Ankastre Kampanyası
05 Nisan-30 Haziran 2021
Kampanya Geçerlilik Tarihi
15 Temmuz 2021
Son Kayıt Tarihi

Vestel’den Ankastre Set Alın, 300 TL Değerinde Getir Hediye Çeki Kazanın! 
Siz Keyfini Çıkarırken Getir Anında Getirsin !

Kampanya 05 Nisan-30 Haziran 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve Vestel.com.tr’den alınan ve 7 Temmuz 2021 tarihine kadar montajı yapılan seçili Vestel 3’lü ankastre setlerde (1 ankastre fırın, 1 ankastre ocak, 1 ankastre davlumbaz) geçerlidir. Piramit Gümüş Set kampanyaya dahil değildir.  Ürünün montajı sonrası Vestel’den gönderilen SMS’te yer alan kampanya katılım kodu ile 15 Temmuz 2021 tarihine kadar vestel.com.tr üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler.

Montaj ili bilgisine göre, tüketicilere Getir Hediye çeki kampanya kodu veya Migros Dijital Alışveriş Kodu kampanya kodu gönderilecektir.

Kampanya kapsamında Getir Hediye Çeki’nin geçerli olduğu iller için tıklayınız.

Kampanya kapsamında Migros Dijital Alışveriş Kodu’nun geçerli olduğu iller için tıklayınız.

Kampanya kodunun gönderildiği SMS metninde yer alan marka için aşağıdaki ilgili başvuru formu doldurulduktan sonra ilgili markanın 300 TL değerinde alışveriş çeki pop-up ile ekranda paylaşılacak, aynı zamanda başvuru formunda belirttiğiniz telefon numaranıza Vestel tarafından SMS ile iletilecektir.

Getir Kampanya kayıt formu için tıklayınız.

Migros Kampanya kayıt formu için tıklayınız.

Kampanya kapsamında montaj ili “Getir Hediye Çeki’nin geçerli olduğu iller” listesinde yer alması ancak tüketicinin adresine Getir hizmetinin verilemediğinin anlaşılması halinde ve tüketicinin talebi ile kendisine aynı tutarda Migros Dijital Alışveriş Kodu, Vestel Müşteri Hizmetleri’ne ulaşan talebinden itibaren 15 iş günü içerisinde Vestel’den SMS ile gönderilecektir.

Kayıt formuna girilen telefon numarası, hediye çeki gönderiminin yapılacağı cep telefonu numarasıdır. Kayıt formuna eksik/hatalı telefon numarası girilmesinden Vestel Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Hediye çeki, kayıt formuna girilen telefon numarasına bir kez gönderilecektir.

Kampanya seçili 3’lü ankastre setlerde (1 ankastre fırın, 1 ankastre ocak, 1 ankastre davlumbaz) geçerlidir. Piramit Gümüş Set kampanyaya dahil değildir. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadaki Vestel 3’lü ankastre setler (1 ankastre fırın, 1 ankastre ocak, 1 ankastre davlumbaz) stoklarla sınırlıdır. 300 TL değerinde Hediye Çeki adedi 4000’dir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik hakkı Vestel Tic. A. Ş.’ ye aittir.

Getir veya Migros çek kodu ile ilgili bilgi talep edilmesi durumunda 0850 222 4 789 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Başvuru formu doldurulduktan sonra alışveriş çekinin SMS ile ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 15 gün süre ile Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir.

Getir Hediye Çekleri kullanım koşulları; Kodlar 31.07.2021 tarihine kadar yalnızca Getir hizmetinde geçerlidir. Tek siparişte kullanılabilir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Getirme ücreti indirime dahil değildir. 300 TL değerindeki çekte minimum sepet tutarı uygulanmaz. Getir Hediye çeki kullanımı: Sepet oluşturulduktan sonra ödeme ekranında “promosyon seç” kısmına tıklanır. Açılan ekranda “kampanya kodu ekle” yazısının yanındaki “+” butonuna tıklanır. Açılan ekrana hediye çeki kodu girilir. Kodu girdikten sonra sayfaya indirim çeki olarak eklenir. Indirimi uygulayabilmek için ilgili çekin seçilmesi gerekir. Ödeme özeti kısmında ilgili indirim çeki görünür ve “sipariş ver” tıklayarak işlem tamamlanır. Hediye çekleri GetirBüyük, GetirYemek ve GetirSu’da geçerli değildir.

Migros Dijital Alışveriş Kodu kullanım koşulları; Tüm Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında ve Sanal Market alışverişlerinde kullanılabilmektedir. 16 haneli Migros Dijital Alışveriş Kodları; Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan edilerek ve Sanal Market alışverişlerinde sistem üzerinden kullanılabilir. Dijital Alışveriş Kodları tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamaz. Alışveriş sonunda kod içinde kalan bakiye için para üstü, hediye çeki vb. talep edilemez. Mağazalardan yapılan alışverişlerde, bir alışverişte birden fazla Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilir. Sanal Market alışverişlerinde, bir alışverişte bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilmektedir. Migros Sanal Market’ten yapılacak olan alışverişlerde gramajlı ve alternatifli ürün alımlarında toplam tutarın üzerinde faturalandırma yapılması ihtimali göz önünde bulundurularak; alışveriş tutarının %80’i Dijital Alışveriş Kodu ile ödenebilir. Kalan %20’si kredi kartı üzerinden provizyon uygulanarak sipariş sonlandırılmaktadır. Dijital Alışveriş Kodlarının son kullanım tarihi 31.07.2021’dir.

Kampanyaya dahil olan ürünleri görmek için tıklayınız.

BAŞARILI!

EMİN MİSİN?

EVET HAYIR