TV - SES

BEYAZ EŞYA

ANKASTRE

Tüm Ankastre Ürünleri

KÜÇÜK EV ALETLERİ

ISITMA - SOĞUTMA

AKILLI ÜRÜNLER

Tüm Akıllı Ürünler

MOBİL CİHAZLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Yedek Parça ve Aksesuarlar

Vestel.com.tr Farkını Keşfedin
Ayrıntılar Burada

Vestel’den Solo Fırın Alımına 250 TL Değerinde Trendyol Cüzdan Hediye Çeki Fırsatı!

Kampanya 31.03.2022 – 31.05.2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve vestel.com.tr’den alınan ve 21.06.2022 tarihine kadar montajı yapılan seçili Vestel Solo Fırınlarda geçerlidir. Ürünün montajı sonrası Vestel’den gönderilen SMS’te yer alan kampanya katılım kodu ile, 28.06.2022 tarihine kadar vestel.com.tr üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler. İlgili hediye çeki tutarı kampanyaya dahil olan Vestel ürünlerinin satın alımı sonrasında kazanılacak olup sonraki Trendyol alışverişlerinde kullanılabilecektir

Trendyol Kampanya kayıt formu için tıklayınız.

Kayıt formu doldurulduktan sonra 250 TL değerinde Trendyol Cüzdan Hediye Çeki pop-up ile ekranda paylaşılacak, aynı zamanda başvuru formunda belirttiğiniz telefon numaranıza Vestel tarafından SMS ile iletilecektir.

Kayıt formuna girilen telefon numarası, hediye çeki gönderiminin yapılacağı cep telefonu numarasıdır. Kayıt formuna eksik/hatalı telefon numarası girilmesinden Vestel Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Hediye çeki, kayıt formuna girilen telefon numarasına bir kez gönderilecektir.

Kampanya seçili solo fırınlarda geçerlidir. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadaki Vestel solo fırınlar 650 adet stokla sınırlıdır. 250 TL değerinde Hediye Çeki adedi 650’dir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik hakkı Vestel Tic. A. Ş.’ ye aittir.

Trendyol Cüzdan Hediye Çeki ile ilgili bilgi talep edilmesi durumunda 0850 222 4 123 numaralı telefondan Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Başvuru formu doldurulduktan sonra alışveriş çekinin SMS ile ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 15 gün süre ile Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir.

Trendyol Cüzdan Hediye Çekleri kullanım koşulları: Kodlar 31.12.2022 tarihine kadar Trendyol, Trendyol Yemek, Trendyol Hızlı Market hizmetlerinde geçerlidir. Farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir. Kalan bakiye takibi kolaylıkla yapılabilir. Altın, cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde kullanılabilir. (Dijital -ürünler: Netflix abonelikleri, oyun pinleri vb) İndirimli ürünler, mevcut tüm kampanyalarda geçerlidir. Hediye edilen tutarın üstüne cüzdana istenilen miktarda para aktarılabilir. İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenir. Trendyol Cüzdan Hediye çeki tanımlama ve kullanımı: Hediye sahipleri Trendyol Cüzdan’larını aktif hale getirir. Trendyol Cüzdan hesabı aktifleştirildikten sonra, «Hesabım» - «Cüzdanım» - «Hediye çeki ile yükleme yap» alanına girip hediye çeki kodunu yazarak bakiye Trendyol Cüzdan’a yüklenir, Trendyol Cüzdan kullanılarak yapılacak Trendyol alışverişlerinde 250 TL değerinde çek kullanılabilecektir. Belirtilen çek tanımlama adımları tamamlanıp kullanım koşullarına uygun alımlarda denenmesi ancak çekin kullanımında sorun yaşanması durumunda Trendyol Müşteri Hizmetleri (0212 331 02 00) ile iletişime geçilmelidir.

Kampanyaya dahil olan ürünleri görmek için tıklayınız.

Trendyol Cüzdan Hediye Çekini nasıl kullanacağınızı incelemek için  tıklayınız.
 
delete