiren ürünler size en yakın Vestel Yetkili Servisi’ne sevk edilmektedir. Yetkili Servisimiz ürünü teslim aldığında size telefon ederek, ürünün teslimatı ve kurulumu için randevu talep edecektir. Kurulum gerektiren 1 adet ürün içeren siparişlerde randevunuzu, E-Randevu ile kendiniz de oluşturabilir, ödeme adımından sonraki “Sipariş Tamamlandı” ekranından veya SMS ile gönderilen bağlantı üzerinden E-Randevu ekranına ulaşabilirsiniz.

 • Hacmen küçük ürünler (küçük ev aletleri, tablet vb.) Yurtiçi Kargo ile sevk edilmektedir. Sevkiyatların yoğun olması durumunda farklı kargo şirketleri de kullanılabilir. Aynı sipariş içerisinde hem kurulum gerektiren hem de küçük ürün bulunursa ürünler bölünerek farklı kargo şirketleriyle sevkiyatlar gerçekleştirilebilir.

 • Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için ürününüzü, teslim aldığınız anda kargo/servis yetkilisinin yanında açıp birlikte kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüş ise ürünü teslim eden kargo yetkilisine rapor tutturarak iade etmeniz gerekmektedir. Sorunu yetkili servisimiz tespit ederse gerekli işlemleri kendisi başlatacaktır.

 • Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilindeki tüm illerimizi kapsamaktadır. Yurtdışına teslimatımız bulunmamaktadır.

 • Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin eksiksiz alınabilmesi halinde yapılabilecektir.