TV - SES

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

KÜÇÜK EV ALETLERİ

ISITMA - SOĞUTMA

AKILLI ÜRÜNLER

Tüm Akıllı Ürünler

MOBİL CİHAZLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Yedek Parça ve Aksesuarlar

Vestel.com.tr Farkını Keşfedin
Ayrıntılar Burada

4’lü Mutfak Seti + Süpürge + Ütü alımına 1250 TL indirim!

Kampanya 4-31 Ocak 2022 tarihleri arasında Vestel.com.tr’de ve kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

1. Çeyiz Paketi; kampanyaya dahil Vestel 4’lü mutfak set alımları, süpürge ve ütü alımı (1 adet çay makinesi, 1 adet tost makinesi, 1 adet multiblender set, 1 adet türk kahvesi makinesi, 1 adet elektrikli süpürge, 1 adet ütü) için geçerlidir. Kampanya kapsamında Vestel 4’lü mutfak set yanında kampanyaya dahil süpürge ve ütü alımında ürünlerin tek faturada olması şartıyla, ürünlerin toplam perakende bedeli üzerinden 1250 TL indirimi uygulanacaktır.

2. Çeyiz paketi; Kampanyaya dahil Vestel 4’lü mutfak seti ve elektrikli süpürge alımları (1 adet çay makinesi, 1 adet tost makinesi, 1 adet multiblender set, 1 adet Türk kahvesi makinesi, 1 adet elektrikli süpürge) için geçerlidir. Kampanya kapsamında Vestel 4’lü mutfak set yanında kampanyaya dahil süpürge alımında ürünlerin tek faturada olması şartıyla, ürünlerin toplam perakende bedeli üzerinden 1000 TL indirimi uygulanacaktır.

3. Çeyiz Paketi; kampanyaya dahil Vestel 4’lü mutfak set alımları (1 adet çay makinesi, 1 adet tost makinesi, 1 adet multiblender set, 1 adet Türk kahvesi makinesi) için geçerlidir. Kampanya kapsamında Vestel 4’lü mutfak set alımında, ürünlerin tek faturada olması şartıyla, ürünlerin toplam perakende bedeli üzerinden 750 TL indirim uygulanacaktır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır ve başka kampanyalarla birleştirilebilir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı ile mücbir sebep halleri saklıdır.

Kampanyaya dahil ürünler için tıklayınız.

 

 
delete