Kargo Koşulları

Kargo ve Sipariş Sevk Koşulları

İnternet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo hizmeti Horoz Lojistik, Yurtiçi Kargo ve Tezel Lojistik firmaları tarafından Türkiye'nin tüm illerine sunulmaktadır.

İnternet üzerinden sipariş ettiğiniz ürün 2-4 işgünü içerisinde anlaşmalı kargo şirketlerimizden birine verilecektir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde email ile bilgilendirileceksiniz.

Siparişiniz kurulum gerektiren hacimli bir ürün ise (Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi...vb.) Horoz Lojistik veya Tezel Lojistik ile sevk edilecektir. Kurulum gerektiren ürünler size en yakın Teknik Servis’e sevk edilmektedir. Teknik Servisimiz ürünü sorunsuz teslim aldığında sizi sipariş esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranızdan arayarak kurulum ve sevkiyat işlemlerini sonlandırmak için randevu talep edecektir.

Siparişinizin ödemesini tamamladığınızda son sayfada siparişinizin sevk edileceği teknik servisin bilgilerini görebilirsiniz. Bu bilgileri not alınız. Servisimiz ile sizde irtibata geçebilirsiniz.

Küçük ürünler (küçük ev aletleri, led ampul, tablet...vb.) Yurtiçi Kargo ile sevk edilecektir. Sevkiyatların yoğun olması durumunda farklı kargo şirketleride kullanılabilir.

Aynı sipariş içerisinde hem kurulum gerektiren hem de küçük ürün bulunursa ürünler bölünerek farklı kargo şirketleriyle sevkiyatlar gerçekleştirilebilir.

Tüm kargolarınızın durumlarını Siparişlerim bölümünde ilgili siparişiniz içerisindeki kargo takip linkinden takip edebilirsiniz.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için ürününüzü, teslim aldığınız anda kargo/servis yetkilisinin yanında açıp birlikte kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüş ise ürünü teslim eden kargo yetkilisine rapor tutturarak iade etmeniz gerekmektedir. Sorunu yetkili servisimiz tespit ederse gerekli işlemleri kendiside başlatacaktır.

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilindeki tüm illerimizi kapsamaktadır. Yurtdışına teslimatımız bulunmamaktadır. Aldığınız ürünün/ürünlerin niteliği ve boyutu fark etmeksizin internet üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin eksiksiz alınabilmesi halinde yapılabilecektir.

Siparişinizin size belirtilen sürede teslim edilmemesi halinde CapCanlı Destek aracılığıyla müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir, müşteri temsilcisi ile online mesajlaşarak tıpkı telefonda görüşür gibi anında bilgi alabilirsiniz veya 0850 222 41 23 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Email yoluyla bilgi almak isterseniz emagaza@vestel.com.tr mail adresine iletişim ve sipariş bilgilerinizi de ekleyerek mesaj gönderebilirsiniz.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR