Garanti Montaj Bilgileri | Vestel

GARANTİ VE MONTAJ BİLGİLERİ

Vestel ürünlerin garanti ve montaj bilgilerini görmek için ilgili kategori başlığını seçin.
Teslim almış olduğunuz Elektronik, Beyaz Eşya ve Ankastre ürünlerinize kolayca kurulum talebi oluşturmak için tıklayınız

ÜRÜN GRUPLARI
ÜRÜN ALT GRUPLARI
GENEL GARANTİ
ÖZEL GARANTİ
MONTAJ BİLGİLERİ
Televizyon
Tüplü Televizyon
LCD Televizyon
Ses ve Görüntü
Sistemleri
3 Yıl Garanti*
3 Yıl Garanti*
2 Yıl Garanti*

Vestel markalı ürünlere 2 yıl garanti verilmekte olup, ürünlerin ambalajında 2 yıl süreli garanti belgeleri mevcuttur. Yukarıdaki tabloda belirtilen ürün grupları ve ürünlerin Vestel Mağazaları ve Vestel Yetkili Satış noktalarından satın alınması halinde hangilerine +1(*) yıl fonksiyonel garanti verildiğinin detaylı bilgisi yer almaktadır. Bu hizmetlerden yararlanabilmek için montaj esnasında servis ekiplerine AHB (Avantajlı Hizmet Belgesi) Belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir.

Yetkili Bayi’den Avantajlı Hizmet Belgesi almayan müşterilerimiz +1(*) ek garantiden ve/veya ücretsiz montaj-tanıtım hizmetinden yararlanamayacaklardır. İlave 1 yıl garanti süresince Garanti Belgesinde yer alan şart ve yükümlülükler aynen geçerlidir. Müşterilerimizin, garanti süresi içerisinde Avantajlı Hizmet Belgesini, Satış faturası ve garanti kartlarını birlikte saklamaları gerekmektedir. Montaj hizmeti olmayan ürünlerimiz için Avantajlı Hizmet Belgesinin müşteri tarafından muhafaza edilmemesi yada gerektiğinde ibraz edilememesi halinde müşterilerimizin ürün garantileri 2 yıl olarak kabul edilecektir.

Yetkili bayimiz tarafından verilmiş Avantajlı Hizmet Belgesi olmayan müşterilerimiz ücretsiz "Montaj-tanıtım**" hizmetinden yararlanamayacaklardır. Uygulama sadece Vestel markalı ürünler için geçerlidir. Whirlpool, Regal ve diğer markalarımız bu uygulamanın dışındadır.”

(*)İlave 1 yıl garanti süresinin ilk birinci yılında Garanti Belgesinde yer alan şart ve yükümlülükler aynen geçerlidir.

(**)Ücretsiz montaj tanıtım hizmetinin geçerli olduğu ürünler tabloda belirtilmiştir.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR