Kolay Gelsin Teknolojisi
1 Nisan-30 Haziran 2021
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Çok Temiz İndirim Vestel’le Olur!

Seçili Vestel Çamaşır veya Bulaşık Makinesi alana, Kolay Gelsin Teknolojisi uygulamasında 6 aylık Ariel ve Fairy %50 indirimli!

Yeni nesil alışveriş deneyimi sunmak üzere, Procter&Gamble işbirliği ile geliştirdiğimiz Kolay Gelsin Teknolojisi Uygulamasında; ilk siparişinize 6 aylık Ariel ve Fairy %50 indirimli!

Kampanya 1 Nisan 2021- 30 Haziran 2021 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcılarından alınan ve 7 Temmuz 2021’e kadar montajı yapılan ürünlerde geçerlidir. Kolay Gelsin Teknolojisi uygulamasından yalnızca Vestel 8 kg ve üzeri çamaşır makinesi veya Vestel 4 prg ve üzeri bulaşık makinesi alan tüketiciler yararlanabilir. Uygulamaya Vestel ürün montajı sonrası Vestel’den gönderilen SMS’te yer alan kişiye özel aktivasyon kodu ile giriş yapılabilir. Kampanya kapsamında uygulamada indirimin kullanılması için son tarih 15 Temmuz 2021’dir.

Uygulamaya girildiğinde 6 aylık Ariel (Ariel Oxi gücü Etkili 5kg*2) ve 6 aylık Fairy (Fairy Platinum Plus Bulaşık Makine Kapsülü 120 yıkama (60 yıkama*2) ) deterjan sepete otomatik olarak %50 indirim ile eklenecektir. Ariel 10 kg Oxi gücü Etkili yerine Ariel 12 kg Dağ Esintisi Renkliler toz deterjan sepete eklenebilir. Her iki deterjan sepete birlikte eklendiğinde indirim Ariel 10 kg Oxi gücü Etkili için uygulanacaktır. Kampanya kapsamında Ariel 10 kg Oxi gücü Etkili veya Ariel 12 kg Dağ Esintisi Renkliler toz deterjan 74,90 TL, Fairy Platinum Plus Bulaşık Makine Kapsülü 120 yıkama (60 yıkama*2) 99,90 TL’dir. Belirtilen Ariel ve Fairy miktarları, Ipsos hane halkı araştırmasına göre 1 hanenin 6 aylık ortalama deterjan tüketimini karşılamaktadır. Fiyatlara kargo ücreti dahildir.

Kampanyadan bir tüketici 1 kez yararlanabilir, %50 indirim uygulamadan verilen ilk siparişte geçerlidir. Görselde yer alan ürünler temsilidir.

Kampanyadan faydalanabilmek için geçerli model listesi için tıklayınız.

Kampanya sadece bu modeller için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Vestel Ticaret A.Ş. ve P&G Tüketim Malları Sanayi A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Sorularınız için Vestel Müşteri Hizmetleri (0850 222 4123) ile iletişime geçebilirsiniz.

Kolay Gelsin Teknolojisi Uygulaması Hakkında

Yeni nesil alışveriş deneyimi sunmak üzere, Procter&Gamble işbirliği ile geliştirdiğimiz Kolay Gelsin Teknolojisi Uygulaması Ariel ve Fairy deterjan alışverişlerinizde özel fiyat avantajının yanında kolay ve hızlı sipariş verme imkânı sunuyor.

Kolay Gelsin Teknolojisi uygulamasından Vestel 8 kg ve üzeri Inverter motorlu çamaşır makinesi veya Vestel 4 prg ve üzeri bulaşık makinesi alan tüketicilerimiz yararlanabilir.

Makinenizin montajı sonrası “VESTEL”den gönderilecek SMS’te uygulamaya girebilmenizi sağlayacak kişiye özel aktivasyon kodu ve uygulama linki yer alacaktır. Linki takip ederek uygulamaya giriş yapabilir ve avantajlı fiyatlarla deterjan siparişlerinizi verebilirsiniz.

Playstore & Appstore’da uygulama linkleri:

• Android: https://bit.ly/30On8Fx

• IOS: https://apple.co/2Z58qJD

Kurulum ve kullanım adımları için linkteki dokümanı inceleyebilirsiniz.

Kolay Gelsin Uygulamasının avantajları:

• Ariel ve Fairy ürünlerinde özel fiyatlar ve ücretsiz teslimat.
• Bir defaya mahsus oluşturulan sipariş listesi ile sonraki siparişlerde tek tuşla hızlı sipariş.
• Kurulum aşamasında kaydedilen ödeme ve teslimat bilgilerinin güvenli bir şekilde saklanması ve sonraki siparişlerde tek tuşla satın alım.
• P&G ve Vestel tarafından uygulamaya özel sunulacak sürpriz fırsat ve kampanyalardan yararlanma.
  • Vestel BM 8402 GI WIFI Bulaşık Makinesi
    İNCELE
  • Vestel CMI 98122 WIFI Çamaşır Makinesi
    İNCELE

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR